Januari 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door cruella, 22 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Florida13

    Florida13 Fanatiek lid

    25 feb 2008
    1.485
    2
    0
    @ise:met hoeveel weken wist jij dat het een meisje werd? Ik heb afgelopen maandag (was toen 16+3) een echo gehad, maar dat was nog echt te vroeg om iets te zien. Ik heb ook liggen turen op het scherm maar ik kon het ook zien... hihi,hoezo ongeduldig?
     
  2. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.680
    1.442
    113
    @ jada, wat een mooie duidelijke foto zeg geweldig, nog anderhalve week dan mogen wij voor de 20 weken echo, heb er nu al zin in, en het scheelt voor die tijd nog naar de vk en de gyn, ik wordt nog druk :).

    @ ankje, goed geshopt dus, en shirtjes heb ik hier ook gewoon een aantal bij de zeeman vandaan, het scheelt wijd is in de mode dus past prima.

    @ rekensommetje, kom ik uit op een meisje, ach nog 5 maand geduld en dan weten we het.
    Zit ik nu even achter de computer krijg ik ineens een trap :$. Hij bewoog dat ik voelde vooral 's avonds als ik rustig ging liggen en nu ineens vanuit niks,2 trapjes joehoe wat grappig.
     
  3. @LisetteG; Ohw wat erg, gecondoleerd.

    @Surf; Gefeliciteerd meid! Hopen dat nu alles goed gaat en lekker bij je blijft zitten!

    @Baby voelen; Ik voeld de baby ook :d whoehoee!!!

    @Eleni; Gefeliciteerd, leuk 2 jongens!!

    @Jada1984; Gefeliciteerd met jullie zoontje!

    @sommetje; Volgens het sommetje krijgen wij een meid!
    49+4=53 -21=32 -1=31 -2=29 -3=26 -4=22 -5=17 -6=11 -7=4

    Vrijdag bij de vk geweest, maar we kregen geen echo, heel jammer. Mijn baarmoeder was 2 vingers onder mijn navel, dat kwam overeen met 17 weken zei ze. Bloeddruk was ook goed.
    Over 3 weken hebben we de 20 weken echo, vind het wel spannend hoor! Wel weten we dan of het een jongentje of een meisje word.
    Voor de rest gaat alles goed, weinig te klagen.
    Het is gelukkig niet meer zo heel warm. begin weer meer energie te krijgen.
     
  4. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Ankje ja 0 is even ;).

    Wel grappig om te lezen (als ik het goed heb) dat bij allemaal tot nog toe de rekensom klopt:D!!??

    Wat leuk meiden dat zoveel van jullie de kleine al voelen;).....ik nog niet geloof ik.... Voel af en toe wel wat maar is zo zacht en onduidelijk dat het van alles kan zijn. Zo'n schopje lijkt me echt fantastisch:)!!!

    Ik moet straks nog één late dienst werken en dan heerlijk 4 dagen vrij;)!!! Fijne dag allemaal.
     
  5. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    @ Sanne: Wat eng zeg dat er iemand rondliep op je werk met de mex.griep! Hopelijk slaat het de rest gewoon over..

    @ Essie: Yep we hebben het huis :D Dankjewel!!

    @ Jada: Mooie echo's meis!!

    @ Mamanama: Volgende maand zitten we er zeker in! Nu moet er nog een hoop gebeuren.. verven, behang eraf , een lekkage moet door de woningbouw nog verholpen worden etc etc.
    Oow, en het is ...hove ;)

    @ Ankje: Oow leuk al die baby spulletjes!! Als ik dat allemaal zie kan ik al helemaal niet meer wachten!! :D
    Wel vervelend dat je aan het eind van de shopdag zo moe was.. ik heb er ook zo'n last van als ik te veel heb gedaan op een dag! Rust vandaag maar lekker zo veel mogelijk uit! ;)

    Bandenpijn: Hier vooral erg last van als ik een volle blaas heb!

    Even vergeten wie het vroeg, maar inderdaad als de placenta aan de buikwand zit voel je dat ene kindje minder! De placenta werkt namelijk als een stootkussen!

    Liefs, Eleni
     
  6. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Maar dat bedoelde ik juist....het klopte toen NIET! Beide methodes gaven een jongen aan,maar ik heb toch echt een kleine meid thuis rondlopen! :D
    Helaas moeten wij nog 4 weken wachten op de echo en dan is het nog maar afwachten of ze het kunnen zien, want mijn dochtertje lag dus helemaal verkeerd en dat wisten we dus pas bij de pretecho met 25 weken (na HEEEL goed zoeken!)

    @ Eleni: gaaf hoor! Veel plezier met verbouwen en inrichten!
     
