godsamme.. schrok me kapot! ik voelde nu toch echt wat lopen en durfde niet van mijn stoel omhoog te komen, d8 dat heel mijn broek nat was.. viel reuze mee! maar schrok wel..
@Marijn: Hoe voel jij je zelf onder dat het een tweeling was? Lijkt me sowieso heel apart om te horen... Hier alles wel z'n gangetje. Irritant om in mijn kleine wc'tje te moeders-voor-moederen Mijn dochter van 11 maanden is ook verschrikkelijk hangerig. Werd drie keer wakker vanacht en vanochtend was ze tot 09.00 uur stil. Lekker, zou je denken, maar ik ga me meteen zitten opvreten waarom ik haar niet hoor. Maar volgens mij vindt ze dan zelf haar speen en gaat daar gewoon tot sint juttemis op lopen sabbelen. Dacht dat ze wel in een makkelijke bui zou zijn dus, maar als ze wakker is krijgt ze geen speen, en toen begon meteen de ellende. Alleen maar aan mij hangen; als ik iets lees rukt ze het uit mijn handen, in de box probeert ze alleen maar eruit te kruipen. Zet ik haar op haar speelkleed is ze binnen tien tellen weer terug bij mij. Maar op schoot doet ze alleen maar druk en wil ze alles pakken wat ze niet mag hebben en gaat ze gillen als ik het verder wegzet, grrmpff... In de buggy zelfde probleem als we in winkels zijn. Tijdens het lopen wil ze er alleen maar uit en probeert ze te staan, terwijl ze helemaal nog niet eens kan lopen. Tandjes zijn net door dus die kunnen het niet wezen, en sprong van oei ik groei ook al gehad. Denk dat ze gewoon een temperamentvol dametje is, maar ik word er een beetje gaar van! Zo, genoeg geklaagd!
Hoi dames, Wil me hier graag melden, want.... ik ben opnieuw ZWANGER! Hardstikke leuk natuurlijk, volgens mijn berekening ben ik op 19 april uitgerekend. Maar heb nog geen termijnecho gehad, dus ik zal het de 26e wel horen. Hopelijk gaat alles deze keer goed, begin juni heb ik een vroege miskraam gehad (met 5 weken) en ben hierdoor dit keer behoorlijk neurotisch en onzeker. Elk pijntje of het pijntje wat ik juist niet voel maakt me onzeker. Heb inmiddels al 8 testen achter de rug en ja, elke keer is ie weer positief. Dus misschien moet ik proberen te gaan genieten van het feit dat het echt zo is.. haha. Maar dat is moeilijk! Morgenavond vertel ik het mijn mannetje, hij is namelijk voor zijn werk weg deze week... Ben zo benieuwd!
gefeliciteerd Bo @Marijn jeetje wat zal je geschrokken zijn van het bloed en het feit van de tweeling en nu nog maar 1 baby hopelijk gaat met deze baby alles goed!
Hoi dames, Leuk om te zien dat er zoveel zwangeren zijn bijgekomen. Welkom allemaal en geniet ervan! Verdrietig om te lezen dat voor sommige de droom voorbij is, sterkte voor jullie. Hier het nieuws vorige week aan mijn ouders en broer/zus verteld, leuk om die reacties te zien. Ik vind het wel spannend allemaal. Soms ben ik in gedachten de babykamer aan het inrichten, en op andere momenten durf ik nog niet zover vooruit te hopen. Ik heb gisteren de babyplankalender gekregen, leuk om je eigen zwangerschap zo in beeld te brengen. Ook hou ik een dagboekje bij. Ik las dat er meer meiden zijn die dat doen. Tocn fijn om alles even weg te schrijven. Vandaag over een week alweer naar het eerste intake gesprek, al zal dat vooral een info gesprek worden. Het liefst had ik natuurlijk al een echo maar daar zal ik echt nog wat meer geduld voor moeten opbrengen. Een fijne dag nog allemaal!
Nou ik geloof dat de kwaaltjes zijn aangekomen bij mij... vandaag heel de dag al niet zo lekker, zelfs m'n cappuccino ging de gootsteen in.. en moet de hele tijd bijna huilen om niks haha Ben ook niet vooruit te branden en zit echt te wachten tot het 17u is.. En... eigenlijk ben ik ook een beetje .. :x
Zijn er hier ook dames die (nog) niet zoveel kwaaltjes hebben? Ik voel me namelijk niet heel erg zwanger, mijn borsten zijn zelfs minder pijn gaan doen en ik maak me daar best onzeker over........
Ik heb deze morgen een goede echo gehad! Onze frummel kwam in beeld en er was ook een mooi hartje te zien. Geluid kon hij er nog niet op plakken, daarvoor was het nog te zacht maar goed, hartactivitieit was er wel! Ben zo gelukkig maar het blijft nog steeds zo onwerkelijk! De gyn sprak over een "evolutieve" zwangerschap dus alles ging goed volgens hem!tieve" zwangerschap dus alles ging goed volgens hem! @krodieltje, hier ook geen symptomen hoor. Mijn gyn zei me vandaag dat ik er niet moet op roepen, dat het HCG stijgt tot 12 weken en dat je tot dan nog kwaaltjes kan krijgen dus wat niet is kan (spijtig genoeg) wel nog komen. Al is het wel erg onwerkelijk he, als je geen kwaaltjes hebt!
heb ik ook krokodieltje.. ik voel ook best weinig, ik hoor hier misselijk en soms ook overgeven, daar heb ik geen last van.. ik kan mezelf zo gek maken, word er zo onzeker van.. ik test gewoon af en toe, dat geeft mij de bevestiging waar ik nog ff op moet teren voordat ik naar de vk mag..
dag meiden @ ingrid Gefeliciteerd met je zoontje @ marisha gefeli met je mooie echo @ krokodil ik heb ook nog niet echt kwaaltjes hoor en alle andere die ik vergeten ben hoi en alle nieuwe welkom hier vandaag gewerkt tot vanochtend 11 uur toen noa wezen ophalen en heerlijk me bed ingedoken was zo moe en dochterlief ligt gewoon nog te slapen vanaf 1 uur (ze was in de auto inslaap gevallen ) en ligt nu nog steeds dat is echt nieuw voor der ik ga ff me schoonzusje bellen of ze morgen wil oppassen (heerlijk die vakanties hahah ) normaal gaat noa 1 dag naar me schoonouders en ik heb een vaste oppasmoeder ' en 1 dag KDV waar ze lekker met andere kindjes kan spelen
Hier ook nog niet zo heel veel kwaaltjes als bijv. misselijk. Borsten doen ook geen pijn meer maar zijn wel groter. Gister nog een testje gedaan. Heb me opgegeven voor MvM.. Er komt volgende week woensdag iemand langs.
Ik merk ook helemaal niks hoor....allen trekkerig gevoel anar mn liezen de hele dag... Ik heb net een bloedtest laten doen omdat ik zo ontzettend onzeker ben en niet durf te geloven dat het nu alweer raak is... Morgen de uitslag! x