@g89: Nee we blijven lekker thuis. We gaan wel een dagje weg of zo, maar niks speciaals. Ik denk dat we veel van de nieuwe grote voliere gaan genieten . Gaan jullie wel op vakantie?
@ Teigetje1 Nee, wij gaan ook niet op vakantie. Ik werk gewoon door in de vakantie. Ik heb net een nieuwe baan, dus kan het niet maken om vrij te nemen en mijn vriend vind ik ook niet. Ik denk dat wij inderdaad ook gewoon eens een dagje weggaan of in het weekend een dagje naar een pretpark ofzo. Misschien rond de kerst periode ofzo eens een weekje weg.
Hoi Dames, Ik kom ook uit limburg Oorspronkelijk uit Arcen toen in venlo en blerick gewoont Nu woon ik in duitsland maar we gaan ons huis verkopen en weer terug naar Arcen Dus ik zit nu op het randje van limburger zeg maar haha Gr. Cat
@catwoman: Welkom. Ik heb een vraagje, is het wat in Duitsland wonen? Mijn vriend zegt weleens vaker van: we kunnen beter in Duitsland gaan wonen, veel goedkoper. Maar ik ben er niet echt voorstander van, en daarbij ik spreek geen woord duits. Ik blijf liever in NL.
dag dames Alles goed? @Teigetje1: Aahhh zo lief in de tummy tub! Lekker ook voor haar met dit weer. @G89: ik hoop voor je dat jullie binnenkort een leuke woning krijgen. Wel balen van het werk zeg als je daar komt en dan ben je ineens niet nodig! @mama1977: Leuk zeg als je zo'n telefoontje krijgt. Je zoontje heeft zich blijkbaar erg geamuseerd. @catwomen1985: Welkom! Aaahhh Joshuah heeft vandaag zijn eerste stapjes los gelopen zo leuk om te zien
Ben al even niet geweest, vergeet soms nog even dat dit topic er is @ g89 Super dan dat je tijdelijk bij hen terecht kunt. Is toch makkelijker zoeken als je al hier bent. Hoop dat je snel een woning vind @ Veronique Je kleine is vlot zeg met de eerste stapjes! Bedoel je Pietersheim/nationaal park hoge kempen? Nee zijn we eigenlijk nog nooit geweest! Is het leuk om eens te doen? PS Wat balen vd auto, zijn zulke rot kosten... @ Dimmel Op Online veilingen van vakanties, hotels, bungalows, beauty, stedentrips en lastminutes bij Vakantieveilingen.nl en op Bungalow en vakantiepark aanbiedingen - BungalowS.nl vind je echt veel leuke vakanties, en met wat speurwerk voor spotprijzen! Zeker in het laagseizoen @ Mup Das idd vlakbij @ Teigetje Die vliegen :x ik vraag me echt af waar ze vandaan komen, hebben wel de deur open maar een hordeur dus... En ik ben zo vies van vliegen PS Voor topic-titel aanpassen kun je mss één vd MOD's een mailtje sturen die kunnen het zo aanpassen @ Pamela Welkom Hoe was de bruiloft? @ mama1977 welkom! @ Daantje Ook welkom! @ catwoman Ook voor jou; welkom Ben hier echt druk geweest, we hebben last-minute bedacht dat we volgende week gaan kamperen. Wat een ZOOI moet je meenemen met 2 kids zeg! Bizar... Zouden eerst helemaal niet weggaan. Maar nu toch ff naar Valkenburg, kamperen bij de boer. Heb er wel zin in
@ Female: Is idd snel met lopen. Joshuah is met alles echt veel te snel cb verwachtte zelfs dat hij voor zijn 1e verjaardag zou gaan lopen maar meneer durfde het gewoon niet terwijl hij al met 9 maanden goed liep aan de hand haha. Van de auto ja is echt balen we weten ook wie het gedaan heeft (vermoeden we omdat het precies dezelfde krassen en kleur lak heeft van onze auto is een auto uit deze straat) maar bewijs het maar eens pff,,, Pietersheim bedoel ik de kinderboederij mee in Lanaken Is echt leuk voor de kleintjes Veel plezier in Valkenburg! Laat je weten hoe het is geweest? ben nieuwsgierig
Ha allemaal! Ben even weg geweest; 3 dagen in Noordwijk gezeten met dat mooie weer van de week! Heeeeeeerlijk Maar iemand zei het al,....wat een zoooooi moet je meenemen voor 2 kids:xWe hebben echt genoten, plek zat op het strand; hotel pal aan zee....Toppie Ben zo weer weg; verjaardagsvisite. Sorry voor dit ego-bericht; reageer later weer wat persoonlijker! Fijne zondag verder!!!!!
hoi hoi, hier ben ik ook nog even. vandaag gaan we weinig doen, leon is naar een voetbal wedstrijd, dus lekker de hort op en ik zit thuis. straks maar een kaartje op de bus gaan doen, bij een kennis is een meisje geboren gielke. Moet wel even wennen aan die naam maar het past wel bij hun.
