Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angela27

    Angela27 Actief lid

    29 jun 2006
    204
    0
    0
    Planner
    Ergens in zonnig Gelderland
    Ben je echt 7 kilo afgevallen?? :$
     
  2. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ prulleke gefeliciteerd!! Leuk! :D

    @ ja merk wel dat ik met de 2de sneller groei, maar niet aangekomen nog -1, maar ja ik krijg me eten ook niet weg. Helemaal avondeten niet blehhh

    @ hier ben moe pfffff. Ff dipje van de dag! En tis behoorlijk warm... Kleine meid slaapt... en dat in die warme kamer! Moet er niet aan denken hoor! En morgen en overmorgen nog warmer.
     
  3. Ik ben 4 kilo aangekomen.
     
  4. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    leuk zo die foto's! ik ga straks eens puzzelen met de vakantie foto's enzo. nadeel is echt dat ik de echo hier niet mooi krijg. en foto van mezelf maken is ook niet makkelijk. eens een buik vakantiefoto zoeken hahaha :D
     
  5. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    we gaan straks gewoon met zijn alle een mam's lijnclub beginnen :D nee geintje, het kan mije cht niets schelen dom he.
     
  6. Angela27

    Angela27 Actief lid

    29 jun 2006
    204
    0
    0
    Planner
    Ergens in zonnig Gelderland
    Dankje Bloempje!

    Ben ook nog maar 1.5 kilo aangekomen hoor, maar mijn normale kleding past al niet meer.. De broeken dan.. En merkte vooral de 1e weken dat het vooral die darmen waren die mijn buik zo gigantisch maakte.. Dat neemt nu weer af..
     
  7. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    drama: mijn lievelingsbroek past niet meer! :D dat wordt weer shoppen

    heb echt geen zin meer...ga maar rustig aan opruimen...heel rustig :D
     
  8. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    jup maar dat konden wel wel missen :D! en haal ik straks dubbel en dwars weer in hoor 8)
     
  9. Angela27

    Angela27 Actief lid

    29 jun 2006
    204
    0
    0
    Planner
    Ergens in zonnig Gelderland
    Kan mij ook niet echt schelen hoor, bij Lisa was ik 15 kilo, ben je zo weer kwijt als je lekker wandelt met je beeb8)

    Wat eten we vandaag? Ik lekker zomers: Meloen + Serano ham en een komkommer salade met geiten kaas:)
     
  10. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    haha o o nou dan was ik altijd zwanger van een tweeling denk ik en kwam er maar 1tje uit ofzo..:(hehe

    Hier gem. 25 kilo per stuk maar ook een hoop vocht dan kwam ik wel in 1 week 5 kilo bij...op het einde ging het heel rap :$
     
  11. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    lekker ik heb etens inpiratie nodig. moet nog boodschappen doen. zat te denken aan visje met salade en frietjes uit de oven...
     
  12. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik ben 2 kilo kwijt en kan het eigenlijk niet missen. Maarrr het is vooral afname van mijn spieren. Ik liep halve marathons en nu heb ik weer meer dril op mijn benen en heupen. Hahaha. Ik zeg maar zo, reserves voor mij en kriel. Maar goed, mijn bmi is weer een beetje laag nu.

    Ben wel 6 cm gegroeid in de taille!!! Heel mooi buikje en wat mijn banner zegt is precies zo, hier op werk (ik werk op de universiteit) zie ik mensen van het secretariaat en van andere afdelingen steeds zo kijken van... ??? Een buikje of zwanger? :D
     
  13. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.779
    0
    0
    Brabant!
    @ Prulleke gefeliciteerd:
    @ positieve uitslagen combitest: ook gefeliciteerd!

    Ik ben denk ik anderhalve kg. aangekomen.
    Bij de 1e kwam ik wel 21 kg. aan en bij de 2e ook zoiets.... ik hoop dat het nu mee gaat vallen....!!
     
  14. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    grappig is dat he evenstar. we gingen het onze vrienden vertellen toen we terug waren van vakantie zegd ze: ik dacht al dat je behoorlijk was aangekomen! :D

    meiden ik ga aflsuiten, fijne avond en tot morgen!
     
  15. Angela27

    Angela27 Actief lid

    29 jun 2006
    204
    0
    0
    Planner
    Ergens in zonnig Gelderland
    @ Evenstar: Sport je dan nu helemaal niet meer? Ik zou echt niet zonder kunnen, ik word echt ongedurig als ik niets doe..
     
  16. bhappy

    bhappy Actief lid

    19 mei 2009
    286
    0
    0
    Hey meiden,

    Moooooie muurschilderingen hoor!!! Vriendin van mij gaat een schilderij borduren van woezel & pip of van disney, zo lief van haar!!

    Vandaag bij baby-dump geweest, daar hebben ze erg veel keus aan baby kamers. Errug mooie gezien maar we wachten nog 2 maandjes met bestellen, ff doorsparen.
    Wel een maxi-cosi gekocht (kinderwagen hadden we al).

    Wat fijn dat de combinatie testen goed waren. Ik hoop dat muurtje ook snel goed nieuws krijgt.

    Wil iemand mijn uitgerekende datum op de site veranderen? Ik weet ff niet meer wie ik een bp moest sturen .
    Ik ben de 14e uitgeteld ipv de 12e.
    En 21 september heb ik de 20 weken echo, heeeeel veel zin in.

    Groetjes
     
  17. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik ben 2 kg aangekomen, maar voel me HUGE!!
    Nou ja, dat voelde ik me vantevoren al :D

    Ik ga zo speklappen bakken, dat aten we nooit en ik heb er ineens zo'n zin in!!
     
  18. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    ik wist hier ook niet wat we gingen eten..nergens zin in dus vroeg maar aan Sem waar ze zin in had..
    en zei spaghetti dat lust ik eigenlijk ook altijd wel hehe :D
    dus doen we dat..ik sluit ook af mijn comp. is weer eens super traag wordt er gek van!!!!

    Vanavond ben ik werken dus tot morgen!
    Liefs
     
  19. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Prul gefeliciteerd met je nieuw gekochte huis!

    En ik ben nog niks aangekomen tot nog toe, wil minimaal aankomen hoor, ben het zat dat afvallen na de zwangerschap... Enne lopen met de beeb hielp hier niks hahaha!
     
  20. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Hmmm daar gaat alweer een illusie... :D

    Ik ben best bang om eerlijk te zijn. Mensen vragen het ook wel, die hebben mij natuurlijk van mager anorexia tiep naar bol buikje zien gaan, en nu vind ik dat bolle buikje geweldig, maar ik ben bang voor kilootjes die er elders aan gaan hangen. Maar om nou te zeggen dat het me erg bezig houdt... als ik dat zou merken zoek ik gewoon hulp via de vk. Ik mag natuurlijk absoluut niet lijnen nu, maar nu ik me beter voel wil ik wel heeeeel graag weer sporten!!

    Even de rest bijlezen, ik ben er vanavond verder niet... maar ik loop zo achter met iedereen hier!! liefs!
     

Deel Deze Pagina