hihihi, uhhhhhh.... nog niet zo goed. Die aan de ene kant waar ik eigenlijk nooit zoveel contact mee had maar die goed reageerden, die heb ik van het weekend verteld dat we een rek en klimop hebben gehaald en dien vonden het alelmaal best. En die aan de andere kant waar ik voorheen heel goed mee kon en die zo raar reageerden...... die doen nog steeds raar. De ouders van de buurvrouw (zijn daar bijna dagelijks) zeggen nu niet eens meer 'hallo'' tegen me. Ik kwam haar moeder van het weekend in het dorp tegen. Voorheen deed ze dan altijd kei enthousiast (die moeder) en ging ze een praatje maken, nou nu draaide ze gauw haar hoofd om en zei niet eens hallo!!!!!!! Ben er echt gewoon kwaad om hoor!:x
Nouuu jaaa! :x Dan zou ik er betonnen muur neerzetten als ik jou was! Wat een zeikerds zeg. Mensen doen vaak aardig zolang het allemaal in hun eigen straatje past, maar gaat het dan ineens anders dan is het niet meer goed.
Ja precies, dat gevoel heb ik nu dus ook een beetje. Zij wilde ook geen hekje ofzo ertussen maar laat haar kinderen nog steeds over het hek hangen dus heb nu ook zoiets van 'dus zij wil dat we alles doen zoals zij het wil ten koste van ons'! En daar ben ik dus nu zo boos om. En ook dat ik denk 'mens, heel nederland heeft een schutting in de tuin, waarom doe jij er dan zo moeilijk over?!'. Ik vind dus ook dat we er aan hun kant ook gewoon een houten geraamte met klimop neer moeten zetten maar manlief heeft nog zoiets van 'laten we het nog maar niet doen, anders zijn ze straks helemaal boos'. Maar ik vind dat ze totaal geen recht hebben om boos te zijn:x
Je hebt gelijk hoor! En hij staat toch op je eigen grond? Ze moeten niet zeuren. Loopt ze maar naar de andere buren toe als ze willen 'kletsen'
Ja, is idd op onze eigen grond. Maar wel tegen hun tuin aan natuurlijk, maar goed, mag wel gewoon hoor officieel.... Zucht.... soms kan je je zo vergissen in mensen
Zit jij ook op je werk Chrisitiea? Ennuh.... hoe is het nu met je schoonvader? En hoe is het gegaan met de sleuteloverdracht?
Meestal is het kindproef hoor en poepen ze het weer uit. Maar mocht je twijfelen bel je gewoon even de huisarts
Yep ook op mijn werk, blegh! niks te doen hier. Jij? Zit de hele tijd naar nieuwe scrapkitjes te zoeken enzo Mijn schoonvader is vandaag op kuur gegaan (zoals dat zo mooi heet), heb manlief nog niet gesproken (hij was namelijk mee zijn vader wegbrengen). De sleutels zijn gelukkig vrijdag ingeleverd....pfff... ben er ook wel helemaal klaar mee nu Was zelf beroerd zaterdag, heb bijna de hele dag geslapen. Manlief en Steijn hebben de boodschappen enzo gedaan en ben nog niet helemaal optimaal. BEn jij weer helemaal opgeknapt?
Gewoon naakt in de tuin gaan zitten, moet je eens kijken hoe snel die kinderen niet meer over het hekje mogen hangen
eeeh die van mij komt uit de VS en is gekraakt door manlief en zit een sim kaart in van Hi Hij heeft hem op mp gekocht na de bevalling van Mees, hij vond dat ik dat wel verdiend had maar denk dat ik straks voor een abbo bij T-Mobile ga.
Heb net even gebeld en de assistente zou het met de HA overleggen en mij terugbellen, wel netjes dus. Manlief zal het wel overdreven vinden dat ik gebeld heb denk ik.... maar ja Hoop eigenlijk ook dat ze zeggen 'ach, niks aan de hand, hij poept het wel weer uit'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wessel heeft vorige week een klein stukje kurk van de viltjes gegeten hij zat erop te kauwen alsof het kauwgum was en ik kreeg het niet uit zijn mondje (als iemand een tipheeft hoe je het makkelijkst door een mond kunt roeren om iets eruit te krijgen hoor ik het graag, want Wessel laat zich moeilijk door de mond roeren ) Maar dat was heel klein en heeft er geen last van gehad.
Nou, ik heb op zich wel wat dingen te doen, maar gewoon zooooo weinig motivatie de laatste tijd. Is een heel lang verhaal maar is met name begonnen tijdens de zwangerschap dat er hier heel raar gereageerd werd (er werd nog net niet gezegd 'oh nee he!!' door mijn baas toen ik het vertelde, maar hij draaide wel zijn ogen echt zo weg) toen heel veel gedoe gehad over mijn zwangerschaps/bevallingsverlof dat dat allemaal maar lastig was enzo en laatst nog een paar x over dat ik calamiteitenverlof had voor Mees, tel daarbij op dat mijn baas zelf de kantjes er enorm vanaf loopt en bijvoorbeeld vrije dagen opneemt, maar deze niet schrijft!!! (ben ik laatst achter gekomen) dus..........ben in de loop der tijd qua werkinstelling een beetje veranderd. Is helemaal niets voor mij, maar als dit soort dingen lang genoeg duren ga je er helaas op een gegeven moment vanzelf wel een keer in mee. Wat een opluchting moet dat zijn dat het nu helemaal klaar is met het oude huis. Kan je nu eindelijk echt die periode afsluiten en genieten van jullie nieuwe huis! Dat je neit lekker was is vast van alle drukte en spanning van de afgelopen tijd en dat het nu rustiger gaat worden dan komt vaak in een keer de vermoeidheid eruit. Hoop dat het met je schoonvader goed gaat met zijn 'kuren' en dat hij er van opknapt!!
Hahaha, daar zijn ze goedkoper, ik geef je groot gelijk Het nadeel van T-mobile is dat je maar kunt kiezen uit 3 abonnementen waarvan de goedkoopste nog vrij duur is... En dat je er gelijk 2 jaar aan vast zit.
Ja, ook zoiets ja, daar zou ik me dan dus ook weer druk om maken (ben soms veel te bezorgd volgens mij). Heeft hij het weer uitgepoept dan? En dat uit de mond halen is mij ook nog nooit gelukt dus ik houd me ook aanbevolen voor tips!
Hmm niet leuk dus? Hier ook een beetje. Ik ben eigenlijk een hele harde werker, maar ik krijg bijna niks meer en als secretaresse (dat weet jezelf ook) heb je wel wat input nodig! En ik kan wel blijven vragen, maar het houdt een keer op. Als we straks bij de universiteit zitten ga ik maar is rondneuzen naar wat anders. Vind dit echt niet leuk meer