@female veel plezier in Vallekeberg hoor!! @euntje lekker genoten in noordwijk, hebben wij ook afgelopen juni, in een huisje in noordwijkerhout en je sleept inderdaad veel te veel mee en dan heb ik er nog maar eentje terwijl een schepje, water en zand voldoende zijn @veronique86 wat zul je trots zijn op je kereltje, goed hoor nu al lopen die van ons is pas begonnen (beetje lui van aard, van wie zou die het hebben) en volop commentaar natuurlijk bij het cb:x zit nu even lekker op de bank te internetten, manlief is golfen en zoonlief ligt dik te slapen, heeft vanmiddag in de zandbak "gebuddeld" en wat in de tuin rond gelopen. maar was erg moet heeft vanochtend ook al geslapen van 10 tot 12. maakt niet uit heeft mama nog wat ME-time en kunnen we met goeie moed weer aan de werkweek beginnen
@ Euntje: Als jullie het maar leuk hebben gehad Ik vind voor 1 kind ff uurtje naar verjaardag al veel meenemen haha maar idd toen ik weekje weg was pff auto lag min of meer vol met babyspullen Veel pelzier op de verjaardag. @Daantje: Aparte naam Gielke vind er alleen niets aan maar stomme is het past wel altijd bij de persoon over paar maanden zie je dat dan pas meestal goed vind ik. @mama1977: Hey meid, volgens mij zit jou zoontje zelfs op schema qua lopen! en van CB niets aantrekken ieder kind ontwikkeld zich anders en als ze 18 zijn, dan zijn ze allemaal hetzelfde alleen de 1 doet dit en de ander dat Moet wel zeggen nu heeft Joshuah niet meer losgelopen sinds gisteren denk dat het ff duurt en hij het goed moet doorhebben enne sowiezo waarom zou CB eigenlijk commentaar moeten hebben? Je gaat toch je eigen kindje niet dwingen je kunt ze hoogstens beetje sturen/helpen meer niet. Dat moeten hun toch ook weten
hallo, hoe is het hier? jullie kunnen al lekker kletsen over jullie kindjes, vind ik wel fijn, lees ik alvast wat me allemaal te wachten staat als het zover is, hahaha.
@mama1977: Hey meid, volgens mij zit jou zoontje zelfs op schema qua lopen! en van CB niets aantrekken ieder kind ontwikkeld zich anders en als ze 18 zijn, dan zijn ze allemaal hetzelfde alleen de 1 doet dit en de ander dat Moet wel zeggen nu heeft Joshuah niet meer losgelopen sinds gisteren denk dat het ff duurt en hij het goed moet doorhebben enne sowiezo waarom zou CB eigenlijk commentaar moeten hebben? Je gaat toch je eigen kindje niet dwingen je kunt ze hoogstens beetje sturen/helpen meer niet. Dat moeten hun toch ook weten [/QUOTE] bij mij hebben ze echt ALTIJD commentaar, meestal over z'n gewicht (hij weegt nu 10 kilo en is 79,5 cm) en dus de aantekening "tenger", en dan altijd het commentaar erachteraan "maar ja hij is ook te vroeg geboren he":x JA alsof ik dat niet zelf weet, maar hij doet het goed, eet alles en veel en is vrolijk en actief dus wat willen ze nog meer.
Hallo dames, daar ben ik weer. @veronique: Wat leuk, de eerste stappen los, wat zal jij trots zijn . @female: Wat lekker, ff ertussenuit. Ik zou zeggen veel plezier in valkenburg. @euntje: Jullie hebben wel lekker weer gehad in Noordwijk. En, wat vond jou zoontje van de zee (dit was toch de eerste keer voor hem)? @daantje: De naam gielke hoor je idd nergens, ik vind het wel een geinige naam. @mama1977: Het CB heeft idd veel commentaar, dat was bij mij tenminste ook toen in er voor de laatste keer was. Ze vonden dat ons meisje te weinig was aangekomen. Maar ik heb gezegd dat ik alleen voor de weging, meting en enting kom en verder niet meer voor de praatjes. Ze hebben me toen een week in de zogenaamde stress gezet terwijl dat niet nodig was :x. Mijn vriend heeft nu 2 weken vakantie dus zijn we flink in de tuin aan het werk. (we zijn flink aan het opruimen en opknappen). De voliere is gelukkig klaar, dus nu de rest nog. Nou dames, ik ga er weer vantussen, ik ga weer wat klussen, zover ik klussen kan . Tot later
bij ons klaagt het cb nooit...ze vinden dat ik het super doe...en ik moet doen wat ik denk dat goed is! ben blij dat ze niet zo zeuren...luister toch niet naar hun hoor...
@Teigetje1: Ja ben idd zeker trots dat hij dat gedaan heeft (ben zowiezo trots op mijn mannetje) Eindelijk de voliere af. Wat gaan jullie allemaal erin zetten? @Dimmel: naar welke cb ga jij?
@dimmel tis niet te gelove da's ook mijn CB, als ze bij jouw niet zeuren ga ik volgende keer met jouw mee
@veronique: Er zitten nu in de voliere: * 2 koppels valkparkieten * 1 vrouwtje valkparkiet (mannetje komt nog) * 2 mannetjes diamant-duifjes (2 vrouwtjes komen nog) * 1 dwergkwartel man en 3 vrouwtjes * 1 fazant man en 4 vrouwtjes En misschien komt er nog een koppel gekleurde parkieten bij die iets groter dan de valkparkiet is.