Goedemorgen dames @dees, balen voor je meid. En ik begreep dat je je aan het voorbereiden bent op je huwelijk? Wanneer is de dag? @angel gefeliciteerd met je zwangerschap meid. Ik ga nog eventjes verder teruglezen, tot zo
Nou ik smokkel een beetje, ik ben nu dan 4 wkn + 5 dgn, dus loop ik 2 dagen voor op jullie. Maar da's iig bijna gelijk toch .
inderdaad spannende dag, alweer, word stilletjesaan gek morgenochtend testen heb echt geen zin om morgen negatief te testen dus ofwel moeten het verlies maar weer beginnen of wel positief morgen! voila! EN mensen met een glazen bol zijn meer dan welkom!
goedemorge, gelukkig hebben jullie niet zoveel gekletst gisteravond. hoe is het hier? is BB10 al wakker? @hier, ontzettend slecht geslapen. heb overal spierpijn, tussen schouderbladen en nek. mijn oorontsteking is ook nog niet over.
Nee hij heeft vannacht in de vrachtwagen geslapen, maar hij is vanavond het bokje hoor, hihi, ik heb gisteren mijn baalmoment al eventjes gepost hier, dat lucht wel op zoiets
Yootje goed dat je het zegt BB gaat testen, ik hoop dat ze het live doet, kunnen we meeleven met haar
ze zal het vast live doen, heeft ze woensdag ook gedaan! en dat vinden wij helemaal niet erg, wij houden van live-testjes. dat maakt het wachten wat draaglijjker.
Ik temperatuur niet maar had gisteren wel een positieve ovutest, vanmiddag nog weer testen, ben benieuwd
Goeiemorgen! Heb niet zoveel teruggelezen. Wel zag ik dat Dees op rood is: wat jammer! Arka, wat gaat zo'n dag langzaam dan he?! Word er ook gek van! Gisteravond heel misselijk geweest en werd misselijk wakker. Heb een rare druk op mijn buik en eigenlijk geen ongikramp meer, alleen raar gevoel. En een raar 'trekkend' gevoel in m'n boobs soms. Hoe dan ook, voel me best zwanger. Maar ja, NOD is pas zondag en heb dit wel eerder gehad. En dan toch na een paar dagen overtijd opeens aanvoelen als een leeggelopen ballon en ongi. Mmm, ben dus behoorlijk sceptisch. Wij wachten af... einde *ego* berichtje