normaal gesproken werk ik ook niet zo lang, maar we hebben verbouwing en de winkel moest leeg.. moet als ik begin trouwens van acht tot negen.. maar dan is het sóchtends werken en s'avonds aanwezig..
Zo zeg, met alles wat jullie om handen hebben en wat er in jullie omgeving speelt kan ik me heel goed voorstellen dat jullie bekaf zijn. Waarschijnlijk is manlief daardoor nu ook ziek geworden? En dan moet je nu dus alles alleen zien draaiende te houden Sterkte meid en een dikke knuffel. Wel leuk dat jullie een lang weekend in het vooruitzicht hebben! Idd gewoon ff lekker met jullie viertjes en het is zo september!!!! Kaartje ziet er leuk uit trouwens!
Ach goss, arme Mika! En voor jullie ook heel vervelend met de korte nacht. MEes had het van het weekend ook en zat toen ook daarna onder de muggenbulten dus daar kunnen ze idd behoorlijk last van hebben. Of anders is hij misschien wel aan het dromen geweest? Hoop voor jullie alledrie dat het vannacht beter gaat!
He, getver dás balen! En idd gewoon calamiteitenverlof opnemen hoor, heb je gewoon recht op! Hoe is het nu met de kids?
Ja, ik ken dat, maar daar moet je je dus helemaal niks van aantrekken want je jongens hebben veel meer aan jou als je energie hebt (en die krijg je door af en toe ff tijd voor jezelf te claimen) dan aan een mama die moe is en misschien ook een korter lontje heeft daardoor