Juli 2008 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Miss Sil, 28 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pfff.. madam slaapt eindelijk.. vanavond komt mn zusje met vriendje op visite.. ze is bijna 16, wel lachen dus!
    fijne avond!
     
  2. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    vanmiddag/ avond toch maar ge bbq. was erg gezellig en de kids hebben zich ook super vermaakt, mika had de grootste lol om tom en andersom, en nu weer de fase van het nee schudden, echt zo grappig het ene moment zit ie gewoon te lachen en meteen daarna zet ie hele grote ogen op en kijkt ie zo hoe noem je dat... noem het maar even debiel (sorry weet het even niet anders uit te drukken) en dan schud ie gewoon nee, zo grappig om te zien. Oh en zand eten is het nu helemaal bij mika *zucht* heb een paar keer vanmiddag de zand uit zn mond moeten halen hoor. maar nu heeft ie ook door dat als ik zeg danke (dank je wel op zn limburgs ;) ) dat ie dan alles uit zn mond laat vallen in mijn hand, nou bergen zand kwam er uit hoor! krijg het hem ook niet afgeleerd
     
  3. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    zit er dan zoveel tussen jullie in? dat wist ik niet. Wel gezellig toch.
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    :$Whahaha, ik zie net dat het 'klaagtopic' dat in de lounge geopend was over psp-kidzzz gewoon in zijn geheel verwijderd is;)....... Zal er wel weer heftig aan toegegaan zijn...;)
     
  5. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Ik ben er vandoor......tot morgen!
     
  6. Rustig geweest hier vanavond zeg! Met mn zusje was het gezellig. Ik ga slapen..
     
  7. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    He, naamgenoot ;) Gefeliciteerd met het goede nieuws!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wat leuk zeg!!!! Geniet er maar lekker van!!:)
     
  8. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
  9. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Mooie foto Senn!!! Staat Karsten heel mooi en lief op!
     
  10. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    He, wat goed joh van Justin!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super nieuws!!! Zie je nou wel dat hij het ook allemaal vanzelf wel inhaalt!!!! Hoop voor je dat je het vandaag nog ff kan filmen!

    HE, en wat sneu van die 3 :$ virussen. Wel fijn dat je erop kan testen op het werk en zo dingen kan uitsluiten en weet hoe of wat. Met Mees is het ook een drama de afgelopen dagen hoor. Heel hard krijsen steeds als hij zijn zin niet krijgt enzo. Heb het eigenlijk niet eerder gehad, maar de laatste dagen zou ik hem af en toe wel even achter het behang willen plakken :););)
     
  11. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Ja, erg he... hier net zo :(:(;)
     
  12. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Hmm, da's minder van het zand eten, wel heel goed van hem dat hij het uit z'n mond laat vallen als jij danke zegt!!!
     
  13. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Nou, hier een slechte nacht achter de rug. NOu de nacht ging op zich wel (2 x speentje wezen brengen) maar meneer was om 05.00 klaarwakker en wilde gewoon NIET meer gaan slapen. Had hem bij ons gelegd maar toen ging hij spelen dus weer terug in zijn eigen bedje gelegd (meestal gaat hij dan gewoon slapen), maar dat ging dus helemaal fout. Huilen en krijsen joh.Maar we hebben hem maar gewoon gelaten want het was gewoon de kift dat hij zijn zin niet kreeg denk ik. Ik had hem er eigenlijk na een halfuur al wel weer uit willen halen, maar manlief vond dat hij nu de leeftijd heeft om te leren dat hij niet altidj zijn zin kan krijgen dus we hebben hem wel ruim een uur laten huilen. Toen heb ik hem toch maar opgehaald, vond het zooo zielig. Heb net ook een dikke mug op zijn kamer gevangen en Mees heeft 3 dikke bulten, dus misschien was dat ook wel dat hij zo bleef huilen want normaal gesproken huilt hij niet veel langer dan 15/30 minuten max.
    Hoop dat het een sprongetje is en dat het gauw weer over gaat want ik ben nu zo brak als wat, voelt gewoon alsof ik een kater heb!!
     
  14. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Goedemorgen!!

    Hier een goede nacht gehad, lag alleen laat op bed en ben er nu alweer 45 minuten uit maar blijkbaar was Julian al vanaf 5uur wakker maar dat heeft Roeland opgelost dus dat scheelt weer. Verder Zijn ester en bas en merel blijven slapen, was dus heel gezellig gisteren hahaha. Merel ligt gelukkig nog lekker te slapen dus de rest van het huis ligt nu ook op 1 oor.
     
  15. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Dan hebben jullie het idd gezellig gehad ;). Mooi toch!
     
  16. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Was inderdaad gezellig alleen schijnbaar is er vanochtend nog al wat gebeurt hier wat ik dus heb gemist. Roeland had Julian rond half acht buiten in de tuin in de loopstoel en toen kon hij niet meer verder dus is hij gaan huilen. Dit hebben dus 2 vrouwen uit de buurt gehoord en die zijn gaan kijken wat er aan de hand was, Roeland was binnen bezig dus die deed er verder niks aan. Toen de honden tekeer gingen is Roeland naar buiten gegaan om die stil te maken en toen begonnen die twee vrouwen te zeuren over waarom Julian huilde en toen Roeland zei dat hij dat niet wist was hij maar een slechte vader en blablabla. Ik vind het jammer dat ik het niet gehoord heb anders was ik dus echt wel naar buiten gegaan om ze even te vertellen dat ze zich met hun eigen zaken moesten bemoeien maar nu heeft Roeland dat al op geheel eigen wijze gedaan.
     
  17. pfff.. vervelend zeg..
     
  18. Wat lekker zeg! Hadden ze wel slaap spullen mee dan?
     
  19. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen
    goedemiddag!

    paar daagjes niet geweest en beetje veel om bij te lezen.. als er dus iets bijzonders is wil iemand dan een p.b. sturen??

    vandaag een relaxed dagje, isabella is een paar dagen een beetje ziek geweest (weet niet wat ze had maar echt extreem huilen, maar geen koorts en heeeeeeeeeel veel willen slapen) vanmiddag even naar mijn ouders en voor de rest heeerlijk niets!!
     
  20. Wat belachelijk ja Ingrid.
    Mooi dat het zo gezellig was..

    Hier op zich een goede nacht. Esmée sliep gister rond half 9 en is eventjes wakker geworden toen ik mn zusje heb weggebracht, maar Christian had het opgelost. Toen werd ze om 2 uur ff wakker, was geschrokken ergens van denk ik, maar sliep zo verder. Daarna om half 7 en rond 8 uur sliep ze weer tot half 10. Daarna naar de kerk geweest, heeft ze zich heerlijk vermaakt in de creche. Vond ze echt geweldig. Ik ben er zelf bij gebleven, want er waren erg veel kindjes. Waaronder een baby van 11 weken, waar ik me heerlijk mee heb vermaakt. Esmée vermaakt zich prima daar met de andere kindjes. Heb je geen omkijken naar. Heerlijk.. Christian is nu dvdtje aan het kijken, Esmée slaapt en ik ga ook ff plat!
     

Deel Deze Pagina