lastig Pupke, ach joh, positief punt: kan je vast wennen aan het in de war raken van je planning succes strakjes!
tnx Moor, en idd het zal nog wel vaker in de soep lopen haha. SMS van papa: behalve dat ik de locatie voor de bbq ter beschikking stel, heb ik ook 700 gram shoarma ontdooid liggen... HAHAHAHA, we gaan bbq-en.. gekke vent met zijn shoarma!
Daffie fijn dat het goed gegaan is! Pup succes met alles vandaag! Wij zijn helemaal geen bbq mensen, en zeker niet met deze warmte, het is bij ons achter niet te harden, leuk een tuin op het zuiden, vooral als het een graad of 22 is, dan is het goed te doen... Zo ik ga zo eerst naar de zeeman, kleerhangertjes kopen, hebben ze leuke houten in lieve kleurtjes. En bij de action nieuwe onderbroeken voor mezelf kopen, je weet wel van die tenten waar die huge kraamverbanden goed tot hun recht komen!
Kun je er wel vast aan wennen dat niet alles volgens planning loopt. Kinderen kunnen je planning ook helemaal door de war gooien namelijk en ik heb er ervaring mee. Ik hoop ook voor je dat de kleine helemaal ingedaald is, maar dat weet je vanmiddag of dat zo is. Ik had vanmorgen ook wat. Had al een beetje een drukke ochtend en het leek allemaal goed te gaan. Ik wachten op de taxi voor mijn oudste dochter, maar al wat er kwam geen taxi. Ik had vrijdag nog gebeld om te vragen of ze de woensdag aangemeld stond om opgehaald te worden en dat was niet zo dus zei ik dat ze dat moest veranderen daar ze nu wel op woensdag naar school gaat. Ze zou het dus veranderen, maar bleek dus niet gebeurd te zijn. Ik dus heen gebeld en diegene vroeg wie ik had gesproken vrijdag en heb dat dus gezegd. Het bleek dus niet veranderd te zijn in de computer en kon de chauffeur dus terugkomen terwijl hij al een heel eind onderweg was. Niet mijn probleem in elk geval. Uiteindelijk was dat dus goed gekomen. Ik ga later mijn andere dochter naar school brengen kom ik tot de ontdekking dat ik haar tas vergeten ben en dat was pas bij school :x:x. Sascha meteen boos en ik moest die tas ophalen, maar de juf zei dat hun ook wel limonade op school hebben en er ging iemand trakteren vandaag dus heeft ze er ook nog wat lekkers bij. Ze heeft gisteren nog wel na zitten mokken op school door dat hele voorval met die fiets. Heb er trouwens wel enorme spierpijn aan over gehouden en kan heel moeizaam mijn armen gebruiken vandaag. Voor de rest alles goed en geniet ik heerlijk van het weer en even van de rust. @ Jutte: rommelt het al een beetje bij je?????
@pupke: joepie, ondanks alles toch lekker in de airco vanmiddag Hoop ook dat het startschot eerstdaags gegeven wordt meid! Laat de bbq smaken @hitte: hier is het zalig in huis, wel warmer natuurlijk, maar wij hebben een noordoost-tuin. Lekker warm nog savonds, maar nu aan de achterkant van het huis (waar ik nu zit, allemaal raam tot op de grond) puur schaduw! Gordijntjes vooraan wel dicht Blergh, ben aan mijn jaarplannen voor het nieuwe schooljaar begonnen, jakki jakkie jakkie. Ik kom na de kerstvakantie niet terug werken en normaal ben ik denk thuis tot septembet (joepie). Maar mits iemand me moet vervangen, ben ik toch almaar begonnen met alles tiptop in orde te maken, het is al niet simpel om iemand te vervangen en ik zou toch willen dat die persoon dat goed doet en zich kan concentreren op de cursus ipv nog alles uit te zoeken. Dus hier zit ik dan ... *zucht*
Ooooooowwwwwwwwwwwwwwwww Kwie Een hele dikke knuffel meis. We hoopten zo met je mee dat het dit keer goed zo zijn. En ook zo :x grrrrrrrrrrr dat je je dan wel zwanger voelt maar het niet bent .
