vrijdag voor 2weken naar italie met de auto

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door veghelsemeid, 4 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. veghelsemeid

    veghelsemeid Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.083
    0
    0
    huisvrouw
    veghel
    Heey

    Vrijdag vertrekken we voor 2weken naar italie

    We gaan met de auto, maar nu vraag ik me af,

    Wat is het belangrijkst

    Wat ik voor de kleine mee moet nemen?

    Ik heb muggen spul,klamboe,thermometer

    O.R.S tegen uitdroging, zonnebrand creme factor50 en after sun

    Genoeg water, zijn voeding
     
  2. Pinda

    Pinda Actief lid

    27 jul 2006
    477
    0
    0
    Ik zou ook wel potjes voeding meenemen. Ze hebben daar nl. potjes die je zelf moet mengen: dus apart vlees, groente en pasta. Voor de rest hebben ze wel aparte kinderpasta! Die deed het bij ons heel erg goed!
     
  3. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    speelgoed om je kleine tijdens de reis te vermaken.

    belangrijk is wel om de 2,5 uur stoppen zodat de kleine zich even kan strekken en even vrij kan bwegen
     
  4. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Wij nemen zo'n draagbare dvdspeler voor in de auto mee, een paar dvd's van Bumba, nijntje en teletubbies erin en dan maar hopen dat de reis (frankrijk) wat beter voor haar vol te houden is... (en voor ons :p).
     
  5. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Over dat stoppen. wij hebben toen ze sliep gewoon door gereden.

    En speelgoed. voeding. koekjes.
    kleding
     
  6. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Stoppen: Als ze slapen gewoon doorrijden hoor, anders ben je echt gigantisch lang onderweg.
    Ik heb zelf niet teveel speelgoed meegenomen, hij speelde met vanalles (potjes, pannen etc) en we hebben daar wat kleine dingen gekocht.

    Misschien wat makkelijke eten/koekjes, drinken voor onderweg. Zonnebrand natuurlijk, aftersun en wij waren ook heeeeeeel blij dat we onze ventilator bij ons hadden, ideaal.

    Wij zijn begin juli ook met de auto naar Italie geweest, ons zoontje was toen 7 maanden en het ging echt super. Hij heeft eigenlijk de hele reis geslapen (we vertrokken om 20 uur 's avonds) en we waren er om 8 uur de volgende ochtend.
     
  7. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Zo was het bij ons ook. perfect
     
  8. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Het ligt er natuurlijk aan of je 's nachts gaat rijden, want dan kun je wel doorrijden.
    Wij vertrekken 's morgen heel vroeg, maar gaan er vanuit dat we ieder 2 uur moeten stoppen. (Of ze moet toevallig uren achter elkaar gaan slapen, maar dat zie ik niet gebeuren hier).
    Tja, dan doen we er maar wat langer over.

    Onze vakantie begint ook als wij in de auto stappen en niet wanneer wij aankomen....
     
  9. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Ik zou voor in de auto een hydro luier meenemen, als de zon dan op je baby schijnt kan je die tussen het raampje klemmen. Als extra over de zonneschermpjes (rot dingen, staan leuk maar werken niet) hydroluier perfeckt!
     
  10. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Klopt!
    wij gebruiken meestal een theedoek. :D
    alleen een nadeel is dat ze dan niet meer naar buiten kunnen kijken...
     
  11. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Wij hebben hier zwarte zonneschermpjes in de auto en dat werkt prima hoor! Misschien dat die leuke gekleurde niet zo goed werken?

    Verder hoef je natuurlijk geen potjes mee te nemen als je het eten altijd vers maakt. We hadden wel wat fruit mee voor als we 's avonds geen eten konden klaarmaken omdat het laat werd. Dan at ze ipv groente gewoon fruit en een boterham, kan ook prima voor een keertje.

    Verder hebben wij altijd paracetmol bij ons.

    En de vakantie begint bij ons ook als we in de auto stappen. Als we geluk hebben kunnen we 2 uur door rijden en anders maar niet, gaan we lekker even ergens stoppen. Is ook heel gezellig!
     
  12. veghelsemeid

    veghelsemeid Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.083
    0
    0
    huisvrouw
    veghel
    Dank jullie wel

    ja stoppen doen we sow wie sow

    want mijn vriend is de enige met rijbewijs

    dus hij moet wel rusten

    ja en koekjes neem ik ook mee,

    en die hydrofiel luiers heb ik ook bij me

    en zijn slaap knuffeltje

    en speeltjes
     
  13. Yjc

    Yjc Fanatiek lid

    18 jan 2008
    1.133
    0
    0
    Tilburg
    parasol! en een baby zwembadje, verder hadden we het driewielertje bij ons en dat was ook erg handig.
    Dat deed het bij ons erg goed op vakantie in Italië. Verder een zwemband voor in het zwembad.

