Wanneer verdween bij jou de misselijkheid?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door evenstar, 21 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tinkerbell81

    Tinkerbell81 Fanatiek lid

    20 dec 2005
    3.152
    0
    36
    week 6-14 en toen nog tot +- 19 a 20 paar keertjes; maar niet meer hele dag door!
     
  2. R1lana

    R1lana Fanatiek lid

    24 mrt 2009
    4.465
    0
    0
    Huisvrouw
    Venhuizen
    ik ben nu 34 weken en de misselijkheid is niet weg gegaan :(
    soms ben ik nog steeds misselijk maar gelukkig niet lang en niet elke dag
     
  3. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    Bij mij gaat het vanaf iets meer dan 14 weken beter.
    SOms nog een vlaag misselijkheid maar meer niet.

    Bij de eerste was dat vanaf een week of 16.

    Je kunt je HA vragen om tijdelijk Emesafene voor te schrijven zodat je je op je werk kan concentreren?
     
  4. angelbaby

    angelbaby Fanatiek lid

    Bij mij is de misselijkheid niet gestopt. Ik ben echt tot de laatste dag misselijk geweest. Heb ook tijdens de weeën en zelfs tijdens de keizersnede nog overgegeven...
     
  5. Sbabe

    Sbabe Actief lid

    22 apr 2008
    290
    0
    0
    Mama en Boerin
    Heino
    Ik ben tot week 22 vreselijk misselijk geweest 24 uur per dag pfff.
     
  6. Gabrielatje

    Gabrielatje Niet meer actief

    van week 7 tot en met week 14 daarna was het ook echt weg gelukkig :D

    en toen kwamen er heel veel andere klachten :(maar voor een heel goed doel :D
     
  7. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben ruim 11 weken zwanger en ook al vanaf week 6 enorm misselijk. Ik moet bijna dagelijks overgeven. 's Ochtends als ik wakker word, voel ik me prima, maar 5 minuten later komt het ineens naar boven en moet ik rennen naar het toilet. Helaas gaat het bij mij de hele dag door, dus het begrip 'ochtendmisselijkheid' is op mij niet echt van toepassing. Ik heb al heel veel geprobeerd:

    Emesafene pillen: bleef misselijk en voelde me enorm 'dronken' als ik die pillen had gehad (je mag ook echt niet rijden met die pillen, is echt gevaarlijk!)

    Emesafene zetpillen: hielp niet en ook niet erg prettig in gebruik 8)

    Vitamine B6: hielp niet

    Suprimal reistabletten op aanraden van verloskundige: hiep niet

    Nux Vomican van Dr. Vogel: lijkt iets te helpen

    Gember capsules (natuurwinkel): hebben 3 dagen achtereen heel goed geholpen, voelde me top. Helaas daarna niet meer, maar wel prettig om even op adem te kunnen komen.

    Accupressuur polsbandjes van Seaband (verkrijgbaar bij de DA): geloof niet dat de misselijkheid er minder van is geworden

    Kortom; van alles geprobeerd maar nog niet de oplossing gevonden;)
     
  8. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Dank voor deze lijst! Ik ga niet aan die Emesafene, ik vind het te zwaar voor de klacht aangezien ik alles binnenboord hou. Maar ja, misselijkheid die niet 'uitvoerend' is is net zo goed flink rot.

    De seabands, geen enkele zin. Gember heb ik als thee gebruikt en dat vond ik vies. Pillen kan ik proberen. Die van A. Vogel kan ik nog doen. Reistabletten hielpen mij ook niet.

    Hoop dat het bij jou ook gaat afnemen over een paar weken. Ik merk wel dat het zich in een 'piek' heeft gedragen, daaruit put ik hoop (mijn strohalm haha). Het was echt het allerergst vorige week, en nu neemt het iets af.

    Alle dames sterkte :)
     
  9. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Evenstar: ik hoop dat het bij jou ook snel voorbij gaat.