Bij mij in huis is het nu al 26 graden. Mijn woonkamer zit op het zuidoosten en er staat vrijwel de hele dag zon in wat het al snel warm maakt hier. Normaal zet ik de ramen wel tegen elkaar open, maar moet nu toch oppassen dat Melvin niet op de tocht ligt. Meestal doe ik die in de keuken dan wel open komt er toch wel frisse lucht binnen. Heb wel roosters maar is toch anders als dat je een raam open hebt. Op zich is het wel lekker zo'n lichte woonkamer, maar met dit weer erg warm.
Sylvia van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!!!!!! En ik moet snel aan de slag voor de lasagna dus heb even geen tijd om te reageren want moet ook vanmiddag nog werken. Die maak ik klaar vannochtend zodat Lumeaman die vanavond als tie thuis komt alleen nog maar in de oven hoeft te stoppen. Nu niet denken dat ik hem verwen hoor. Hij is degene die het meest kookt hier. Maar ik ben dol op lasagna en als hij dat nog moet maken als hij thuiskomt eten we pas om half acht en dat is toch ECHT te laat met zo'n kleintje. Goed aan de slag dan maar. Trouwens nog een vraagje..... Hoe lang van tevoren hebben jullie je zwangerschapsverlof in laten gaan? Gekozen voor doorwerken tot 4 wk voor de uitgerekende datum en dan 12 wk er achteraan of gewoon gestopt met 6 wk ervoor en dan 10 wk erna?
* zwaait nog even naar iedereen * Later! en nog even een *DIKKE DIGITALE KNUF VOOR KWIE* en en en ok ophouden nu Laters
HIEP HIEP HOERA VOOR SYL!!!! @ Daffie: zo te horen gaat het allemaal de goede kant op. @ Pupke: balen dat je planning anders verloopt en ben benieuwd of beeb is ingedaald. @ Jutte: al aan het puffen???????? Hier ook de hele dag zon op de achterkant (van het huis dan hè) dat word zweten!!!!!!
Zo, ben ik weer, mijn voetjes zijn weer helemaal mooi hihihi Ik had de afgelopen week heel wat meiden tegen kunnen komen, heb zowat een wereldreis achter de rug Zo ben ik in Spijkenisse, Hoogvliet, Hellevoetsluis, Zuidland en IJmuiden geweest. Toeren met mijn papa hahaha Nu ff reageren op wat berichten. Sowwy meiden, maar ik kan niet op iedereen reageren, heb niet alles bijgelezen en daarbij ook nog eens pijn omdat mijn meisje me continue schopt, port, duwt en weet ik veel wat ze daarbinnen allemaal aan het uitspoken is en dan heb ik ook nog pijn in mijn buik dus kan me niet zo goed concentreren. Hebben jullie dat trouwens ook wel eens (gehad)? Het lijkt op menstruatiepijn zeg maar.... @ Kwie: Pffffff, ik had het zó gehoopt voor je. Wat balen, wat ontzettend kl*te!! Een hele dikke knuffel hoor ((((())))) @Pup: Ach de Makro is zo slecht nog niet, daar ben ik vrijdag nog geweest (en heb meteen van die heerlijke alcoholarme sjampie meegenomen) Heerlijk gegeten en idd lekker koel, al is het bij de koeling altijd wel héél erg koud hoor. Enne het kaartje ziet er fantastisch uit hoor!! Ik twijfel alleen nog over de tekst aan de binnenkant, ik vind het wat veel, te druk. Alex vind het prima. WAt vind jij? Moet ik Roy nu eigenlijk nog bellen of pas als mijn kindje geboren is? Alsnog heel erg bedankt in ieder geval. We zijn er zooooo blij mee. Ik word sowieso telkens blij als ik het kaartje zie. hahahaha het is zo'n vrolijk kaartje! Uhm... wilde nog meer zeggen, maar ik weet het niet meer. GA ook ff thee zetten. Venkelthee denk ik, heb echt pijn namelijk. nou kussiesssss
Hier tuin op zuiden..maar zet altijd gordijnen dicht en keukenraam open...en hier is het maar 24 graden...valt dus nog mee....maar buiten zijn dat moet je niet doen nu bahhh das warm!!