  7. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    #4107 Ise, 9 aug 2009
    Laatst bewerkt: 9 aug 2009
    @florida, wij zijn met 16 weken bij jan koning geweest. deze man heeft 20 jaar ervaring en beweert het nog nooit fout te hebben gehad (kan ik natuurlijk niet checken, maar goed. ik geloof hem wel. afgelopen donderdag bij de gynaecoloog ben ik vergeten te vragen naar het geslacht, maar ik zag nog steeds 3 streepjes). als je bij hem een afspraak maakt plant hij je zelf al bij 16 weken in.
    ik heb wel kleertjes gekocht, maar pas na de 20-weken echo ga ik los. ik heb schattige dingetjes gezien van z8.. kan niet wachten!
     
  8. gewoon Sanne

    gewoon Sanne Actief lid

    6 jan 2009
    438
    0
    0
    Breda
    Nou mijn mexicaanse griep-stress van vrijdag was al ver weg gezakt, omdat ik na mijn bezoek van donderdag op de afdeling waar het voorgevallen is, nog altijd geen klachten had.
    Nu kreeg ik vammiddag een sms van mijn directe collega, waar ik vrijdag de hele dag mee gewerkt heb, dat het bij haar ook vast gesteld is!!Ze maakte zich (heel lief) ook zorgen om mij, dus vandaar dat ze mij op de hoogte stelde. Ik weet niet goed wat ik moet doen nu. Heb morgen een late dienst, maar vind het eng om te gaan werken. Ik meet, op advies vd huisarts vrijdag, 2x per dag mijn temp. Gisteren en vanmorgen 's ochtends was ie 37,26. Wat normaal is bij mij, sinds ik zwanger ben. Gisterenavond was ie 37,49. Ik zojuist nog maar eens gekeken, 37,60. Is dus stijgend, maar niet zo explosief als ze zeggen (in korte tijd boven de 38,5). Vandaag maar in de gaten houden. Weet nog niet of ik de VK of huisartsenpost bel om advies te vragen of ik morgen misschien beter even thuis kan blijven om de ontwikkelingen op mijn werk af te wachten. Pfff, wat een toestand zeg...
     
  9. rebbel

    rebbel VIP lid

    2 jun 2006
    9.438
    0
    0
    hoi meiden!

    ik ga jullie voor een week verlaten, we gaan op vakantie!
    tot over een weekje, we komen de 17e thuis en dan ook een echo die dag, dus dan hopen we het geslacht te weten!

    liefs rebbel
     
  10. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Mamanama: Even uitrekenen hoe het toen zat met deze berekening, toen kwam ik uit op 1, dus ook een jongen!:D
    Ow hehe niet goed gelezen:)...!! Hm, dus bij jou klopte het toen niet. Maar voor alsnog bij de meesten wel, dat niet te zeggen is over de Chinezen:D. Ach, het blijft een grap vind ik zelf!

    Rebbel fijne vakantie:)!!

    Sanne als je je zorgen maakt, gewoon bellen hoor! Geen enkel risico nemen! Sterkte!

    Hier lekker rustig op het werk. Heb trouwens een broek aan die na vandaag voorlopig niet meer aangaat! Begint nu toch wel erg strak te zitten:D. Ik heb ook de meeste last van bandenpijn als ik een volle blaas heb. Oh en moest gisteren niezen; pijnlijk zeg:$!!!
     
  11. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    @ Rebbel: Fijne vakantie meis!

    @ Essie: Jaa, bij niezen ook.. niet zo beetje ook!! :$
     
  12. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Vooral ook leuk als je allergisch voor stof bent en hooikoorts hebt en dan zo'n week op kamp gaat, midden in de bossen, dus veel stof en pollen.
    Normaal neem ik daar tabletten voor, maar dat mag dus niet als je zwanger bent en er is maar 1 alternatief, maar die schijnt niet te werken.
    Men heb me kapot geniest en iedere keer auwie mijn banden.

    Ben trouwens de hele week niet misselijk geweest en ben weer thuis en de ellende begint weer. Vandaag valt het eten allemaal niet zo lekker. Pff wordt er toch helemaal raar van.
     
  13. #4113 Chrissy84, 9 aug 2009
    Laatst bewerkt: 9 aug 2009
    Meiden, bedankt voor jullie leuke reacties. Ik heb nog meer foto's, maar moet deze nog even in mijn album plaatsen. heb er in totaal 8 gekregen. Over pijn met niezen, kan ik over mee praten. Ben nu behoorlijk verkouden en nies zo 20 tot 30 keer per dag. Nu hoest ik sinds vandaag ook nog, lekker pijnlijk allemaal.

    @ Rebbel, geniet van je vakantie en tot over een week.

    @ Eleni, heel veel succes met klussen in jullie nieuwe huisje

    @ Lisette, Marieke en Belle heel veel succes met jullie 20 weken echo morgen.

    @ Lisette, meid wil even laten weten dat ik aan je denk, weet verder niet wat ik moet zeggen

    @ Sjalotjuh, yeeh jij voelt je kleintje ook al, fijn zeg
     
  14. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Jada beterschap!

