Maak er maar heel veel a lot van!!! Michael Jackson - de biografie door Taraborrelli, vanaf pag. 547 hahahaha Ik bedoel maar!
Ik wist wel dat jij deze kon waarderen Minya hahahaha Vond dat ik als rasechte gold-pants-lover deze niet weg kon laten
Ik sluit me helemaal bij Conny aan, dit verdient Michael niet.. al die verhalen die ineens naar boven komen.. erg jammer..
pfff ben er geen fan van... kom op word dit gedoe allemaal zat over die man. Hij is dood, laat hem met rust. En zijn verleden enz... waarheid zal nooit meer achter te halen zijn.. hoe wat waar wanneer weet ik veell.... al met al, laat hem lekker rusten.
Ach, het volgende is vast een sprekende hond die beweert dat Michael jackson zijn baasje was. Met andere woorden: het ene oor in en het andere oor uit.