[klachten] Na je eisprong (deel 2)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by prinses, May 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    @Pooh, klinkt ook erg gezellig zeg! Leuk hoor! Dus jij hoeft je niet te vervelen dit weekend! ;) Mocht je dan niet liggen te puffen natuurlijk.. ;)

    @Linnie, sneu van de krampjes, maar super weer dat therapeut zo tevreden was en dat ze nog maar 1 behandeling hoeft! En lekker uitgeslapen, heerlijk!

    Xx
     
  2. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    @ pooh, ja vroeger was dat vestingdagen indd.
    weet nu ook gelijk waar je woont haha.
    kwam er vroeger ook altijd met mn ouders.;)
    maar vond het toen wel gezellig ja. maar erg druk. vooral over de braderie was het erg druk.
     
  3. Elise1982

    Elise1982 Bekend lid

    Mar 12, 2009
    894
    0
    0
    QB: oeps:)... Beetje groot feestje dus! Ik had aan de hand van jouw verhalen altijd het idee dat je in een heel klein gezellig dorpje woonde... hihi! Maar wel luxe dat je dat "voor de deur" hebt! Kan me voorstellen dat je er helemaal zin in hebt!
    Juffie: Leuk dat Nathan en Luca zo gelijk op gaan. Luca maakt wel heel veel verschillende klanken; zijn favoriet is Tadadadada, hihi! (zo wordt ie 's morgens wakkers) Verder zegt ie "hey" als hij je ziet en papapapapa, mamamama, etetetete, brrrrrrr, enz. Dit allemaal niet gericht hoor! Ik denk dat Luca snel zal zijn met praten, maar zijn motorische ontwikkeling is niet zo vlot. Hij kan bijvoorbeeld nog niet zelfstandig zitten, terwijl ik al twee kindjes van kennissen heb gezien die jonger zijn en dat wel al kunnen. Probeer me er maar niet teveel zorgen om te maken. Kan me voorstellen dat de helm voor Nathan toch een beetje lastig is met bewegen; hij heeft toch wat gewicht extra.
    Kristel: dat duurde wel een paar weekjes. En daarna hadden we nog weleens een rotnacht en dat hebben we nog steeds weleens. Maar je kan het veel beter hebben als je andere nachten lekker kan slapen. Fijn dat je 3,5 uur geslapen hebt, zo moet je het ook even oplossen. Nogmaals: ik heb echt bewondering voor hoe je de bv oppakt hoor!
    Lin: nu weet je gelukkig wat er met Liv aan de hand is en fijn dat de behandeling zo goed werkt! Dat krijsen tijdens het voeden had Luca ook op die leeftijd; ging bij ons vanzelf weer over (hij heeft ook heel veel last van zijn darmpjes gehad). Laat Liv ook van die stinkende winden? Luca wilde ook altijd liever overeind; ik had altijd het idee dat hij dan minder last van de reflux had. Hij wilde ook heel lang niet op zijn buik; eigenlijk pas sinds kort dat hij graag op zijn buik speelt.
    Pooh: klinkt ook gezellig voor het weekend! Misschien is de kleine door de val zo bang geworden voor de grote boze buitenwereld, dat ie er niet meer uit durft te komen:D. Blijft spannend he?!
    All: ik ben vandaag even op school geweest. Alles staat op zijn plek, rooster is klaar. Al mijn collega's gezien en praatje van de directrice gehad. Kortom: we zijn klaar voor het nieuwe schooljaar!
     
  4. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Hallo allemaal...

    Even n snelle reactie.. heb alles bijgelezen in sneltreintempo. Ben net thuis en wij hebben t SUPERGEZELLIG gehad. Chris en ik zijn weer op en top verliefd. Kinders hebben t reuze naar hun zin gehad en hebben niet 1x gevochten met elkaar!!!!
    Vanmorgen mochten ze nog n kadootje uitzoeken en toen heb ik ook voor Chris n kadootje gekocht. Ik had voor hem n van glas gemaakte tegeltje met daarop "I love you" en nog n hele tekst erop. En ipv n vriendschapskettinkje heb ik sleutelhangers gekocht met daarop "my heart belongs to you" en dat in 2en gebroken! Ieder n helft! En hij had voor mij n sleutelhanger met daarop "liefste moeder" gekocht! Kei leuk en kei lief allemaal... wij hebben ook continu geknuffeld met elkaar en lekker omarmd gelopen. We leken wel n verliefd stel dat net bij elkaar was hahahaha. Wij kunnen er iig weer n heel jaar tegen!!!

