kleintje verstrikt in hydrofiele doek

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Ons Kleintje, 8 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Hoi ik vraag me af of het volgende herkenbaar is, en of iemand een oplossing weet:
    Omdat onze kleine af en toe een mondje teruggeeft hebben we in zijn box en in zijn bedje een hydrofiele doek (dit doen veel mensen volgens mij)
    maar sinds 2 dagen grijp hij de doek, doet hem voor zijn gezicht, en raakt erin `verstrikt` weet niet hoe hij hem er weer af kan halen.
    volgens mij is die doek doorademend, maar ook als ie dubbelgevouwen is? hij doet hem ook om zijn nek heen. ik vind het best gevaarlijk, dus ik heb de doeken er maar onder weg gehaald. maar ik heb nog nooit iemand hierover gehoord,
    jullie wel?
    groetjes
     
  2. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Ik heb ze ook rond de 6 maanden weggehaald. Mijn dochter ging er ook met de handjes onder. Maar nog niet zo dat ze erin verstrikt raakte. Maar dan lijkt het me inderdaad hoogste tijd om weg te halen!
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ehm, Thirza had dat rond die tijd geloof ik ook... had ik haar op bed gelegd, begon ze 5 minuten later emorm te brullen, dus ik ernaar toe: lag ze op haar buik, met de hydrofielluier helemaal om haar hoofd en schouders: een klein spookje dus. Maar ze kreeg hem er dus ook niet meer af, dus sindsdien heb ik hem weggelaten. Toch maar wat vaker de lakens verschonen... :(
     
  4. Speentje

    Speentje Fanatiek lid

    13 jan 2008
    1.343
    2
    0
    Onze kraamverzorgster destijds raadde aan om de hydrofieleluier weg te halen zodra hij er met zijn handjes naar ging grijpen, dus bij 4,5 maand hebben we wij deze dus ook weggehaald. Idd wat vaker de lakens verschonen.
     
  5. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Hier met de overgang van het wiegje naar de ledikant (ong. 4 mnd) de hydrofiele doek weggelaten!
     
  6. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    18 jun 2009
    2.299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Ik zie dat iedereen toch wel tot aan de 4 maanden of langer de hydrofiele doek in het bedje heeft liggen. Wij hadden deze al na 2 maanden eruit gehaald.
    Ons meisje heeft dan ook nooit gespuugd, maar ze trok de doek steeds onder haar hoofdje weg, of ze maakte er een puinhoop van.
     
  7. voske

    voske Actief lid

    15 nov 2007
    228
    0
    0
    hier ook van de overstap van wieg naar ledikant. Sinds hij in zijn ledikant ligt, is hij zo aan het spoken 's nachts dat hij toch niet met z'n koppie op de luier bleef liggen.
     
  8. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    17 aug 2008
    4.239
    9
    38
    Ik beschermde het matras gewoon driedubbel.
    Eerst een molton hoeslaken, dan een molton luier en dan de gewone hoeslaken. Zo weet ik zeker dat het matras wél droog blijft. En idd vaker het bed verschonen dan maar...
     
  9. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Hier idem, alleen dan bij 3 mnd.

    We hebben een aerosleep hoeslaken en die heeft niet zoveel zin als je er een hydrofiele luier overheen legt.
     
  10. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    Ik heb de hydrofiele doek sinds vandaag uit zijn bedje gehaald, mijn zoontje doet hetzelfde dus. Ik denk dit kan niet meer... dus heb het er uit gehaald.
     
  11. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.480
    113
    Ik heb toen gewoon een flanellen luier tussen de molton en het hoeslaken gelegd, zo kan je kleine er niet bij en is toch je matras (en molton) beschermt tegen het spugen.

    Groetje sAnita
     
  12. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    Das een goede tip Anita!!! Ga ik ook proberen hier!
     
  13. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Mijn zoontje deed dat al vrij snel, dus we waren er vrij snel klaar mee.
    Maar nu kan ik hem ook niet meer in de box alleen laten, want hij doet het ook met zijn boxkleed sinds 2 weken ;) Dan pakt hij de punt en rolt zich om naar de andere kant van de box en ligt er dus helemaal in gerold.

    Ik ben benieuwd hoe lang het in zijn bedje goed blijft gaan. Hij heeft namelijk door dat op zijn bedje ook een onderlaken ligt waar je aan kunt trekken...
     
  14. mamadieneke

    mamadieneke Actief lid

    6 jun 2009
    205
    0
    0
    mama
    zuid-holland
    hoi hoi

    hier gebeurt het ook al, met de handjes vastpakken, alleen heb ik nu de hydrofiel met 4 veiligheidsspelden op de hoeken vast gespeld aan de hoeslaken en aan het boxkleed, hier nl een flinke spuger.

    Groetjes!
     
  15. suus02

    suus02 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.386
    858
    113
    home sweet home
    Hoi
    Wij hebben de hydrofiele luier onder het hoeslaken om het matras te beschermen. Verschonen moeten we natuurlijk net zoals dat je geen luier gebruikt.
     
  16. LadyDaisy

    LadyDaisy Niet meer actief

    Ik had die hydrofiele doek al na 6 weken er niet meer terug opgelegd, dan maar een keer extra verschonen.
     
  17. mymiracle

    mymiracle Niet meer actief

    ik heb een bubbelgevouwen molton onder haar hoofdje en die verschoon ik dagelijks, hij is zo lang dat hij onder het matrasje ingestopt kan worden dus trekken heeft hier geen zin.
     
  18. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    alyssa heeft dat ook gedaan.
    in de box heb ik hem toen weggelaten en in bed heb ik hem onder het hoeslaken gelegt zodat als ze wat voeding terug gaf het niet in het matras kon trekken.
    je moet dan wel het hoeslaken wassen, maar je matras blijft goed.

    liefs doris
     
  19. Wilma

    Wilma VIP lid

    22 mei 2006
    6.396
    1
    0
    Uithoorn

    Dat wilde ik net zeggen. De luier zo over het matrasje spannen dat je de endjes nog net om het matrasje vast kan spelden. Goed strak en eventueel door het matras prikken. Deed ik met mn eerste ook. Mn 2e heeft nadat hij van zn spruw af was niet meer gespucht dus daar heb ik die luier al haast meteen weg gelaten.
    En wendy die spuchde alleen over mij heen... *zucht* :p
     
  20. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Ik heb dat nooit gebruikt, maar gebruik een extra matrasbeschermer. Zou veelte bang zijn dat hij erin zou stikken
     

Deel Deze Pagina