He dames, hier ben ik nog eens! Wat een literatuur allemaal om het bij te lezen hier! (eigen fout natuurlijk ) De temperatuur begint al lekker op te warmen. Het zonnetje staat bijna volledig op het zwembad en dan juuuuu duikennnnnn.. Dan vanavond lekker bbq aansteken! Silvia, gefeliciteerd met je verjaardag! Jutte, je staat op punt van bevallen? Of is dit inmiddels al gebeurd!? Dames, gaat het zo een beetje met jullie buikje met zo een hitte? Wel vervelend denk ik nu, niet? Gisteren eens met mijn angelsound gezocht, en ja hoor, daar is ie! YouTube - Kleintje op 9 weken Sommigen geloven het wel niet, maar soit.. bij Sterre* hoorde ik het ook zo vroeg. De gyn zei me dat mijn bm naar achteren lag.. maar daar twijfel ik wel aan, anders kan je het hartje niet zo snel horen.. Tenzij het er 2 zijn !? (waar ik nog steeds op hoop haha) Vrijdag om 10 lekker weer naar gyn om ons mini mensje te zien! Zo, nu ga ik mijn boodschappen maar eens wegzetten.. Net naar de drankenhal en supermarkt geweest.. Pff men brengt toch véél meer mee dan dat je eigenlijk nodig hebt, niet? Hebben jullie dat niet? Doeiiii xxx
Haaaai! Gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeeeeerd Sylviaaaaaaaa, hoelaaaaahoellaaaaaa kwie, aah meissie...dikke dikke knuffel!! Mja gister, de pretecho, zoals Knip al verteld heeft, liet ie alleen maar 1 oor zien haha..en we konden zien dat hij haar heeft!! Zooo stoer hahaha Katja..ik heb daar ook last van..misschien hoort het bij de periode van de zwangerschap??? i deunt kneuw?? Zoo ik ga eten en dan bij schoonmoeders in de tuin liggen/zwemmen!! kuss
Oeh, pas getrouwd, zwanger en nog jarig ook: SYL, gefeliciteerd!!! Ziggo zit er nog in, maar schiet er nog wel regelmatig uit, zo maar eens onderzoeken waar dat vandaan komt... @ Lumea, maagzuur, oh bah, ja heb ik regelmatig ook zo'n last van. Bij mij helpen de nieuwe Rennie Duo's als een trein....gelukkig heb ik tot op heden maar twee keer echt moeten gebruiken (in drie weken tijd), maar het werkte wel gelijk! En productief? Dat valt toch wel mee? Alleen dat wandelen....die installatie is gewoon zittend werk haha....oh enne jij zit ook niet echt stil hoor! @ Kwie, een verloren nichtje terug, wat leuk, mooi hè, als je met sommige mensen gewoon gelijk weer zo'n draad op kunt pakken....ik heb dat met een aantal vrienden, die zie ik weinig vanwege afstand, maar als we elkaar zien is het gelijk weer gezellig! ik heb wel veel harde buiken, voel me niet zo lekker, maar ja, Mirthe is ook een beetje ziekjes dus dat kan het ook zijn....ik vrees niet dat het vandaag gaat gebeuren Oh Kwietje, nee... Ik vind dat je nu wel naar de dokter mag, zo kan je toch niet door blijven gaan!?!?!?! @ Knip, een auto kopen voor het aanstaande kleinkind, wauw! Die "fout" zit bij mij en de gyn. Ik kwam op vandaag uit, de gyn op overmorgen en.....ik had geen zin meer om de banner aan te passen, dat was toen zo'n geklooi met het nieuwe forum, dus heb het maar zo laten staan....in de overtuiging dat die 40 toch nooit in beeld zou komen. En zie daar!!!! Wauwie! *schaapt de keel, zoekt even de juiste toon en zingt met Moor mee* HOERAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! @ Suuz, hè, bah, heb het nieuws nog niet gezien, zo even online kijken, nee hè, wat een naar nieuws....het zou je toch overkomen! En warm, ja, hier staat alles al tegen elkaar open, maar ik mis die wind, WIE HEEFT DE WIND HIER WEGGEHAALD??? @ Lies, september wordt een heeeele mooie maand, want dan moeten er heel veel mama's met baby's kunnen wandelen en heel veel meiden kunnen bbq-en enzo, we hebben allemaal wel een prachtige