Maart 2010 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lisil, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Channie

    Channie Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    4,149
    0
    0
    Goede morgen!

    Ano heel erg fijn dat je echo goed is!! Ik snap heel goed dat je nu nog helemaal niet zeker bent. Ik hoop voor jou dat de week omvliegt en dat je daarna een mooi zwaaiend kindje weer ziet!
    Waar laat je die echo's maken dan? Duur?

    Lara85 dat is schrikken! Ik snap dat je je zorgen maakt maar zolang er geen stolsels in zitten, wil het nog niks betekenen. Ik heb ook een bloeding gehad en met de echo had kindje een mooie hartslag!
    Heb je wel een beetje kunnen slapen?

    Katjepatatje welkom! Gefeliciteerd met de goede echo! Kan de hematoom geen kwaad?

    Suekes, ik vind jou zo ongelovelijk sterk!! Ik heb echt respect voor jou! Heel veel sterkte en ik hoop dat je ons snel weer goed nieuws kan brengen.

    Nou ik heb om 12.10 of 12.20 ( ben het vergeten8)) weer een echo! Ik ben ook best onzeker geworden door die buikpijn en door die stomme verloskundige! We proberen er maar gewoon vanuit te gaan dat er een mooi spartelend kindje in mijn buik zit.

    Oohja mijn angelsound is al kapot :| Hij gaat wel aan maar hij heeft geen geluid meer! Echt verrot maarja :( Gelukkig was die maar 10 euro! Volgende keer koop ik dus een nieuwe...als ik hem nog koop.

    Groetjes Channie
     
  2. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    Jun 24, 2009
    5,789
    0
    0
    ja gek he??

    maarja was hier de 1e ronde.. klan best 2 dgn mis zitten met od, weet niet hoelang de cyclus precies is.
    ik krijg over 3 weken weer een echo om de preciece datum vast te stellen en jij? krijg jij een extra echo?

    ik had 17 juli vaag streepje
    20 juli duidelijk streepje op de test....
     
  3. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    #3803 Floor85, Aug 14, 2009
    Last edited: Aug 14, 2009
    Goedemorgen,

    Alle positieve en lieve berichtjes van jullie hebben gewerkt want ik heb gelukkig wel geslapen, alleen niet zo lang. ;) Het scheelt wel dat Bart er heel rustig en nuchter onder is dat werkt wel door op mijn gestress :D. Hij slaapt zelfs nog nu!
    Ik hou me er maar aan vast dat heel veel meiden hier al wel eens een bloeding hebben gehad en dat dan alles wél goed was, ik wil ook bij dat groepje horen!!!

    @Channie, dan heb jij dus ook (bijna) gelijk met Geeske en mij een echo.. Spannend hoor, geniet ervan! En dan ga ik voor 3 prachtige echo's.

    Heb hier in ieder geval afleiding genoeg, ons kittennestje is 4 weken en is erg actief aan het rondrennen. Zó leuk!! :)

    @'Al dat gereken', ik snap er ook helemaal niets van! Het klopte bij mij ook niet (scheelde 6! dagen), terwijl ik wel heel regelmatige cyclus heb! Wazig dus!

    Liefs en een fijne zonnige dag alvast!
    Lara
     
  4. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    Jun 24, 2009
    5,789
    0
    0
    succes lara!!!!

    meiden ga ervandoor moet naar me werk
     
  5. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Dankje en werk ze!!!! :D
     
  6. Channie

    Channie Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    4,149
    0
    0
    Hahaha lara ik moet altijd zo lachen, jij verward mij steeds met Channes, maar ik ben Channie. Er zit hier idd ook een Channes hahaha.
     
  7. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    Jun 11, 2009
    3,158
    11
    38
    Goedemorgen dames,

    Ano, fijn dat de echo goed was.

    Andere dames met echo en intake vk, succes.
     
  8. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    misschien is je 9 volts batterij leeg Brand t lampje bovenop???? want dat hebben ze mij uitgelegd gister toen ik m haalde
     
  9. Channes

    Channes Fanatiek lid

    Jul 24, 2008
    3,170
    0
    0
    Verkoopmedewerkster
    Groningen
    Channie ik dacht net al hihi.

    Lara heel veel succes straks meid
     
  10. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Hahaha sorry Channie en Channes!!! Ik ga heel hard m'n best doen om jullie niet meer door elkaar te halen. In ieder geval bedankt voor het kiezen van 2 zo verschillende nicknames... hahahahaha! ;)

    Liefs Lara
     
  11. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Goeiemorgen meiden!

    Hier ook maar een korte nacht gehad...heb vandaag m'n vrijgezellenfeest maar weet nog altijd van niks. Weet niet hoe laat ik klaar moet staan of waar ik naartoe moet, of ze me komen halen,.... Dus onrustig geslapen omdat ik bang ben dat ze hier ineens aan de deur staan en ik nog in bed lig ofzo...;)
    Ben benieuwd!

    Suekes, ik bewonder ook de manier waarop jij met je verdriet omgaat! Goed dat je het voor jezelf zo mooi een plaatsje kan geven! Ik hoop echt voor jou dat de zon snel terug mag schijnen!

