Juli 2008 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by Miss Sil, Jun 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nou ga ik echt. Manlief zit discovery te kijken. Naar zo'n programma waarin zo'n man probeertr te overleven in het wild. Nou had ie net de ballen van een geit rauw opgegeten en daarna het vocht uit de maag van een kameel gedronken! Dan spoor je toch niet?



    Anyway, nu ga ik echt haha! Toedeloe!
     
  2. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Ach als hij dat maar die ene keer zegt. Je moet niet de hele dag gaan stofzuigen dan:D
     
  3. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Maar die gruwelijkheden moest je nog effe met ons delen :D.

    Fijne avond en tot gauw weer!
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Nee hoor en hij weet ook het is niet én een koekje én een snoepje! Ook al probeert ie dat soms wel natuurlijk ;), we hebben het hier wel over een peuter hè :D.
     
  5. SuKyRe

    SuKyRe Actief lid

    Aug 3, 2009
    102
    0
    0
    verzorgster
    Limburg
    Super irri...ik herken t wel..en daarbij frustrerend...Je voelt je zo "teruggezet"als ouder...
    Daarom ben ik ook zo populair bij de schoonouders...kuck kuch..
    Maar ik heb nu overal scheit aan...dus ook aan hun...

    XXsuus
     
  6. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,807
    866
    113
    Noord Holland
    als ik zoiets heb of voel vraag ik hard op of deze enrgei snel uit mijn huis wilt weg gaan omdat ik daar geen trek in heb. werkt tot nu toe prima
     
  7. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,807
    866
    113
    Noord Holland
    nikita is erg ziek geweest en is nu nog niet helemaal in orde maar t komt goed. ik ben er afegelopenb 2 weken ook niet veel geweest ivm vakantie van jeroen
     
  8. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,807
    866
    113
    Noord Holland
    je mag altijd je verhaal kwijt bij me he dat weet je mag via pb of via de telefoon. je bent tenslotte toch ook mijn buddy en daar moet voorzichtig mee omgegaan worden;)
     
  9. essie1979

    essie1979 VIP lid

    Oct 17, 2007
    12,753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Zo wat is hier nog weinig geschreven sinds vanmiddag op mijn werk zeg.

    Nou ik ga maar eens naar bed.

    Oh ja Merel's 6e tandje is inmiddels ook door.
     
  10. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Goedzo Merel!!!! Zal ze zaterdag eens goed gaan bekijken ;):D

    Slaap lekker!
     
  11. essie1979

    essie1979 VIP lid

    Oct 17, 2007
    12,753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Hé was je er ook nog even.
     
  12. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    ja en nu ben jij weg hahahaha... ben druk bezig met de laatste voorbereidingen voor Julian zijn verjaardag. Hebben nu bijna alles in huis, alleen nog vlees voor op de bbq en de gasfles voor de bbq. Moet nog wel even wat plastic bordjes enzo halen en we hebben bedacht dat een partytent toch wel makkelijk is met zulke dingen en ook gewoon in de zomer omdat je dan net wat meer schaduw hebt als met een gewone parasol en das toch makkelijker met Julian. Kan ik daar gewoon zijn badje onderzetten.

    Heb trouwens kunnen regelen dat ik in de week van zijn verjaardag maar 1 dag moet werken, alleen de maandag ivm opvang. Komt ook wel heel goed uit want zo kan ik alles optijd klaar maken en kom ik er niet helemaal op het laatste moment achter dat we dingen niet hebben zoals altijd :)

    Ow essie, voor zaterdag jullie drinken toch sap, rode wijn, witte wijn (chablis) of cola light??? Niet dat ik ineens van alles net het verkeerde in huis haal ;) Roeland zei trouwens dat als het mooi/droog weer is jullie de hond(en) wel mee kunnen nemen want dan zitten die van ons toch buiten in hun eigen gedeelte van de tuin.
     
  13. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    Jan 19, 2008
    2,513
    0
    0
    Arnhem
    Goedemorgen!

    Hoe gaat het hier?
    ik ben lang niet geweest.

    Hier gaat t goed, lkkr van t weer aan het genieten!
    Genaro heeft nu boven 1,5 tandje en een stekeltje haha en beneden hadhij er al 3 op een rij
     
  14. hee miss sill, leuk om van je te horen.
    heeft hij last van de tanden?
    jur eeft er 6, 2 onder, 4 boven. maar dat staat de teller nu al een paar maanden op!

    ingrid, ook hier zijn de voorbereidingen voor jur zijn 1e b-day bezig. waren nl op vakantie op het echte moment dus vieren het zondag...
    veel plezier!
     
  15. wat lief! dank je wel! we zaten toen in frankrijk en hebben het dus klein gevierd! zondag gaan we het grootser vieren.
    hoe is het met jullie?? en natuurlijk met de uk in je buik?
     
  16. ja goed! zondag zei ik nog tegen een vriendin van me dat deze beeb zo rustig is vergeleken met esmée toen. en vanaf maandag voel ik haar soms gewoon bijna de hele dag! :$
     
  17. Residence Hunzebergen in Exloo
     
  18. Zo, goedemorgen. Hier weer een goede nacht gehad.
    Esmée is gisteravond 1 keertje wakker geworden van de deurbel, maar verder niet.
    Vanmorgen om half 7 was ze wakker, maar heeft in bed liggen teuten en spelen tot kwart over 7. Die ligt nu weer ff lekker te slapen. Ik ga straks ff met haar naar schoonmama, die is jarig vandaag!
     
  19. mirrem

    mirrem VIP lid

    Apr 14, 2008
    9,460
    1
    36
    Gelderland
    He, dat die koorts van Karsten dan nog zo aanhoudt zeg:(?! Ben inderdaad benieuwd wat de kinderarts ervan zegt. Alvast veel succes voor vrijdag!

    En wat goed dat het met Maarit al een heel stuk beter gaat! Het kan natuurlijk ook niet zomaar ineens over zijn, maar dit klinkt iig al een heel stuk beter toch?!:)

    Hoe is het trouwens met Nikki?;)
     
  20. mirrem

    mirrem VIP lid

    Apr 14, 2008
    9,460
    1
    36
    Gelderland
    Jeetje zeg :$:$ Dat is ook wel even flink spooky hoor!!!! Poeh, ben blij dat ik dat soort dingen niet (bewust) meemaak, zou er toch wel een beetje angstig van worden denk ik...
    Maar fijn dat het na een halfuur iig weer weg was!!
     

Share This Page