Sweet helaas, het heeft geen geluk gebracht dat we samen op zelfde dag NOD hadden, maar we gaan vrolijk verder. Ben er vreemd genoeg niet echt verdrietig over al had ik het natuurlijk héél graag anders gezien. Hoe voel jij je? Nog getest voor de zekerheid?? Marsje niet verdrietig zijn dan word ik t ook!! Nogmaals hij was fout, niet jij. Volgende keer zou ik dus gewoon zeggen "joh zal ik de politie eens bellen? Kijken hoeveel poep je dan in je broek krijgt, hou dat kutbeest aan de lijn!!" Oeps of ben ik nu te grof???
Ja ik ben helemaal happy de peppy!! Ik vind het ook echt zo lief dat iedereen zo enthousiast is. Jullie zijn allemaal lieve schatten!!!
Dames ff een vraagje, ik heb ergens gelezen dat je als je net zwanger bent beter niet in een warm bad kan gaan zitten. Hebben jullie daar wel eens van gehoord. Ik ben nl verslaafd aan in bad gaan.
Waaaaaaaaaaahhh Mermaid!!! Wat gaaaaaf, je bent zwanger!!! Ik had al goede hoop voor je omdat de spotting uit bleef. @Tante, nou zeg wat een rare reactie van die vent!!
Ja ik moet ook vitaminen halen, ik ben nu weer begonnen met foliumzuur te slikken.. Maar ik ben zo moe, is gewoon niet normaal.. en ik moet nog veel doen voor morgen. Krijg ik bezoek van mijn broer en zijn vrouw is zo erg.. zo,n poetsfreak en hij is ook zo geworden. Haar huis is net een showroom.. ik was dit verhaal ook bij april mama,s aan het vertellen maar daar is niemand. en hier is het gezelliger.. iedereen moet gewoon naar de april mama.s
Haha dat zou helemaal leuk zijn (een jongen is natuurlijk ook heeeeel leuk, maar een meisje...dan kan ik helemaal los gaan met roze, haha)
@ Sweet: Ik ben ook echt moe. Als ik ga liggen en ik doe mijn ogen dicht ben ik vertrokken, ook midden op de dag.
Heb ik ook wel eens gelezen, maar wat is TE warm? Ik ben ook badverslaafd, maar met dit weer is mijn bad echt niet TE warm
@mermaid, precies dat heb ik ook.. ik dacht ga de was nog strijken dan is de wasmand weer leeg.. maar kan het echt niet meer opbrengen. Dat is wat erg bij mij is de eerste maanden moe moe moe moe moe.. en veel honger Heb jij dat ook.
Geen idee, was net aan het nadenken wat het ook alweer was en volgens mij heb ik t sowieso mis whuahahaha. Ik weet dat na de bevalling je beter niet in een bad kan gaan zitten ivm infecties, misschien wordt het daarom ook in het begin van de zwangerschap afgeraden??
m ik schop die man gewoon volgende kee rhaha Me laptop accu is lee dus ga op bedje. Manneke laat de hondn maar uit.. Tot Morgen Toedels