@Queen: ja, dat viel me ook al op. Er staat 07-07-09 namelijk. Verder wel een hele leuke kaart! @Parr: misschien kun jij óók een webwinkeltje beginnen in PSP creaties! Ik word dan wel klant van je hoor!
Hier niet zoveel te melden. Ik voel me wel wat beter, maar het is nog niet alles. Ach, ik zal het wel weer overleven denk ik. Straks eten we een zelfgemaakt spinaziesoepje en vanavond duiken we lekker op de bank voor een filmpje. Ik ga nu eerst even onze kleine ondeugd uit bed halen. Hij riep net door de babyfoon dat hij uitgeslapen is
@pupke er staat 06-07-09 hihi het is hier rustig vandaag. wij hebben net de druiven struik opgebonden die was zo aan het woekeren jeetje het lijkt wel onkruid pfff.
Leuke crea Queen! Alleen de datum klopt niet Azeb, ik wist het, dat het goed zou lopen met je mei tai's! Leuk zeg!Misschien wil ik er nog eentje bij Dus als je het niet erg vindt om er nog 367 te moeten maken, zou ik zeggen: open een websjoppie! MamaSonja: De mei tai is een Aziatisch geïnspireerde symmetrische draagdoek. Dankzij zijn goede gewichtsverdeling is deze drager ideaal voor lange tochten, terwijl hij toch sneller en makkelijker om te doen is dan een lange knoopdoek. Hij kan gebruikt worden op de buik, rug of heup, van baby tot peuter. (bron: mistermirko.be). Ik heb er dus ook eentje en het draagt echt zo fijn! Het is supermakkelijk om te knopen en helemaal niet zwaar, als je kindje maar goed strak en hoog genoeg tegen je aan geknoopt zit. Hij mag niet gaan 'hangen', maar dat is bij alle doeken zo. Verder is het ergonomisch verantwoord voor baby en ouder.
@Queen Leuk geworden het kaartje @Pupke fijn dat je je weer wat beter voelt.. Ennuh spinaziesoepje???bestaat dat ook dan..naja je kan overal een soepje van maken natuurlijk, maar lijkt me helemaal niks haha.. Veel plezier met je filmpje vanavond! @Freesia bedankt voor je antwoord over de Mei Tei Maar blijven de kindjes daar dan rustig in zitten? Jenna is daar veel te druk voor volgens mij.. Wat zijn jullie rustig vandaag Wij hebben net nasi op..Jenna voor het eerst dit meegegeten en het ging er goed in Zo direct kids lekker naar bed brengen en dan even met mijn zusje en de honden naar het bos..
Ik ben home alone. Ik was er heilig van overtuigd dat ik vannacht pas zou starten. maar het was afgelopen nacht. Had gebeld gisteren of ik dan de nachtdienst kon draaien en daarna het weekend vrij. Wist ze niet het lag er een beetje aan wat er vannacht zou gebeuren. Nou niets dus! Maar ik kon geen vrij nemen omdat er vandaag of morgen een gezinnetje in Hellevoet zou thuis komen en dan zou ik daarheen kunnen. Hele dag gewacht maar nee hoor niets! Baalde ik wel van want we hadden afgesproken dat we bij Gw zn broer en schoonzusje langs zouden gaan. Die zitten op het heijderbos. Nu is hij maar alleen gegaan met de meiden. De hele familie zit daar. Net belde hij of ik het vervelend vind als ze daar blijven slapen. Nee hoor geen probleem. Anders zou hij na de bbq naar huis komen. Nou ja dan kan hij net zo goed blijven slapen en dan morgen nog even zwemmen met de meiden en daarna naar huis.
funny das idd wel jammer dat ze niet kon zeggen en je niet opgeropen bent. dan had je lekker met je meiden en hubbie meegekunt.
hoi hoi, Thanks meiden! Het is rustig hier vandaag! De paardenkeuring was erg leuk, de dames hebben ook nog weer een premie gehaald, dus helemaal super. Femke vond het prachtig in de draagzak, vanavond met z'n drieën wezen fietsen. Schoot de hond in een keer het mais in....direct daarna hoorden we haar heel paniekerig blaffen. Dus ik langs de kant blijven staan en mannetje het mais in....en coninu hoorden we de hond maar zielig blaffen. Gelukkig vond ze na een minuut of 5 mij weer aan de buitenkant. Waarschijnlijk is ze ergens achteraan gerend, en meteen paniek gevoeld omdat ze niets meer zag....maf beest, ons weer de stuipen op het lijf jagen! @Queen, leuke uitnodiging! hihi inderdaad de datum klopt niet. @Funnyme, he zitten jouw meiden en mannetje hier dus heel dichtbij! grappig. @mamasonja, de box al opgeruimd! Wij hebben hem nog wel staan, maar Femke zit er eigenlijk ook niet veel meer in.... @Azeb, grappig dat het zo loop met de mei tai's! Leuk bijbaantje! Wij gaan ook lekker bankhangen! Fijne avond.
