Beste Meiden Ik heb een vraag over de ovulatietesten. Mijn cyclus was de laatste maanden rond de 31 dagen en de laatste maand 28 dagen. Momenteel zit ik al op dag 24 van de cyclus en de testen blijven positief. Normaal gesproken was dat 2 dagen en daarna was er niks meer op de test te zien. Heeft iemand een idee wat er aan de hand is? Ik vind het erg spannend allemaal heb 3 miskramen achter de rug, daarom graag jullie ervaringen/reacties Liefs
Is je laatste miskraam nog niet zo lang geleden? En hoe lang zijn je ovu-testen al positief?? En zijn ze echt positief? Bij veel testen moeten ze namelijk net zo vel en dik zijn (de streep) als de teststreep, anders mag je ze niet als positief beschouwen. Maar, bij mij was er ook een ovu test positief rond dag 24, had alleen een ovu testje liggen en dacht, laat eens kijken. Deze was knal positief, daarna een zw-test gedaan en deze was ook positief! Een ovu test meet namelijk een minibeetje hsg, dus dat zou kunnen! Spannend!
Bedankt voor je reactie. Tja er zit inderdaad wel een verschil in de kleur, dus misschien zijn ze dan inderdaad niet positief. Het vreemde is dat het nu al een week hetzelfde is, ondertussen ben ik ook alweer verder in mijn cyclus. Maar voorheen was dat 1-3 dagen en bouwde de test zich op tot hij positief was en dan was het over!! Nu is het al meer dan een week zo. Ik ga vandaag ook niet meer testen en wacht wel af.Ik heb een zwangerschapstest gedaan(2 dagen terug), maar niks te zien. De laatste miskraam was in april, al even geleden dus. Ik vind het spannend inderdaad. Dus er rest weinig meer dan afwachten. Ik laat het weten hoe het afloopt...... Groetjes
hier idd ook al 5 dagen een knal psoitieve ovu test....snap er de ballen niet van.....denk zelf dat ik mijn ei vorige week heb gehad, maarja weet ik niet echt zeker.... wat doen we ons toch elke maand weer aan....
de 15e positieve test... vandaag de 21e en net weer vet positief getest. ik snap er helemaal niets van
Ik heb de testen een hele tijd niet gebruikt, maar dat helpt ook niks, inderdaad wat doen we onszelf toch aan.Wordt gek van die onzekerheid.
Luukske Heb jij PCOS? Want bij PCOS blijven ovulatietesten vaak positief, doordat je hormonen niet helemaal in balans zijn. De test reageert daar op.
wat is PCOS? Ik ben inmiddels weer ongesteld geworden, helaas... Vreemd genoeg is mijn cyclus weer langer dan voorheen, na een hele tijd constant te zijn geweest, weten jullie hoe dat kan? x
Als je PCOS hebt, heb je een hele onregelmatige of helemaal geen cyclus. Je hormonen zijn dan behoorlijk in de war. Een ovulatietest kan bij PCOS niet werken, omdat de test reageert op bepaalde hormoonwaardes die standaard verhoogd zijn. Een cyclus kan veranderen, een reden is daar vaak niet voor te geven. Hopelijk word je cyclus na verloop van tijd weer wat korter.
Ik had vorige maand op dag 16 en 19 een positieve test en op dag 30 nogsteeds. Ik neem dus aan dat hij gedurende de periode dag 16 tot en met dag 30 positief is geweest.. misschien zelfs nog wel eerder. Pas op dag 31 werd deze negatief. 14 dagen later ongi. Ik was toen in een heel warm land waar het 58 graden was. Deze maand was mijn cyclus weer gewoon. kan door stress komen, door weersverandering..
Bedankt voor je uitleg! Nog een vraag of onzekerheid, je kunt toch niet ongesteld worden zonder dat er een eitje los komt?
Ik herken je verhaal niet echt, maar ik heb wel meegemaakt dat ovu-testen soms wat langer positief blijven dan anders. Ik denk dat dit ermee te maken heeft wanneer je je eisprong krijgt. Soms is de test bij mij één dat positief, soms twee dagen. Je moet inderdaad wel goed kijken of de test echt positief is en dat is alleen het geval als het teststreepje net zo donder of donkerder is dan de controlestreep. Je hebt bijna altijd wat LH-hormoon in je urine, dus de test kan altijd iets kleuren.
Bloem Je kunt wel ongesteld worden, zonder dat je een (goede) eisprong hebt. Je lichaam zorgt dan voor een onttrekkingsbloeding. Maar over het algemeen kun je ervan uitgaan dat je een eisprong hebt bij een regelmatige cyclus. Als je het zeker wilt weten, kun je ovulatietesten doen.