    Lara, wat moet jij nu onzeker zijn seg! Maar idd zolang je geen stolsels/pijn hebt, proberen positief te blijven... Jullie gaan straks gewoon een volmaakt kindje zien op de echo!

    Andere echo-dames; veel plezier!

    Iedereen een fijne dag gewenst!
     
  12. Channie

    Channie Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    4,149
    0
    0
    Hahahahahah

    Uhm Setti nee dat is het niet, ik heb die namelijk pas verwisseld. Waar je de oordopjes/koptelefoon in moet doen, dat is kapot. Het lijkt dus of je oortelefoon gewoon kapot is, maar die doet het dus gewoon wel op de pc, of tv. Achja hij ligt al in de prullebak :(
     
  13. nijnja

    nijnja Fanatiek lid

    May 2, 2007
    1,177
    0
    0
    docent
    Haarlem
    Succes straks Lara. Ik duim voor je!

    Ano: fijn, goed nieuws! Ik begrijp al de echo's wel hoor. Ik heb vorige keer in het begin (toen liep ik nog bij de gyn.) heel veel echo's gehad en toen na 9 weken niet meer... Ik heb er zelf een laten maken met 13 weken. Was ik ook erg blij mee. Dat is trouwens een mooie tijd voor een echo, want je kindje is al helemaal af maar nog wel zo klein dat het op een plaatje past. Bij de 20-weken echo krijg je alleen onderdelen te zien!
     
  14. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,561
    0
    0
    Ik ben een beetje emo. En ik vrees dat dat dat morgen alleen maar erger gaat worden... Morgen zijn mijn meisjes geen baby's meer maar dreumessen!
     
  15. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    Jun 11, 2009
    3,158
    11
    38
    Funnyme, zeer herkenbaar. Er gebeurt ook zoveel dat eerste jaar. Je neemt echt afscheid van je baby' s he. De volgende verjaardagen worden steeds makkelijker. ;)
     
  16. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Hey meiden! :) Lieffff!!
    Kom even spieken naar de echo van Ano! Gefeliciteerd meid, ben superblij voor je, alles goed, wat geweldig!! Nog even en je zit over de 12 weken, komt goed! En Funnyme ook, geweldig dat alles zo goed gaat!

    Lara en Geesje en Linda, veel succes met de echo straks!!!!! Ik duim voor jullie! Klopt toch hé, Lara dat je een echo krijgt om te kijken wat er aan de hand is? Ik duim voor je schat, vast niks aan de hand!

    xxx
     
  17. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Hey Gwn, helemaal mee eens, hoe gaat het nu met je? Volgens mij zat jij toch bij de feb. mama's? Wie weet ben je straks weer bij de april mama's, ik duim voor je! Bij mij zal het op z'n vroegst pas weer mei worden denk ik, zo gaat het tot nu toe iig, om de maand raak. Ik put er wel hoop uit, er zijn zat meiden bij wie het pas na 12 rondes of erger nog 24 rondes lukt en als het dan misgaat.. Dan kan het zomaar zijn dat ze weer een jaar moeten wachten. Wat dat betreft zijn we een stel lucky bastards :). Dikke knuffel en veel geluk voor komende ronde! xxx
     
  18. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    Jan 26, 2009
    2,206
    0
    0
    Noord-Holland
    @Sue: ik zat bij de januari-mama's, was rond 15 januari uitgerekend. Idd wel meteen na die mk weer zwanger geworden (eisprong ruim 4 weken na start bloedverlies). Maar ja, dat is geen garantie voor de volgende keer natuurlijk... Eerst maar eens afwachten wanneer mijn lichaam ophoudt te denken dat ik zwanger ben. Vind dat heel moeilijk nu, dat ik zelf helemaal niks merk.

    Maar sorry voor alle andere dames, want bij jullie blijft het gewoon wel goed gaan! Lara, nogmaals succes vanmiddag!
     
  19. malin08

    malin08 Actief lid

    Apr 17, 2009
    445
    0
    0
    hai!

    balen channie dat ie kapot is, das idd het risico van tweedehands kopen, je moet er net geluk mee hebben.
    hier is ukkie nu op alle momenten van de dag te horen, hoef niet perse een volle blaas hebben dus bm zit alweer lekker hoog, erg fijn voor de geruststelling.

    Lara: hoe is het nu meid???

    Ano: gefeli met je goede echo!

    Funny: verschikkelijk he... maar je krijgt er wel hele leuke dreumesjes voor terug hoor, ik vind dat de ontwikkeling vanaf een jaar ineens zoveel harder gaat :) Malin stond vanochtend met papa voor dr slaapkamerraam en wijst naar de auto en zegt auto da-da. Voor het eerst dat ze bewust 2 woorden achter elkaar zegt (in de bedoeling van papa gaat zo werken met de auto, dus ik zeg vast dag!)
    Ga mevrouw nu dr speen even brengen, is al een kwartier aan het jammeren en dan breng ik dr speen na (ben hem aan het afbouwen, gaat meestal goed maar af en toe...)
     
  20. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Gwn, dacht ik al wel, want daar zat ik ook, was op 8 jan uitgerekend. Ik wist het niet zeker meer! Toevallig!!! Nou dan gaan we samen maar gewoon voor april of mei :). xxx
     

Share This Page