Hoera! Ongesteldheid voorbij, nieuwe ronde.....

Discussion in 'Zwanger worden' started by Mus, Oct 17, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mus

    Mus Bekend lid

    Sep 13, 2008
    870
    11
    18
    Female
    Arnhem
    Heb maar 1 ding te zeggen: klus ze Ster!! :-D

    Hier weer op de wachtbank. Maaaaar verwacht niks. Voel voor de verandering weer eens niente. What can i say..

    Goed dat je maandag naar de doc gaat.. ik bel morgen trouwens voor de uitslag van de chlam-test. Ben benieuwd!
     
  2. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    @mus, ben ook benieuwd wat de uitslag is hoop negatief natuurlijk. (in dit geval dan wel ff ;))

    Misschien komt het nog dat je wat gaat voelen, trouwens ik voelde verder ook niks mijn laatste berichten dacht ik nog dat ik niet zwanger zou zijn. so you never know.

    Succes met klussen ster!!! Ga ervoor en haha wat ik me daar nou weer bij inbeelden moest :D;)

    Spannend jij ook al afspraak met de huisarts maar wel goed hoor!

    Nou zal naar mijn werk toe.

    Mus had jij nu deze week al vakantie?
     
  3. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    Verwacht een cyclus van 32 dagen. Wat lang weer. De laatste eisprong in in ieder geval 9 maanden!

    Zo stom, rond mijn eisprong kan ik zo'n gek gevoel hebben, alsof ik zo in tranen kan uitbarsten maar totaal zonder reden! Wonderlijk, wat hormonen allemaal wel niet met je kunnen doen!

    Mus nog één week werken en dan vakantie volgens mij? Net rond je NOD weg zeker? Hoe gaat het nu met je?

    Spriet wordt je misselijkheid al wat minder? Hou je nog wat binnen zo nu en dan?
     
  4. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    Balen zo`n lange cyclus :(

    Ja die akelige hormonstertjes verschrikkelijk had ook altijd rond mijn eisprong en na dat ik dus emotioneler was.
    Stom dat het zoveel met je doet.

    Ik kan mijn misselijkheid met medicijnen heel goed onderdrukken, afgelopen donderdag moest ik later beginnen dus dacht dat ik wel even een dagje zonder kon maar toen hing ik weer boven de wc dus nog ff niet.

    Heb nu nog voor 1 week medicijnen dan of nieuwe vragen of proberen zonder maar weet niet of dat lukt, heb nu 3 dagen vrij dus dan slik ik geen pillen.
     
  5. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    Had jij ook van die emotionele buien? Heb er echt nog nooit van gehoord dat iemand dat heeft, grappig dat het dus blijkbaar vaker zo is! Hormonstertjes, haha, das een mooie!

    Gelukkig maar dat de pillen hun werk doen! Nog maar even blijven slikken dus, lijkt me wel zo prettig. Heb je het trouwens al aan veel mensen verteld? Al aan je (schoon)ouders bijvoorbeeld? Ben benieuwd! En als je dat al hebt gedaan, hoe waren de reacties? Aan de twee zwangere vriendinnen had je het wel al gezegd toch?
     
  6. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    Ja en het is hetzelfde emotionele gevoel als dat je hebt als je zwanger bent, ik had dan dat als ik iets zieligs zag op tv zo kon huilen, normaal nooit en dat is nu weer zo.

    En ook chaggie enzo komt ook allemaal door de hormonstertjes.

    Wij hebben het aan mijn schoonouders verteld, die vonden het helemaal super, aan een zwager en schoonzus die vonden het ook helemaal geweldig, en 2 vriendinnen van mij weten het, die ene zwangere weet het nog niet.
    en nog gezamenlijke vriend en vriendin van ons die hebben we het ook verteld.

    De rest krijgen het pas in september te weten, heb er wel zin in hoor om het te vertellen dan pas ook kan het echte genieten beginnen.

    Mus hoe gaat het met je?