lange zomer verdient hier, zwanger, nog niet zwanger of al bevallen....de inspanningen mogen beloond worden hè! *duikt de voorraadkast in, pakt wat zakkies kattenvoer en gooit die richting Lies....hoewel, niets is mooier dan een poezelsconcert * Hier gaan de poezenbeesten niet mauwen om eten, maar blijven gewoon werkelijk aan je plakken, net zo lang totdat je het spuugzat bent hahaha, slimme beesten. Hoewel, nu zijn ze direct, zonder een hap te nemen, naar buiten gerend, daar is vast een lekkerder maaltje te vinden! (het zijn net Timon en Pumba, ze eten voornl vliegen en vlinders en kikkertjes...niets vogel of muis...daar is een van de twee bijna aan overleden, verrotte duif, sindsdien houden ze het klein ) @ Helma, op een terrasje eten, wat een goed idee!!!! *hoopt nu nog meer op een spoedige bevalling, zodat we over een week of drie lekker buiten in de stad kunnen gaan eten......hmmmm.....* @ Katja, zwaai zwaai: halloooooo!!!!! @ Pup, ze willen bij de Macro toch wel ff helpen met sjouwen of niet???? Nee, denk niet dat het rommelen heet wat er in mijn buik gaande is, tenminste, ik heb de hoop op een bevalling vandaag opgegeven....maar...met dit weer is een beetje hangen en niets doen ook heerlijk hè, haha Succes bij de VK! En die BBQ ja, lekker, dat scheelt shoarma sjouwen, @ Daf, fijn dat het inbakeren zijn vruchten afwerpt! Haha, Moor geeft er weer een positieve draai aan voor Pup, hihi @ Lumea, ik ben 5 weken van tevoren met verlof gegaan. Wilde eigenlijk 4, maar ik was er ook echt enorm aan toe!!! Whaha, Loel, de zon op de achterkant....lekker warm @ Katja, hier eigenlijk elke ochtend en avond wel van die ongesteldheidspijn, al een paar weken..... Niet teveel venkelthee hoor, dat kan juist weer kramp veroorzaken! Iets warms tegen je buik helpt vaak ook (zegt ze als het 30 graden is, sorry) @ Marieke, VK's zeggen altijd dat het te vroeg is, uit bescherming om niet in paniek te raken als je niets hoort, want die kans is best groot.... Wij hoorden zowel Mirthe als deze baby ook al met 9 weken! Bij Mirthe lag de bm direct onder de huid, dus dichtbij. Nu zit de placenta aan de voorkant, maar toch een prachtig gehoor.... Dus groot gelijk dat je het geprobeerd hebt hoor...8) en daarom bestellen we nu via de Albert, haha, dan kunnen we niet zoveel extra's meenemen @ Sas, gaaf, haartjes gezien!!!! Bij mij zeiden ze bij Mirthe dat ze veel haar zou hebben, dus wij helemaal rekenen op zo'n poppie met veel donker haar (net als Ziva zeg maar), maar ja Mirthe is blond en dus was er bijna niets te zien toen ze eruit kwam, hahaha Zwemmen, mams ook een zwembad in de tuin? Heerlijk, hoeveel meiden kunnen daar in denk je??????? Zo, ik ga even verder met Ziggo en daarna even plat.... Tot later!
Onderschrift: je baby laat niet voor niets op zich wachten? Waarom "niet voor niets?" Moet ik soms nieuwsgierig zijn? Dat ben ik toch al 40 weken!?!?!?!?
Over aantal weken verlof voor uitgetelde datum. Hier 6....maar dat moest was al half in ziekenwet...En was 5 dagen overtijd dus 10 + 5 dagen achteraf... Groetjes, Miranda
hahaha Sas, wat een eigenwijs kind hebben jullie! Ik liep net even de trap af omdat ik iets van boven had gehaald en toen sloeg ik even voorover van de pijn. Halleloeja wat een steken in mijn buik ineens en hard werd ie ook. Mijn vriendinnetje was hier en zei dat het waarschijnlijk óf voorweeën zijn, daar had ze ook last van toen ze zover was als ik óf indalen. Morgen aan de vk vragen. Vandaag ga ik iig niets doen, ik zou naar een strandje gaan maar dat trek ik niet. Ik zit dus heerlijk binnen met de deuren en ramen dicht en de ven aan.