Ik heb vanmiddag in de brievenbus zo'n zak gekregen voor kleding in te zamelen. Zijn er nog meer meiden die hem hebben gekregen? En zo ja gaan jullie hem ook gebruiken? Ik ga hem zeker gebruiken! Heb kleding wat niet meer past en niet meer draag en handdoeken die wij al heel lang niet meer gebruiken. Heb ook bh's die te klein zijn,maar vraag me af of ze die wel gebruiken ivm hygiene. Voelt altijd goed om zo iets te doen. Ik denk dat ik ook misschien babykleertjes die ik zelf niet mooi vond (wat we gekregen hebben) erbij doen.
Ik heb geen zak gekregen, maar wanneer ik er 1 krijg is er altijd wel iets wat er in gaat! Zonde om het weg te gooien, ben dan blij dat er andere mensen weer mee geholpen worden!
Ik krijg ze hier vaak in de bus. Ik gebruik ze niet meer. Ik gooi nu 'oude' kleding etc in zo'n verzamelbak bij het vuilverzameldepot. Het bleek namelijk dat er nogal gefraudeerd werd met die zakken. Dan had de verspreider geen toestemming van de gemeente voor verspreiding/ophalen en bleek de kleding gewoon doorverkocht te worden ipv dat het op de juiste manier verdeeld wordt. Ook zijn er in de buurt nog wel eens van die zakken 'gepikt' of opengescheurd. Eigenlijk triest maar goed. Dit is de reden waarom ik het niet meer via zo'n zak doe.
Ja idd zo iets heb ik ook! Vind het zonde heb er toch geld voor betaald en om het dan zo in de vuilnisbak te gooien terwijl andere mensen er misschien wat aan hebben..
Ik doe het eigenlijk nooit, omdat de kleding die ik weggooi kapot is. En ik denk niet dat de mensen blij zouden zijn met iets met een groot gat erin of kapotte ritsen. Als ik wel iets bruikbaars zou hebben zou ik het wel inleveren, maar dan liever in zo'n kledingbak.
jammer dat je het niet in andere zakken mag aanbieden want ik heb momenteel niet zo'n zak maar wel 3 zakken vol kleding dat weg kan.
@Mymiracle Vaak staat er zo'n kledinginzamelbak bij winkelcentra. Misschien is er ook eentje bij jou in de buurt en kun je toch er iemand blij mee maken.
dat deed mijn moeder ook met haar kleding (en die van mij en mijn zusje) maar toen werd ze net een zak erin had gegooit kwam opeens de krinloop, zegt mijn moeder : ik dacht dat dit naar een goed doel gaat ? ja zegt die kerel.. gaat het ook.. maar wij mogen eerst uitzoeken wat we niet kunnen gebruiken gaat naar het goede doel !!!
tssss, dat vind ik erg, bij de kringloop betaal je er alsnog voor terwijl je moeder het weg wou geven.
Hebben jullie bij een supermarkt niet zo een container? Die hadden ze bij mijn ouders altijd, bij de glasbak enzo
wij hebben wel een glasbak bij de supermarkt maar niet zo'n "klerencontainer" maar we hebben hier in het dorp ook een Roemenie winkel, ik kan het daar ook nog naartoe brengen.
leuk! dan weet je natuurlijk heel goed hoe goed ze het daar kunnen gebruiken! (sorry voor off topic )
klopt ik heb haar leren kennen door een actie op mijn basisschool we moesten toen een pakket van tandpasta,kleurtjes enzo samenstellen
wauw, en nu nog contact mee? dat is mooi elkaars leven volgen van een afstand, spreken jullie wel eens af?
Hihi helemaal offtopic dit maar maakt niet uit. Ik heb haar in 2004 een keer ontmoet toen kwam ze hier heen voor het koor waar ze in zingt en toen heb ik haar voor het eerst gezien. Ik schrijf met haar sinds mijn 12e geloof ik. Nu is het contact wel wat minder helaas door drukte met werk, ik raakte zwanger, maar ga het zeker weer oppakken!! Heb nu tijd om weer eens te schrijven en dat ga ik ook zeker doen. Ze waren toen zo blij met die spullen..Het is zo mooi als je zoiets kan doen. Ook heb ik vrijwillig in Polen met een hoop andere jongeren een weeshuis opgeknapt depedance daarvan lagen ook baby's als je dat zag..Ik zou nu nog gaan janken als ik er weer aan terug denk.
Je zou inderdaad beter je kleding kunnen geven rechtstreeks aan iemand (of kennis van) die het naar zo'n land toebrengt. Heel veel van die zakken en containers worden centraal opgehaald en daarna naar een groot opslagpunt in het zuiden van het land gebracht. Daar word de beste kleding ertussen uit gehaald voor outled stores en vintage kledingzaken. De echte 'restjes' gaan naar de mensen die het echt goed kunnen gebruiken. Dit verhaal ken ik vanuit mijn tijd dat ik in een kledingzaak werkte waarvan mijn baas contacten had met die ophaaldienst. Sindsdien zorg ik er voor dat mijn kleding via via bij mensen terecht komen die rechtstreeks naar een bepaald land gaan waar het nodig is..