    Wat zijn nou jullie nod datum`s? banner klopt niet meer toch?

    Gaan jullie nog wat leuks doen van het weekend? wij zouden misschien zondag gaan kanoën als het mooi weer is, voor de rest lekker rustig aan.
     
  7. Mus

    Mus Bekend lid

    Sep 13, 2008
    870
    11
    18
    Female
    Arnhem
    Hi meiden! Jaaah.. hier vakantie hoor!!! Woeii!! Heeerlijk! Verwacht trouwens dinsdag of woensdag ongesteld te worden. Volgens mij heb ik vanmorgen al een voorteken gezien, maar weet niet zeker meer. Maar goed..klaar als een klontje is dat we negen maanden later nog steeds zonder kindje zitten. Had ik al verteld dat mijn chlam-test uitslag goed was? Alles in orde dus! Nu moet vriendlief a.s. donderdag nog effe een potje inleveren en dan wachten we dat weer even af..

    Ik wist niet dat je ook medicijnen tegen misselijkheid kon slikken Spriet? Maar goed, wel fijn voor je denk ik?? 8 weken zwanger alweer.. sjonge ..gaat snel vind ik!

    Ster, wat denk jij deze maand? Mja.. je zult nog wel niets kunnen weten denk ik..? Spannend wel weer toch!?

    Nou meiden, effe weinig nieuws hier.. ga weer verder relaxen ;) hahaha lang leve de vakantieeeee!@!!!!
     
  8. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    Haha mus, wat een heerlijk enthousiast mailtje!! Super voor je: lekker vakantie! Dat heb je wel verdiend! Ga er onwijs van genieten!!!

    Gelukkig dat de chamydia test goed was. Spannend, semenonderzoek. Gelukkig hebben jullie lekker vakantie, best spannend om dat weer af te wachten lijkt me? Of weten ze dat al heel snel?

    En welnee joh, ik weet nog totaal niets, ben nog in de eisprong-afkick-dagen. Nog volop nasleep met zere tepels, zere buik etcetera. Verwacht totaal niets. Waarom zou het raak zijn, kans dat er niets gebeurd is veel groter (zo is gebleken het afgelopen jaar).

    Je hebt wel een hele korte luteale fase dan zeker als je dinsdag al een ongesteldheid verwacht? Hoe lang is die bij jou ongeveer? Ik zit tussen de 10 en 12 dagen.

    Mijn banner is trouwens up-to-date.

    En Spriet nog drie weken dan mag je het van de daken schreeuwen!! Je eigen ouders weten het dus nog niet? Spannend!

    Liefs
     
  9. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    Hoe weten jullie van die tutele (ofzo) fase? hoe kom je erachter hoelang die is?

    Lekker mus vakantie! geniet ervan even heerlijk paar weken zonder stress.
    en fijn dat de uitslag van de clam test goed was, nu dus wachten op die van vriend, spannend hoop dat alles goed is.

    Ja ben erg blij met die medicijnen ook omdat ze het op het werk nog absoluut niet mogen weten.
    Als ik dus vrij ben slik ik ze niet en ben ik lekker het grootste gedeelte van de dag kotsmisselijk.
    Ben nu bijna 3 kilo kwijt.

    Vind het nu ook wel snel gaan hoor vandaag alweer 9 weken, nog 2,5 week en dan heb ik weer een echo (9 september)

    Mijn ouders, vader is overleden en moeder heb ik geen contact meer mee dus die zal het op een gegeven moment wel via via horen.
    maar in ieder geval niet van mij.

    Mijn duimen draaien zo hard als ze kunnen voor jullie.
     
  10. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Voor ons ook nieuwe ronde...nog wel ff wachten op t eike...als die er uberhaubt is...;)
    xxxx
     
  11. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    Vervelend Spriet, van je ouders. Lijkt me op dit soort momenten misschien wel lastig. Voel me een beetje lullig dat ik er steeds naar vroeg, sorry.