    Ik kom later weer tokken met iedereen...

    Pooh... doe jij wel rustig aan meis?... godzijdank is er niks met die kleine aan de hand meid! Ik ben weer thuis dus je kunt me volop sms-sen als er iets is!!!!

    Tok dadelijk!
     
  5. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    Joehoeeee weekend!!!:D

    Elise: Je moet kindjes ook maar niet vergelijken inderdaad. Nathan is juist niet zo snel met geluidjes enzo. Motorisch trouwens ook niet super snel volgens mij hoor. houdt in de klas altijd rekening met verschillende tussen de leerlingen maar zodra het om Nathan gaat maak ik me veel te snel zorgen of hij zich wel goed ontwikkeld:)

    Linnie: wat fijn dat behandeling van de therapeut nu al zo geod geholpen heeft! En nog maar 1 x terugkomen waarschijnlijk, helemaal super. Hoop dat ze ook snel van haar krampjes af is.

    Pooh: ik had zelf ook heel sterk het vermoeden overtijd te lopen en bij mij klopte dat gevoel ook. Hoop voor jou dat je niet zo lang meer hoeft te wachten.

    QB: leuk dagje gehad met de kids??

    Miranda: fijn dat jullie het zo gezellig hebben gehad! En wat leuk/ lief al die cadeautjes.:)
     
  6. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Lin, fijn dat er nu duidelijkheid is over de kleine en hopen dat er idd nog maar één behandeling nodig is. Jullie hebben in ieder geval weer lekker bijgeslapen. Hopelijk krijgt ze het poepen snel door en loopt alles weer zoals het hoort bij jullie. Knuffel!

    Miran, fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad.

    Bubsie, had al een keer gezien waar jij woonde. das in de buurt haha. Ik vond de vestingdagen ook altijd te druk. Maar wel gezellig.

    Collega's van haantje gaan er vanavond heen, haantje durft niet zo goed. Hij is bang dat ie aan het bier gaat en dat ik dan opbel met weeen haha. Ik zei al, dan moet je maar niks drinken maar hij heeft sterk het vermoeden dat de kleine dit weekend komt... Hij wist nog niet of ie weg ging vanavond. hij moet eerst tot
    20 uur werken. Ik ga zo bij me moeder eten, haantje haalt me dan daar op. Verder een avondje bankhangen denk ik. Vanmiddag ook een paar uurtjes geslapen, heerlijk!

    Met chelsey ging het gisteren weer wat minder maar vandaag lijkt ze weer beter, ze heeft net gegeten dus dat is een goed teken.

    Fijne avond allemaal! knuffel xxx
     
  7. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Mogguh!

    @Elise, haha, ja beetje erg groot feestje idd! Officieel is het een dorp, maar hij is groter dan de stad die vlakbij ligt... we hebben geen stadsrechten... En idd luxe, echt voor de deur! Als ik uit mijn raam kijk zie ik aan de overkant bootjes in het water liggen (allemaal bezoekers die met de boot hierheen zijn komen varen), de echte grote schepen liggen in de haven, daar ben ik lopend binnen 5 minuten. Heb er erg veel zin in in elk geval! De grote schepen zijn nu onderweg vanuit de Eemshaven naar Delfzijl, tegen 10u komen ze hier in de haven aan, dus denk dat ik zo nog maar ff een kijkje ga nemen... ;)

    @Miranda, haha, lekker toch! Verliefd stel pubers! Mooi dat jullie zo van jullie vakantie, jullie gezinnetje en elkaar hebben genoten! Ohja, welkom terug natuurlijk!

    @Juffie, jeeeeeeeeeeeej weekend! :D Ja, zijn gistermiddag naar de haven geweest, Jamie keek zijn ogen uit, haha! Waren pas thuis tegen half 5..

    @Pooh, fijn dat het met Chelsey weer wat beter gaat! En jij hebt lekker kunnen slapen nog gistermiddag, heerlijk! Je moet je rust idd pakken wanneer het nog kan, straks krijg je het druk genoeg!

    ---

    Zal zo de kids ff aankleden en dan boodschappen doen. Heb zo'n idee dat het heel rustig is in de winkel, omdat iedereen naar de 'Sail-In' gaat kijken, dat alle schepen hier aankomen enzo..

