keertje bedoel je neme ik aan nee ik vind niet erg maar dna moet kyani wel normaal zijn haha en niet zo huilerig (zal wel niet lang meer duren) vandaag was ze ook weer redelijk normaal maar wel lichte verhoging.
ah okay die stuur ik op als ik hem morgen al heb meteen is geldig tot 1ocktober moet toch boodschapjes halen dus kan ik hem omwissleen. en meteen andere kaart vol maken die ik dan zelf nog ga besteden aan vogelpark avifauna
Heb even voor jullie gekeken voor de meeting, maar vinden jullie Deventer niks? Moet het nou echt apeldoorn zijn Heb het volgende gevonden,maar zit dus alleen in Deventer..ben niet zo topografisch dus geen idee waar het ligt: Zaalverhuur in de Latijnse School in Deventer en dan de souterrain..aan het plaatje te zien kun je die zaal makkelijk ombouwen zodat het wat meer dreumesproof is Kosten 90 euro voor een dagdeel..dus als ik het goed heb berekend en je zou met 20 meiden gaan kost het je 4,50 euro..
Zwaai Zwaai ! Anno: Welkom terug !! Missy: Jij ook welkom terug ! He bah mike ziekjes , ook van mij een hele dikke beterschapsknuffel ! Kledingmaat: Jaimy kan nu officieel geen 68 meer aan , had haar gistere een shirtje aangedaan die ze 2 weken geleden nog paste maar die is nu ook te klein. Ze heeft nu dus 74 en 1 broekje maatje 80 die ze al aan kan , maar voor de rest is 80 nog veeeeel te groot.. Wij hebben net lekker buiten gegourmet met me Schoonbroertjes , hubje is nu samen met een van de 2 ijs halen Ze blijven waarschijnlijk ook slapen dus word een gezellige avond Kom straksjes misschien weer spieken
@ All: hebben jullie al traphekjes en zo ja welke? Wij willen het liefst traphekjes die je niet hoeft vast te schroeven, maar de meeste hebben dan een drempeltje en ik ben zo bang dat ik daar over heen ga vallen...hebben jullie hier ervaring mee??? @ Queen: ok, jannes had niet helemaal gelijk wat betreft de vertaling, maar wat staat er dan wel? Lief dat jullie morgenochtend hier allemaal voor mij liedjes gaan zingen...uhh schrijven! Ik zal er zijn
@Miracle: heeft Jaimy eigenlijk ooit dat ene broekje aangehad wat ik toen in de winkel heb afgegeven. Dat groene met die roze pailletjes erop? Zo'n stoer broekje...
Wij hebben al sinds Sara kan kruipen een hekje (maandje of 3). Ook wij hebben gekeken naar schroefloze, maar om de reden die jij noemt, hebben we die niet gepakt. Ik ga daar zeker over struikelen. En doe ik het niet, dan wel mijn moeder of schoonmoeder. Die zijn niet berekend op onverwachte drempeltjes op de trap.
@Eva, hier geen traphekjes met een drempeltje hoor? Maar je moet ze wel aan de zijkant vastmaken aan de muur/trap. @Son, ziet er ook leuk uit! @Kaatje, hang ze op de bank en trusten! @Jannes, we gaan nog 10 dagen naar een camping (bosbad Hoeven) in een bungalowtent. Dus duimen jullie mee voor goed weer volgende week haha. Jij ook bijna vakantie dus, lekker hoor Yarah had daarstraks in bed haar pyjamabroek uitgetrokken, geen idee hoe ze daar bijkomt, misschien had ze het warm haha. Ze slaapt nu iig wel eindelijk..
@Eva wij hebben Kiddy Guard traphekjes..bevallen prima, kosten alleen wel een paar centen. Die andere traphekjes van o.a prenatal vonden wij zoveel ruimte in nemen in de gang boven..als beide open staan, zoals 's avonds dan konden wij er amper langs.. Met die jij bedoelt heb ik geen ervaring..
