Veel spugen met afgekolfde melk uit fles

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Arti13, 18 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Hoi!

    Sinds kort ben ik aan het afbouwen met de bv en krijgt Evy uit de voorraad afgekolfde melk 2 x een fles.
    Met de borstvoeding spuugt ze helemaal niet (meer). Maar nu met de fles is het een drama. Het lijkt alsof ze superveel lucht meehapt. Bij elke boer komt er een golf melk mee. Ik ben zo bang dat ze veel te weinig krijgt. Ze zeiden het ook op het kdv en ze moeten na elke voeding haar hele outfit verschonen. We gebruiken speen 2 van avent. 3 gaat veel te snel. Uit de borst drinkt ze haar buikje vol in 5-10 minuten. Over de fles doet ze wel een half uur met 10 pauzes, dus is voor haar ook helemaal niet leuk.
    Ik hoop dat iemand advies kan geven,..??
    groetjes Judith
     
  2. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Klinkt inderdaad alsof ze veel mee naar binnen krijgt... ik gebruik zelf de 1-speen van Avent nog...

    Zou anders de 1 stand van de 3-standenspeen een idee zijn om te proberen?
     
  3. lintjezuur

    lintjezuur Actief lid

    5 nov 2006
    430
    0
    0
    Hoeveel ml krijgt ze per fles? Misschien is dat teveel. I.p.v. 2 voedingen er 3 of 4 van maken.

    Ik gebruik voor Elyn de gebogen fles van difrax. Dan hapt ze een stuk minder lucht mee als met een gewone.
     
  4. Remmar

    Remmar VIP lid

    25 mrt 2008
    5.181
    0
    0
    Overijssel
    Bij BV uit een flesje gebruik je in principe toch altijd speen 1?! Of heb ik dus nu verkeerd?
     
  5. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Hoe moeilijker het is, hoe meer de nabootsing van de borst... als ze er een halfuur over doen is dat wel erg lang en kan je een andere speen met meer gaatjes proberen ;)
     
  6. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Ze krijgt nu 150 cc per voeding uit de fles. Maar daar gaat meestal maar 130 cc van op en dan komt er ook nog eens de helft weer terug.
    ik ga vandaag 3 x 100cc aanbieden. Ook heb ik nog een andere speen liggen van bibi. Misschien eens proberen. Gisteravond kwam ze 2 x kort na elkaar om mijn borsten helemaal leeg te drinken en ik ben net aan het afbouwen, dus die zaten overvol. Ze had duidelijk erg dorst/honger. Zo zielig,..:(:(
     

Deel Deze Pagina