    Drie kilo al kwijt! Waarom slik je niet gewoon die pillen ook als je vrij bent? Als ze helpen, waarom niet?

    Morgenochtend naar de huisarts. Spannend. Ze zal me niks nieuws kunnen vertellen en ons waarschijnlijk wel die doorverwijzing geven, maar ik vind het vooral spannend omdat het het begin van een vervolgtraject betekent. Zie er wel een beetje tegenop. Gelukkig kan mijn vriend mee.

    Ik had trouwens laatst een gesprek met hem over zwanger worden en hij zei dat hij het vooral voor mij heel fijn zou vinden als het lukt. Niet eens zozeer voor hem zelf. Gek he. Wist niet zo goed wat ik er van moet vinden. Wil zo graag dat dit een droom van ons allebei is. Maar aan de andere kant is het als man ook heel anders allemaal. Begint het eigenlijk pas als de bevalling zich ook daadwerkelijk aan gaat dienen. Hij wil wel kinderen maar het is meer iets extra's als ze er zijn. Als ze er niet zijn is het ook goed. Eigenlijk wel een mooie instelling, zijn geluk hangt er niet van af, het kan alleen maar beter worden.

    Kon ik het ook maar wat meer loslaten.
     
  12. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    spannend ook voor jou brabantse: uitslag van semenonderzoek! Hopelijk zwemmen ze dat het een lieve lust is. Succes morgen!
     
  13. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Heey thanks!! Ga er vooralsnog vanuit dat dat allemaal wel goed zit en ik gewoon geen eisprong heb.
    Spannend voor jou morgen! Heb je je cyclusverloop klaarliggen en een temp-grafiek. Is wel belangrijk, anders moet je eerst nog eens gaan tempen. Tip, als je geen templijsten hebt en ze vragen erom, moet je zeggen dat je al maanden ovu-testen doet. Want die nemen ze ook heel serieus en dan hoef je waarsch niet meer te gaan tempen. Ik hoef niet meer te tempen van de HA, maar ga het nog wel ff doen nu ik toch weer met regelmaat ga werken enzow.

    Ja dat voortraject is spannend...al heb ik nog geen last van die spanningen, ben eerder opgelucht dat ik nu niet meer als enige met het gevoel blijf zitten en er iets mee kan gaan doen en erover kan gaan praten. Succes morgen!!
    xxxxxxxxxxxx
     
  14. spriet

    spriet Fanatiek lid

    Jun 5, 2008
    2,308
    33
    48
    brabantse jij ook veel succes!

    ster maakt echt niet uit dat je daar naar vraagt hoor, ik heb het allang geaccepteerd en me er bij neer gelegd, het is zoals het is en het gaat zoals het gaat.
    Ik denk altijd maar zo heeft iedereen wel weer wat.

    Ik had van de dokter maar 12 zetpillen gekregen, ik heb nu nog 4 dus die gebruik ik dan op de dagen dat ik van de week moet werken, dan hoop ik eigenlijk dat vanaf volgende week beter gaat en zo niet dan haal ik weer nieuwe op recept.
    en ach 3 kilo heb toch al een beetje overgewicht is dus niet heel ernstig, als ik later in de zwangerschap maar niet blijf afvallen.
    Moet eigenlijk straks wel stoppen als de misselijkheid ook over is.

    fijn dat je vriend mee kan, wat zei de huisarts allemaal?
    Ik denk sowieso dat mannen er heel anders in staan, ik was ook veel "fanatieker" dan mijn vriend denk dat dat ook meer de hormonen zijn.

    Mus hoe voel je je?
     