Oh sorry, ik las het verkeerd, je wilt juist schroefloze, maar daar zit vaak een drempeltje aan dus.. Hier dus wel traphekjes met schroefjes...
hier ook traphekje met schroeven de bovenste hebben we nog niet opgehangen omdat we niet weten hoe zit een deur en het is een open trap dus svader komt deze week mee nadenken over een oplossing xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
vind je mijn Jenna niet knap dan? tsssssssssssssss lekker dan zo'n schoonmoeder krijgt Jenna niet.... KAATJEEEEE Jenna gaat voor 100% voor Levi hoor Jannes> Superleuk filmpje, wat een heerlijke kletskaus is Sara Lola> YEAH gefeliciteerd met je nieuwe baan! Sams> wat fijn dat de echo goed was en nu volop genieten! mamasonja> Wat een onwijs leuk, en niet dure, site! Pisum> wat fijn dat je cyclus niet langer was deze maand, volgende maand gaan we voor de 30 dagen Parr> leuke foto's weer! Anno> fijn meis dat jullie week leuk was! heb je geen leuke foto's die je met ons wilt delen Tweety> mooie taart Missy> ook al zo'n leuk weekend gehad, top! Arme Mike weer ziekjes Kaatje> nee ik was te lui om op te staan, als Jenna wakker was geworden had ik wel gegaan hoor Miranda> yeeeee vakantie!!! Jekkia> hee meis hoe is het? Kaatje/Queen> we kunnen die ook met zijn 3tjes afspreken, wanneer was het ook alweer Queen? Kledingmaat> jeetje ik zie 80 en 86 voorbij komen, Jenna heeft nog 68 en 74 begint net aan een beetje te passen.
hoe veel wil je er hebben? haha nee wilde net gaan spammen maar had het ff druk met julia enzo xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@parr: supermooie foto's zeg! Die met het vingertje in de mond is echt lekker bijdehand. Verkleiner voor de priori heb ik besteld bij een babyzaak, was 19.95. Ik vind het wel echt schelen voor haar hoofdje (de stevigheid en bescherming tegen zijdelingse bewegingen). @steen: hmmmm, jammer dat het experiment mislukt is. Misschien een paar keer proberen? @pisum: ongi! Jeej. Soort van. @roshi: ziet er leuk uit dat park! vervelend dat je je niet lekker voelt, hopelijk gaat het snel weer beter... Meeting: ik ben het eens met het voorbehoud t.a.v. Mexicaanse griep. Advies is om sociale contacten tot een minimum te beperken. Verder denk ik dat het reeel is dat 30-50% van de NL ziek gaat worden. Die modellen zijn gebaseerd op besmettelijkheid en het ontbreken van immuniteit in de bevolking. Voor zwangeren in het derde trimester en kindjes onder de 2 jaar geldt dat ze tamiflu moeten krijgen (binnen 48 uur) indien ze griep hebben. Dat is koorts boven 38,5, luchtwegklachten (hoesten, verkouden), spierpijn, hoofdpijn en recent in contact geweest zijn met iemand met griepverschijnselen. Als je denkt dat je kind dit heeft, neem dan contact op met de huisarts (telefonisch!), zodat je een recept voor Tamiflu meekrijgt. Uitslag is geen symptoom van de griep overigens. Deze griep verloopt (vooralsnog) mild maar het is niet uitgesloten dat de symptomen over de tijd erger worden. Ik zou idd wachten tot de vaccinaties gegeven zijn. Maar goed, wie ben ik, ik kom zowiezo niet. Check (index) Nieuwe Influenza A (H1N1) griep (Infectieziektebestrijding) @anno: welkom terug meis! Fijn dat de vergunning binnen is! @tweety: wat een super mooie taart! Volg je workshop ofzo? @mirandaT: oh lekker vakantie! Geniet ervan! @jannes: gaat vast goedkomen die echo als ik het zo hoor! Maatjes: Raven is nu officieel uit haar truitjes 80 gegroeid, zat echt te strak ineens! alleen broekjes nog 80 maar truitjes nu dus 86!
Hier druk dagje gehad, moet op mijn werk (net als Jannes) me bezighouden met de Mexicaanse griep, gevolgen voor bedrijfscontinuiteit en personeelsbeleid bij ziekte. Verder niet echt veel nieuws te melden. Behalve dat Raven sinds een tijdje 'op' zegt als ze genoeg gegeten heeft (met bijbehorend gebaar, alsof je 'ik kan er ook niks aan doen' probeert uit te beelden) en 'bah' en tijgers (rrrrrrrrr), koeien (boooooeeeeee) en kippen (pakaaa) nadoet. Verder natuurlijk papa en mama en 'oh-oooh' als iets niet mag. Echt TE schattig. En ze kan een speldje in haar haar. Echt een meisje. Hihihi! Ga nu weer even nadenken over huizen en geld en zo. Tot morgen!