Plaswijckpark> ik had er dus nog nooit van gehoord. Ik zat vanmorgen wat te googlen omdat ik geen zin had om thuis te blijven en zocht op eropuit met baby en kwam dit tegen. Mannetje overtuigd en erheen gegaan.... echt helemaal leuk. We denken er zelfs over na om een jaarkaart ( 36 euro) te kopen als Jenna kan lopen. Parr> nee via www.zeeman.com kun je alleen aanbiedingen kijken
Zeeman: vandaag idd leuke kleertjes daar gezien! Maar ik was met lief en die haat winkelen, dus snelsnel erdoorheen Mocht je wat leuks zien Parr, kan ik het wel voor je halen hoor!
Roshi, wow Roy vind het goed? Nou hoorde vrijdag van Eva dat Ferry erg aardig en open is dus die wil dan vast ook wel mee. Er zijn hier veel hubbies die vissen. Klinkt goed dat park. Ga even de link kijken Gelukkig de baby wordt gered ondertussen even een banner check
Heej chickies, Ik kom even weltrusten zeggen want ik ga zo naar bed toe. Ik heb al die filmpjes niet gekeken, daar kan mijn emotionele moederhartje niet tegen . Ik wens jullie allemaal een prettige avond en een goede nacht toe. Toedels!
Ik ga off. moet nog brood smeren en dan richting bed. Even kijken of ik hubbie nog kan verleiden haha Truste xxx
Joehoe kwebbeltjes! Hier is de fase van NEE doorgebroken! ahah! Als ik wat tegen chell zeg schudt zij nu nee! :O en gaat vervolgens lachen en dansen! kleine dondersteen!
@roshi super pics @kaatje gave banner! @freesia ik vind het goed, maar moet eerst de kleren zien en daarvoor moet ik wel naar een zeeman
thnxxx Kaatje> lieve banner!!! Even klagen, het is half 10 en voor mijn deur zijn nog steeds kindjes (+/- 10 jaar) aan het spelen op een skatebord, Jenna ligt ook voor dus ik hoor steeds de babyfoon aanslaan. Jenna slaapt gewoon door maar toch.... vind het een beetje laat om buiten te spelen! Zo en nu ga ik naar mijn bedje toe, lekker tv kijken. Fijne avond nog allemaal! En weltrusten voor straks
Roshi: Leuke Pics !! Kaatje: Lieve banner !! Lindaa: Oh Oh , hihi nu schudt ze nog nee , wacht maar tot ze het ook gaat zeggen Ik ga alvast afsluiten , nog ff tv kijken en dan kruip ik me bedje in ! Alvast weltrusten en tot morgen !!
@ Parr: nou die mannen hebben het erover dat er iets in het water ligt. Ze denken aan een dier. Maar dan zien ze ineens dat het een baby is. Het is portugees dus helemaal verstaan kan ik het niet. @ Freesia: indrukwekkende filmpjes. En zo zie je maar wat voor een verschil 1 actie van 1 persoon kan maken. Als Aimar (en misschien een volgend kindje) volwassen is, weet ik zeker dat ik ergens in de wereld vrijwilligerswerk ga doen! Ik denk dat het dan Latijns-Amerika wordt en waarschijnlijk de Dom. Republiek omdat wij daar natuurlijk een binding mee hebben en de cultuur al kennen. @ Roshi: leuke foto's van een leuk dagje uit! Jemig idd wel laat voor kinderen om nog buiten te spelen
Jannes leuke foto’s parr, ja idd ik ook hoor! die ouders waren al bezig met begrafenis dingen regelen. sonja, die bedoelde ik wel roshi mooie foto’s ziet er erg leuk uit kaatje leuke banner waar precies was weet ik ff niet meer. Oh zeeman nieuwe collectie! Morgen even kijken als ik de auto mee krijg freesia tjee, wat een filmpje idd wel goed afgelopen heb vervolg filmpje ook gekeken... yule, pruil lipjes zien er ook zo cute uit soms eva, oh jee wat filmpje gelukkig leefde het kindje nog. Oh zo erg dat mensen dat kunnen aandoen bij een baby. En dat terwijl het kindje er zo verzorgt uitziet! Funny gelukkig geen waterpokken.