Is goed hoor, ik zal maandagmorgen gelijk kijken hoe het gegaan is, ga je direct 'smorgens vroeg testen?
Okee dames ik ga eventjes wat eten, was ophangen, draaien en zo. Ik kom straks wel weer eventjes om het hoekje kijken. Doei
Middag lady's!! MERMAID!!!!!! GEFELICITEERD lieverd!!!! JOEPIE DE POEPIE!!!! Ik wist het wel, ben zo blij voor je!! Badeend jij ook van harte GEFELICITEERD!!!!!! Leeuwtje slaap lekker lieverd, ik hoop van harte dat je moe zijn iets anders betekent ik duimerdeduim heel hard voor je!! Heitje hoe is t???? Eitje van heitje al geweest???? Hier helaas pindakaas Toen ik gisteren hier had afgesloten en voor het slapen gaan nog een keer ging plassen zag ik al wat roze op papiertje en meteen kwamen de ongikrampjes. Toch in slaap gevallen en vanmorgen volop rood. Cyclus duurde nu dus maar 26 dagen en een lf van 10 dagen Ben vanmorgen met de etos pillen begonnen in de hoop dat ik het een beetje "normaal" kan krijgen. Achja, eerst wilden we een maand overslaan ivm de communie van mijn meisje, maar we hebben nu besloten er niet voor te gaan en er niet niet voor te gaan, snappen jullie t nog hahaha We gaan gewoon om de dag klussen en niet zoals we nu deden rond ei iedere dag, en we zien wel waar het schip strand Is het raak dan zijn we mega blij natuurlijk en blijf ik hopen dat ik niet hoef te puffen op Linsey's dag en is het niet raak dan gaan we vrolijk naar de volgende ronde Wat pretparken betreft, ik zit te wachten tot zus en schoonbroer wakker zijn zodat we kunnen bellen ivm phantasialand morgen. Morgen wordt het goed weer en nu kunnen zus en ik nog overal onbezorgd in dus wil het eigenlijk niet langer uitstellen haha. Denk als je gaat na je ei dat je toch stiekem rekening houdt ermee, althans dat zou ik hebben Dus hopelijk krijg ik ze zover dat we morgen gaan, juhhuj Hoe is het verder hier???
dacht dat het wel leuk zou zijn maar ja idd had er niet bij stil gestaan dat sde meeste het niet willen vertellen als jullie willen kunnen jullie me wel toevoegen hoor,is leuk als we ook eens over andere dingen kunnen praten dan zwanger worden mss
@ Angel: Jaaaaa, ik ben gewoon zwanger. Hoe onwerkelijk!!! Echt hoor ik vind het nog zo'n raar idee, maar wel LEUK!!! Balen van je ongi!! @ Badeend: Gefeliciteerd!!!
Ook gefeliciteerd voor badeend!!! Ik heb net testen gehaald bij de kv ( 2 voor 5,-) dus het zal er wel op neer komen dat ik vannacht of morgenvroeg ongi ga worden.
Woei!!! Al ruim 1/3e is roze op de lijst!!! Dit gaat beter dan de vorige maand! Maarrrr.......... er kan nog meer bij!!
mermaid jaajajajajajajjajaa joepiejeeejippie, eindelijk ist voor jou ook zo ver gefeliciteerd meid!!!!!!