@ Jannes: klusjes doen als Aimar wakker is...ligt aan zijn humeur. Vanmorgen lag hij trouwens lekker in de box te spelen terwijl ik stond te strijken Maar zoals Hummelke ook al zei, vind ik het gewoon fijn om 's ochtend al wat te doen zodat we 's middags tijd over houden voor leuke dingen. Wel ben ik blij dat je het niet als onaardig opvat...zat er vanmiddag een beetje mee in mijn maag... Zat namelijk ff in een dipje op het moment dat ik je vraag las en beantwoordde 8) Maar nu niet meer Aimar heeft zijn hele potje opgegeten, risotto met tonijn. Wij hadden sla, aardappeltjes en kibbeling (zelf gebakken). Ik heb Aimar toen een stukje kibbeling (binnenste) gegeven en hij vond het superlekker, dus hij heeft daarna nog lekker wat stukjes vis zitten eten. Én daarna een heel soja toetje!!!! Klein vreetschuurtje! Zo maar een fles van 90cc ipv 120cc maken! Fruit daarentegen eet hij matig...... @ Yule: op zich wil ik wel nog een tijdje soja blijven geven en ben ik het met je eens dat koemelk zwaar overschat wordt. Het nadeel is dat ik bijna nergens die toetjes kan vinden hier in de buurt. En in 1 keer heel veel inslaan kan niet ivm houdbaarheid Eind augustus willen we gaan provoceren en dan kan Aimar misschien over op yoghurt en biogarde. maar ik ga hem voorlopig nog geen beker koemelk geven. Hij blijft nog een paar maanden op de pepti. Ik ga Aimar zijn fles geven zo, verhaaltje voorlezen en naar bed. Daarna kom ik nog even vertellen over ons bezoekje aan de boerderij van vanmiddag en foto's en filmpjes spammen. SO BEWARE 8)
Hai! Prikjes: het is idd niet leuk, maar ja het moet. Ik blijft er ook altijd rustig onder hoor. Yarah huilt meestal ook maar ff, dus hopelijk ook volgende week met haar 11-maanden prik. Vandaag is ze trouwens alweer 11 maanden!! Nog 1 maandje en dan alweer 1 jaar.. Pfffff wat gaat het veeeel te hard @Eva, hier nog een driftkikkertje hoor als je dingen afpakt die ze niet mag hebben of je haar weghaalt bij iets waar ze nou net aan wilde zitten. Maar het is ook wel vaak gelijk over als ik haar dan een speelgoedje van haarzelf geef. Afstandsbedieningen en mobieltjes zijn helemaal favoriet haha. Ben benieuwd naar de fotos van vandaag! @Tweety, hier heeft het ook niet geregend vannacht. @Pupke, voel je je nu wel weer beter? @Queen, hele mooie creatie van Kyani!! @Son, hoe is het met je oma nu? Veel plezier in het bos met de hondjes! @Funny, balen dat je opgeroepen kon worden.. en dat dan niet wordt. Had je net zo goed wel mee kunnen gaan, maar ja dat weet je natuurlijk nooit in jou beroep. Ik had gisteren een bruiloft, dus heel de dag eigenlijk weggeweest. Kids bleven thuis en mn schoonouders hebben opgepast. En wij hadden een superleuke dag gehad. Een vriendin van me trouwde en ze zag er echt heel mooi uit. Was heel gezellig ook allemaal. Vanochtend naar een vogelpark hier vlakbij geweest. Cyenna vond het helemaal leuk en Yarah keek ook haar ogen uit bij de emoe. Voor de rest weinig gedaan. Lekker buiten in de tuin gezeten en met de kids gespeeld. Iedereen nog een fijne avond!!
Hallo Ben net vast begonnen met verjaardagskaartjes voor jullie kids te schrijven. kan ze maar vast klaar hebben liggen Yule, en hoe was het huurhuis? Roshi, geen idee. denk dat ze tussendoor op vakantie gaan ofzo Pipo, leuke uitnodiging ! Neef: ook nog nooit van gehoord. Hier ook gewoon een mug Queen, bah wat een rotnacht. Hoe gaat het nu met Kyani? Mooie crea, en leuke uitnodiging Hummelke? Nog steeds niet ongi? je maakt het wel spannend hoor Pupke, bah last van je maag is geen pretje. Gaat het nu beter? Azeb, gefeliciteerd met je moeder. haha zou grappig zijn als het echt een lopend handeltje zou worden. Ik vind het op zich wel erg leuk,maar heb nu al last van mijn knieen dus geloof niet dat ik Levi zijn gewicht er nog bij kan hebben.Vraag me ook af of Levi het uberhaupt wel wat vind ondertussen trekt Levi een stoeltje om...harde klap zit hij heel verbaasd te kijken Kliko/asbak: is hier gewoon "groene of grijse container" kastjes: Mag Levi ook niet in.gaan denk dit weekend de kindersluitingen bevestigen rommel: Levi mag van mij al zijn laadjes leeg trekken, zolang het maar zijn eigen speelgoed is. Zodra hij het echt gaan snappen ga ik hem wel aan leren dat hij eerst het ene moet opruimen (bv auto's) voor hij het andere mag pakken ( bv. duplo )
Was een heerlijk soepje. Ik heb een uitje en een beetje knoflook aangefruit, fijne soepgroenten erbij, een berg verse spinazie, beetje water, sambal en kokosmelk erbij en dan pureren. Een paar uitgebakken spekjes erbij, stokbrood met kruidenboter en smullen maar! @FunnyMe: ik heb het recept van de AH site, daar kun je de exacte hoeveelheden van de ingredienten vinden. Het is echt een aanrader! En ook fijn om te horen dat je weer interesse in eten hebt
hihi zo leuk hubbie probeerd robin uit te dagen om losse stapjes te zetten alleen robin vertikt het om een stapje te zetten hij blijft wel heel lang los staan denk een min of 3 maar echt niet stappen haha en dan wel een heel gesprek voeren en naar speelgoed wijzen en dah zeggen hihi. ook als ie muziek hoort gaat ie dansen staat ie in de box te swingen zo grappig