    Bij mij verloopt de misselijkheid met vlagen. In week 6 en 7 was ik heel misselijk, maar hoefde ik niet over te geven. Ik voelde me daarentegen wel heel slap en duizelig en kon totaal niet functioneren. Week 8 en 9 moest ik dagelijks overgeven. Week 10 ging redelijk. Ik begon al te hopen dat het overgeven voorbij was. Maar nu is het alweer een week heel slecht; 's ochtends 4x overgeven, vervolgens loop ik de hele dag kokhalzend op m'n werk. Rond 20 uur gaat het dan iets beter, maar dan ben ik ook al zo moe dat ik moet gaan slapen... Heerlijk, zo'n zwangerschap!! Zodra die kleine eruit is, krijgt hij/zij eerst een paar weken huisarrest voor straf! :D :D
     
  10. dds

    dds Fanatiek lid

    1 jan 2009
    3.936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Tot de 16de week last gehad van misselijkheid ('s avonds). In de 19de week nog 1 keer overgegeven, en nu af en toe. Het is te doen, maar zeker niet leuk.
    Succes!
     
  11. Patricia1983

    Patricia1983 Actief lid

    23 feb 2006
    497
    0
    16
    Arnhem
    Bij mijn 1e zwangerschap verdween de misselijkheid pas in week 20. En bij mijn 2e zwangerschap rond de 12e week.
     
  12. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Hihi inderdaad... ik blijf gewoon positief, en ga me er gewoon op instellen dat alles kan maar dat het na het eerste trimester wel beter zal gaan. Vandaag 11 weken, nog een paar weekjes bikkelen (het ligt er maar aan hoe je het eerste trimester berekent, 4 weken is geen maand...?).
     
  13. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Bij de eerste van week 7 tot week 38 (toen is ie geboren) s morgens overgeven, en na een uur of een ging het wel.

    En bij de tweede van week 7 tot week 20 en van week 28 tot week 38,4 (toen is ze geboren, heb zelf op de parkeerplek van het ziekenhuis nog over moeten geven) Ook tot een uur of een overgeven als ik maar iets at, en daarna wel te doen.
     
  14. Mega Babs

    Mega Babs Actief lid

    3 nov 2008
    168
    0
    0
    Kinderopvoedster
    Torhout
    Bij mij is de misselijkheid over maar ik moet nu overgeven van het zuur. Verschrikkelijk lastig en meestal is het altijd rond middernacht dat ik moet overgeven. pfff nog een paar weekjes en ik heb me dochtertje lief in men armen.

    Groetjes
     
  15. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    haha, bij sophie ben ik tot ruim 30 weken beroerd geweest, nu daarentegen heb ik weinig symptonen
     
  16. Angela27

    Angela27 Actief lid

    29 jun 2006
    204
    0
    0
    Planner
    Ergens in zonnig Gelderland
    Bij mij is de misselijkheid verdwenen na 12 weken gelukkig. Dat terwijl ik in mijn vorige zwangerschap veel langer misselijk was. Ik kon nog niet denken de tandenborstel in mijn mond of ik ging al over mijn nek.

    Ik hoor ook wel vaker dat je bij een meisje heel misselijk bent en bij een jongen minder. Iemand het daar mee eens?
     
  17. angelbaby

    angelbaby Fanatiek lid

    Bij mij klopt dit in ieder geval niet. Mijn moeder geeft ook aan bij mij net zo misselijk te zijn geweest als bij mijn broer.
     
  18. R1lana

    R1lana Fanatiek lid

    24 mrt 2009
    4.465
    0
    0
    Huisvrouw
    Venhuizen
    vandaag was ik zelfs nog erg misselijk
     
  19. Bri

    Bri Niet meer actief

    Vorige keer voelde ik me bij 13 weken voor het eerste weer een beetje oke (ik ben toen zelfs 6,5 km gaan hardlopen... weirdo! daarvoor echt weken lang niet meer bewogen dan nodig was omdat ik dan zooooo misselijk werd).
    Ik hoop dat het nu zeker niet langer dan dat duurt, want ik begin het ook wel beu te worden!
     
  20. 123miesje

    123miesje Bekend lid

    5 dec 2008
    872
    0
    0
    Jongen of meisje maakt niets uit. Bij mijn eerste zwangerschap misselijk (met ziekenhuisopnames, sondevoeding enz.) tot 13 weken, het werd een meisje. Bij de tweede zwangerschap nog veel misselijker (direct zh-opname en sondevoeding) en dat tot 20 weken. Dit werd een jongen. Volgens de gyn. heeft het te maken met de hoogte van je hormoonspiegel.
     

Deel Deze Pagina