    Iedereen een hele fijne dag vandaag en geniet van het mooie weer!

    Xx
     
  8. Elise1982

    Elise1982 Bekend lid

    Mar 12, 2009
    894
    0
    0
    Goedemorgen,
    Miran: wat fijn dat je het zo leuk gehad hebt; dat hadden jullie wel even verdiend!
    QB: heel veel plezier vandaag in je "grote dorp";)!
    Juffie: vergelijken maakt idd altijd onzeker. Op werk heb ik er ook totaal geen moeite mee om verschillen tussen kinderen te accepteren, maar je eigen kind is idd toch anders. Hetzelfde met eten: als op werk een kind een keer niet eet, denk ik: "ach, dan maar niet, komt het volgende eetmoment wel weer goed", maar bij Luca ben ik meteen ongerust... Ik heb trouwens net gehoord dat een jongetje uit mijn klas (heb hem al 5 jaar in de klas) van de trap is gevallen en met een schedelbreuk en hersenkneuzing in het ziekenhuis ligt. Ben er erg van geschrokken. Te meer omdat hij een spierziekte heeft die progressief is (dus steeds erger wordt) en het dus maar afwachten is hoe hij zich gaat herstellen:(.
    Pooh: wie weet heeft je haantje gelijk en komt de kleine dit weekend... Hoe voel je je verder? Ben je het zwanger zijn al zat? Vaak klopt je eigen voorgevoel wel. Ik had al die tijd het gevoel dat Luca eerder zou komen. Iedereen verklaarde me voor gek; iedereen zei: "het is je eerste, dus je zal wel over tijd gaan". Maar nee hoor; meneer kwam "netjes" 2,5 week te vroeg. ik had steeds gezegd dat ik 4 januari zou bevallen, maar het werd 3 januari.
    Ik heb Luca net in bed gelegd, maar hij ligt nog te spelen. Ik hoop dat hij zo gaat slapen, want ik wil eigenlijk even de stad in met hem; even lekker naar de markt enzo... Haan moet heel erg veel werken op het moment; hij was gisteren om 0:00 thuis en ging om 7:00 alweer de deur uit... Niet leuk, maar het is even niet anders...
     
  9. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen kippies...

    Dank jullie wel, Chris en ik hadden t echt HARD nodig dat midweekje!! Het was super om in de ogen van de kinders de twinkeling te zien. Ze waren supergelukkig en dan zijn wij dat automatisch ook toch?!!!

    Pooh... hoop voor je dat je haantje gelijk krijgt. Ben je nou gevallen had ik dat nou goed gelezen???? Ernstig of valt t gelukkig wel mee? Hoe gaat t nu met Chelsey?

    Juffie... alweer aan t werk meis? Hoe is t gegaan?

    QB... wat is er aan de hand in jullie "dorp"? Feest???

    Deli... EINDELIJK EINDELIJK horen we weer ns wat van je!!! Hoe gaat t meis? Zit je nu tijdelijk bij je ouders? Hoe gaat dat? Hoe gaat t met Wesley?

    Liena... waar ben je meis? waar blijf je? we missen je!!!
    Hoe gaat t met Thomas?

    Kristel... hoe gaat t meis met de kleine Yentle? Bevalt t moederen beter dan je zwangerschap?

    Mup... hoe gaat t bij jouw meis? Ik heb je ook al lang niet meer gehoord. Alles erg goed bij jullie?

    Linda... Werkt die ostheopaat bij die kleine (sorry ben even de naam kwijt geraakt) van je. Ze had toch "kiss"? wat houdt dat precies in? Hopelijk gaat alles nu steeds beter met haar!

    All... hier is t nog steeds erg gemoedelijk in huis. Chris en ik hebben elkaar weer lekker gevonden. Veel knuffelen en intimiteit. We doen alles samen en zijn helemaal op elkaar afgestemd! Ik geniet met volle teugen... heb kriebels in mn buik en vlinders die rond fladderen. Ik wil dit gevoel niet meer kwijt!
    Ik zal even de tekst van mijn glazen tegeltje opschrijven:
    Titel: I LOVE YOU....
    "Als ik bij jou ben, voel ik me beschermd en vertrouwd. Jij bent mijn steun en toeverlaat. Je bent mijn inspiratie, mijn levensvreugde. Door jou voel ik me rijk. Het geeft me een heerlijk warm gevoel van binnen, te weten dat jij van mij houdt."
    Lief he? Kon t niet laten... dit omschrijft precies wat ik voor Chris voel!!!