    Chevenne trouwens had ik nog niet gezegd; leuk dat de kampweek geslaagd was! Vervelend dat je zo moest niezen en nu de misselijkheid weer terug....bah:(! Sterkte!
     
  15. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Thanks ;)
    Was zeker de moeite waard. Werd al gevraagd of ze ons nu kwijt waren als vrijwilligers, nu de kleine komt. Volgend jaar ff niet, maar we zijn van plan om daarna gewoon weer te gaan en de kleine gaat dan bij oma slapen. Het is ieder jaar weer een drama om genoeg vrijwilligers te vinden. :(
     
  16. @ Chevenne, balen is dat, hooikoorts en niets in mogen nemen. Vervelend dat je misselijkheid weer terug is, moet zeggen dat ik er af en toe ook nog last van heb. Vanochtend nog last gehad van zuur, maar ben gisterenavond uit eten geweest, heeft vast iets tussen gezeten wat niet lekker op de maag lag.

    @ Essie, dankje meis, hoop dat ik er snel vanaf ben.
     
  17. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Het hondje van mijn vader en zijn vrouw was ontzettend schattig. Ik ben nog bezig om een foto op de pc te krijgen.
    Hij is net 9 weken uit. Hun oudere mannetjes hond (ruim 2 jaar) gaat er heel goed mee om. Als die kleine
    moe is gaat ze altijd bij hem liggen. Echt zo schattig!!!

    @ Blaine: Dat scheelt inderdaad een hoop bij zeeman. En ook zeeman heeft best goed spul.
    Tenslotte is het kind er ook zo uitgegroeit.
    @ Sjalotjuh: Spannend joh! De één na de ander krijgt de 20 weken echo. Echt heel erg leuk.
    @ Essie: Dan wordt her dus volgens het sommetje een meisje. Volgens de horoscoop ook en wij
    denken zelf ook een meisje. Grappig. Ga echt lachen als we op de echo ook een meisje zien.
    @ Ise: Spannend joh!
    @ Sanne: Jeetje, wat eng eigenlijk allemaal. Nu jou collega het ook heeft lijkt het mij ook eng om naar het
    werk te gaan. Maar onthou wel, dat als je zelf gewoon lekker gezond ben dat je er alleen 1 week goed ziek van
    bent. Daarna heb je nergens last van. En je kind merkt nergens van heb ik gehoord.
    @ Rebbel: Hele fijne vakantie meis!!
    @ pijn met niezen: Daar heb ik ook last van. Echt enorm vervelend, want je kunt er niks tegen doen.
    Als je moet dan moet je hihihi.
     
  18. @ Ankje, zo lief is dat een labrador pup. Ben benieuwd naar de foto

    @ All, heb de resterende foto's ook in mijn fotoalbum gezet. Ik heb trouwens ook een heel leuk fleece jasje bij de zeeman gehaald. Ze hebben daar idd heel leuk spul en zoals je zegt Ankje, ze groeien er zo weer uit.
     
  19. Mispoes

    Mispoes Fanatiek lid

    2 feb 2006
    1.821
    1
    0
    Nabij Eindhoven
    @Chevenne, wij zijn gisteren ook terug gekomen van een week kamp in de bossen, en ook ik heb last van hooikoorts, snap HELEMAAL wat je bedoelt! Lastig he? Wij doen dit (idd ook vrijwilligerswerk) samen nu al 10 jaar, en we hebben al een kleine van net 2. Zelfs toen hij 3 weken oud was (juli 07) zijn we toch mee op kamp gegaan. Ook vorig jaar en dit jaar was hij gewoon met ons mee, het was best goed te combineren en nog leuk ook voor die kleine. Haha, aandacht genoeg voor hem. Ook voor volgend jaar is de planning dat dan dus ALLEBEI de kids gewoon meegaan. We hebben opa & oma overwogen, maar zou de kleine geen hele week kunnen missen.... hihih. Dus als het een optie is, zou ik zeker overwegen de kleine mee te nemen.

    @all, sorry, heb al hele tijd niks van me laten horen (schaam schaam) Ik ben sinds 1,5 week dan eindelijk (half) met ontslag uit de kliniek :) na 9 maanden! ik ga vanaf morgen nog maar 2 dagen in de week. En het gaat eigenlijk heeel erg goed. Niks te klagen.
    Vanaf nu wil ik weer wat actiever gaan deelnemen, ik hoop dat jullie me vergeven...

    Leuk, dat nu de tijd aanbreekt van de geslachtsbepalingen...... leuk om te horen!
     
  20. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Mispoes ff opfrissen hoor....eetstoornis (anorexia) was het toch? Wat geweldig dat je 'half' ontslagen bent!!!! Van harte:)!!
     

Deel Deze Pagina