    Voor in de toilettas:
    paracetamol
    eventueel iets voor verkoudheid (luuf of neusspray)
    shampoo / zeep (toch lekker na het zwemmen)
     
  14. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    ik doe het echt nooit meer met de auto naar italië.
    pfff verschrikkelijk die reis. Duurde mij echt te lang.
     
  15. Wij zijn vorig jaar naar Italie geweest met de auto. Djenno was toen 7 maanden ongeveer. Wij zijn ook 's nachts vertrokken en hebben tot 7 uur door kunnen rijden voor hij wakker werd om te eten. Daarna inderdaad elke 2 uur even gestopt om hem eten te geven en te verschonen. Gelukkig viel hij tussen elke stop weer in slaap dus we hebben geen kind aan hem gehad de hele reis.

    Ik weet niet of jullie airco in de auto hebben maar let er op dat deze niet te koud staat. babies kunnen hier veel meer last van hebben dan wij en kans is groter dat je baby er misschien ziek van wordt. Niet te koud instellen dus.

    Wij hadden ook een zonnetentje. bij ons, gebruikten we tevens als speeltentje en hij zat lekker in de schaduw. Wij verbleven bij het Gardameer en in de supermarkten daar hadden ze gewoon alles voor babies, potjes eten, luiers noem maar op. Enige wat ze niet hebben zijn normale spenen. In Italie hebben ze alleen maar van die rubberen spenen zeg maar. Hele grote rare dingen waar je je kind echt niet mee wil laten lopen. Ziet er niet uit. Dus als je kindje een speen gebruikt neem er dan een paar mee reserve.
    Op zich zijn ze erg modern daar dus de meeste spullen kun je daar ook gewoon kopen mocht je ze nodig hebben.

    Veel plezier!!
     
  16. marissie

    marissie Actief lid

    14 jun 2007
    348
    1
    0
    Wij zijn vorige maand ook met de auto naar Italie gegaan. Wij rijden altijd via Oostenrijk en zijn 's-nachts gaan rijden. Aan het eind van de morgen kwamen wij aan in Oostenrijk en zijn daar de rest van de dag en nacht gebleven (in hotel geslapen). Volgende morgen na ontbijt laatste stukje gereden. Wij hadden een draagbare dvd-speler (met Dora, Bumba en Teletubbies) voor in de auto bij ons en waren er erg blij mee tijdens vakantie. Reis is perfect gegaan. Wij zaten op camping met zwembaden, maar hadden ook opblaasbaar zwembadje bij ons voor bij de caravan. Vond ie heerlijk. Was zo'n badje met allemaal ballen erbij. Had ik voor 10 euro gekocht bij Bart Smit. Verder normale luiers en zwemluiers mee. Je kunt in Italie in principe alles kopen hoor, maar t is allemaal net iets duurder. Maar ze hebben daar ook gewoon pampers, huggies enzo. Mike eet gewoon mee, maar ook babyvoeding lijkt volgens mij erg op die van ons hoor. Op de terugweg zijn wij om 19:00 vertrokken. Dit was helemaal een ideale tijd voor ons om te rijden. Mike heeft eerst filmpje gekeken, is daarna gaan slapen. Rond 05:00 uur wakker geweest, wat gegeten en gedronken en kwamen om 07:00 uur thuis aan. Toen lag hij te slapen en kon hem zo weer in zijn eigen bedje leggen. Super dus! Hoop dat je net zo'n fijne reis als ons hebt. Oh ja wij hadden ook kindercd'tjes mee voor in de auto, boekjes, speeltjes en genoeg te eten en drinken natuurlijk. Wij hadden zo'n koelbox die je in je aansteker kunt stoppen. Fijne vakantie!
     
  17. marissie

    marissie Actief lid

    14 jun 2007
    348
    1
    0
    Oh ja, ze hebben wel normale spenen hoor. Ik kon ze ook niet vinden, maar mijn vriend heeft familie in Italie. Bij de apotheek verkopen ze spenen van oa Avent, die hebben wij daar ook gekocht. Ons mannetje had er namelijk een handje van zijn spenen vanuit de buggy weg te gooien om vervolgens te gaan huilen om een speen.. tsja dan gaat t hard met je voorraad haha!
     
  18. veghelsemeid

    veghelsemeid Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.083
    0
    0
    huisvrouw
    veghel
    wij gaan naar san marino

    en neem wel voor de ckerheid potjes groenten

    en potjes fruit mee

    parasol, luiers,zwemluiers
     

Deel Deze Pagina