    Ik kom strakkies weer tokken... de lieverd heeft koffie klaar staan voor mij!
     
  10. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    Dec 9, 2005
    11,098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    @Miranda, klein feestje maar, kijk hier maar ff! Klik hier -> delfsail ! ;)
     
  11. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    elise: he bah wat naar zeg van je leerling:( Heel herkenbaar ook over het eten trouwens:)

    Miranda: lief!:)

    Heb vanmorgen even lekker geshopt. een hele leuke winterjas gekocht voor nathan, een stoer bloesje, leuke broek en nog een trui. Laat de herfst maar komen;) (nou eigenlijk nog niet hoor wil nog wel even mooi weer!:D)

    Ga zo even boodschappen doen en dan nog wat opruimen en soppen.

    Fijne zaterdag!

    xxx
     
  12. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    zal ons even uppen voor we naar de tweede pagina verhuizen;)
     
  13. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0

    :):):):):D:D

    truste!!
    kga slapen lag te pitten op de bank, verhuis naar boven;)
    tot morgen meiden.
     
  14. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Vanmiddag de maxicosi opgehaald, was eindelijk binnen. Erg mooi! Even een tukkie op de bank gedaan. Naar de broer van haantje geweest, een rompertje gehad van hem met de tekst MIJN OOM IS MIJN BESTE VRIEND en van de zus van haantje kregenwe een rompertje met de tekst TANTE'S KNUFFEL. Erg schattig!
    Me moeder is nog even een bakkie komen doen voor ze naar d'r werk ging (nachtdienst). Haantje en ik gaan nog een filmpje kijken, als ik tussen door niet in slaap val haha.
    Kleine is erg druk, flink aan het draaien/schoppen en de hik hihi
    Ben benieuwd wanneer het gaat gebeuren.... Spannend!

    Fijne avond nog en slaap lekker alvast!

    knuffel xxx
     
  15. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    Pooh: alles rustig gebleven vannacht??

    Bubsie: alles goed?

    Het was hier vanmorgen weer vroeg, half 7 dus zit nu al beneden. Nathan heeft net zijn pap op en ligt nu lekkker te spelen.

    heb gisteren trouwens nathan eerste tandje gespot! Het is nog maar een puntje maar hij komt er aan;)

    meiden fijne zondag!

    xxx
     
  16. riddle

    riddle Fanatiek lid

    Jan 17, 2008
    3,688
    0
    0
    Mogguh Meiden

    Hoest hier dan?

    Pooh, hoe is het met je? alles nog rustig daar?

    Hier alles oke, Rayven ligt hier naast me op de grond op haar speelkleed, ze heeft rammelaars ineens helemaal ontdekt, de luidruchtigste vind ze natuurlijk het mooist haha, tegenwoordig slaapt ze na de nacht en haar ochtendvoeding meestal nog maar een uurtje en dan heeft ze geen zin meer maar ja is niet erg want ze ligt lekker te spelen en zo dus wel gezellig, haantje ligt nog in bed dus anders zo stil

    Meiden geniet van het mooie weer vandaag!!
     
  17. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    juf:
    alles goed or! met jou ook?
    alleen hele korte nacht gehad. brand in de staat geweest. dus ja dan slaap je ook ff niet.
     
  18. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Hier erg moe maar nog geen actie..... wel is de kleine erg druk in me buik.
    Ook voel ik me sinds gisteren niet zo lekker... beetje misselijk, hoofdpijn, licht in me hoofd.
    Maar nog geen aankondiging van de kleine helaas!

    Ga weer terug de bank op, voel me niet zo.....

    knuffel xxx
     
  19. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Pooh... kan dat niet met die val te maken hebben???
    Hopelijk is dit allemaal weggetrokken als de kleine zich aankondigd! Doe lekker rustig aan meis en ik zie je smsje wel tegemoet!
    Dikke knuffel van je buddy!
     
  20. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Miran, was niet op me hoofd gevallen ofzo dus lijkt me niet. We zien het wel en onder tussen doe ik helemaal niks!
    Misschien dat me bloeddruk wat hoger is...? Donderdag weer naar de VK.
     

Share This Page