ben weer uitgebadderd! toen ik er eenmaal in lag, had ik toch niet zo'n zin, moest van mezelf wel even blijven liggen. tijdschrift erbij en toch nog 20minuutjes volgehouden!
@the lady, dat zal wel een fijn gevoel zijn, he? ik weet nog precies hoe ik me voelde toen ik hem af had (zo'n 9 jaar geleden). jeetje wat is dat al lang geleden zeg!
Goed meiden, ik ben weer weg, zal nu eerder moeten testen omdat we straks weggaan dus 3 uur ipv 4, hopen dat het goed gaat, tot de volgende keer maar weer.
lady, wat goed whohoooo!!! Gefeliciteerd!! Ik weet ook nog goed wat voor worsteling dat bij mij was, pfff.
Oh en wat ziet mijn lodderoog? ANGEL OOK GEFELICITEERD!!! Nog iemand? @yootje, ja eindelijk! pfff wat een werk...
ego; m'n borsten doen minder pijn dan de voorbije dagen... vrees dat het toch maar opnieuw de volgende ronde wordt... ! phu! maar goed... we zien wel en dan nog... ik heb tijd!
Hallo Meiden, Ik begrijp er helemaal niks meer van? Vanmorgen had ik een (sorry voor de details) een roze veeg. Dus dacht oke ik ben ongie geworden. Tampon ingedaan en gaan werken. Naar de WC geweest om te wisselen zat er helemaal niks in. Echt niks. Net weer naar de wc geweest en weer niks?? Ik snap er niks meer van. Ben ik dan toch niet ongie?? Ik zit inmiddels op dag 31 en me langste cyclus is 33 geweest. Krijg ineens toch weer een beetje hoop of ik dan toch niet zwanger zal zijn. Ik had er namelijk deze maand een heel goed gevoel over??? Afwachten maar denk ik! Die roze wolk kwam wel erg dichtbij..... Kus
@ yootje; gender in het onderwijs --> feminisering, stereotypen, rolpatronen... Hoeveel dagen voor Nod heeft DAG eigenlijk getest?
Hey Bolle buik, tot de 8 weken zwangerschap noemen ze een beetje bloed/roze of bruine veeg een innestelingsbloeding, dus dat kan het zeer zeker zijn. Je zou morgen of overmorgen een testje kunnen doen (weet je nod niet precies). Ik duim voor je! xxx