Maar ik heb gekeken en bij een mura zitten ze al meer. Zo ziet de ligstand van onze kinderwagen eruit.
Dank je. Iedereen schrijft alweer net zoveel als op het vorige forum haha. Dus kan alweer lekker veel lezen..
Lekker nachtje gehad dus haha. Hier gaat alles helemaal goed. Mees is nu 4500 gr en 56 cm lang. Drinkt 5 flessen van 135 ml en slaapt `s nachts door, maar overdag wil hij alleen in de box slapen de muiter. Met jullie ook alles goed, ik volg nog wel veel op hyves haha, maar dit is toch leuker om mee te kletsen.
Julian slaapt nog......hij zal toch niet denken dat het nacht is he. Heb namelijk zijn rolgordijn nog dicht zitten ivm de zon
Er zijn er een aantal afgehaakt, maar ook die komen af en toe nog even meekletsen. Heel begrijpelijk. en de ene dag is het heel druk met kletsen en de andere keer weer niet. nathalie snap je dillema nu ik je kinderwagen zie.
Er zit ook nog een extra babykussentje bij die het zitje iets minder diep maakt waardoor hij nog meer ligt.
Ik ga maar eens even googelen of ik kan zien hoe plat die van ons kan. Het zitje staat op de vliering en daar wil ik nu niet komen denk ik...
Niet te geloven, ga ik net kijken meneer rekt zich een keer uit en gaat weer slapen Tis wel lekker koel op zijn kamertje, denk dat ik vanmiddag daar maar ga zitten
Hi Marloes, Lief van je dat je er naar vraagt Met Adelisa gaat het goed hoor. Ze groeit als kool Als ik er even stil bij sta dan denk ik echt pff wat gaat de tijd snel zeg!! Hoe is het met jou en de kleine??
dames, even een vraag. Keana wil steeds rechtop zitten, als ze op schoot zit pakt ze mijn vingers en trekt zichzelf naar voren. Ik heb zelfs al eens gehad dat ze half rechtop zat tegen 2 kussen, iets te rechtop kwam ik achter, want mevrouw lag met haar snufferd voorover op bed (was er wel bij). Ze wil dus graag zitten, is dit slecht voor haar rug??
haha even pb naar elkaar hihi Zou het ook niet zeggen hoor. Aantal bekenden weten ook dat ik hier forum en heb gezien dat ze me in de gaten houden... beetje jammer, vooral als ik weer eens zwanger wil worden... Zal dan een nieuw profiel aan moeten maken denk ik