  15. ster79

    ster79 Actief lid

    Oct 13, 2008
    398
    0
    0
    Dat opgeluchte gevoel herken ik Brabantse! Ben eigenlijk alleen maar blij dat we vanmorgen bij de huisarts zijn geweest. Dat had ik van tevoren niet echt verwacht eigenlijk. De huisarts was heel aardig en nam de ovulatietesten inderdaad heel serieus. Gaf aan me anders naar huis te hebben gestuurd om drie maanden te temperaturen. Scheelt weer. Heb evengoed besloten het de komende maand alsnog even te doen, eerst maar eens een goede oorthermometer kopen, die zijn lekker snel en gemakkelijk, we hebben nu alleen een ding voor onder je arm maar die doet maar wat volgens mij. Als er ooit een kleintje mocht komen kan je zo'n thermometer ook wel goed gebruiken verwacht ik. En dan maar in combinatie met nog wat ovulatietesten, daar ook nog maar eens nieuwe van aanschaffen dus. Het mag wat kosten allemaal, kindjes krijgen!

    Maar goed, eerst wordt het zaad van mijn liefje gecontroleerd. Die ziet er best een beetje tegenop, arme schat. De kans dat er daar iets niet helemaal goed mee is is wat groter dan gemiddeld, omdat hij als kleuter aan zijn zaadballen is geopereerd. Spannend dus. Maar zelfs al zou er iets niet helemaal goed zijn dan zijn er nog steeds volop mogelijkheden, dan hebben we alleen wat hulp van buitenaf nodig. Afwachten. Na het zaadonderzoek worden we ongeacht de uitslag doorgestuurd naar de gynacoloog.

    Eerst moet ik trouwens opnieuw een uitstrijkje laten maken!! Irritant zeg, de eerste was niet goed gegaan! Zat er een klein beetje in natuurlijk (ging al zo raar). Vooruit maar weer.

    Mus hoe is het met jou? Of ben je al op je mooie eiland?

    Brabantse wat was de uitslag van het onderzoek??

    ps sorry, weer zo'n lap tekst!
     
  16. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Ster, de uitslag was nog niet binnen...haha, zul je altijd zien he. Moeten woensdag opnieuw bellen, duzzz...nog even geduld. Fijn dat het zo goed is gegaan, heb jij btw bij de HA een uitstrijkje gehad? Ikke niet...maar wel een jaar geleden nog omdat ik de pil al 11 jaar slikte...hmmm. Ik heb niet zon hekel aan die dingen eignlk, t is mn hobby ook niet hoor, maar kan er goed tegen wil ik zeggen. Nu je t zegt, mijn vriend zei me gister dat hij vroeger heel hard op de stang van zn fiets is gevallen, hij maakt zich daar nu dus wel ineens druk om, wel schattig, maar zo onnodig. Bij mannen zijn altijd wel een paar levende zaadjes, dus als dat het is...dan helpen ze maar efkes he.

    Ik moet wel lachten trouwens om al die cyclussen hier. Waar de meeste er 12 hebben, heb ik er 8......verdomde lange dingen, haha. Maar mn kosten aan tampons zijn beduidend minder...;) Ovutesten compenseren dit wel hoor, en nog meer ook. Ben daar nu wel mee gestopt, ben er klaar mee.
    Ik ga nog wel tempen, dat vind ik niet \zo erg, maar de rest....ik ga er niet meer mee bezig zijn. Laat de fertiliteitsarts het maar lekekr met ons gaan uitzoeken.
    xxxxx
     
  17. Mus

    Mus Bekend lid

    Sep 13, 2008
    870
    11
    18
    Female
    Arnhem
    Hey meiden, gezellig dat je met ons meekletst Brab! Hier nog geen eiland te bekennen hoor meiden. Geniet wel van het fijne weer van gister en vandaag..en vooral: de rust!! Nog geen tekenen van een ongi. Maar die zal wel komen op het verkeerde moment: vrijdag/ zaterdag? Zooo geen zin in. Enough about me.

    Goed dat je ook de tests in gaat Ster! Wij hebben a.s. donderdag semenonderzoek. De uitslag duurt volgens mij best lang Spriet, dacht zo'n twee weken ofzo? Snap alleen niet zo goed waarom dat zo lang moet wachten? Je moet het binnen een uur inleveren.. dus dan moeten ze het ook a.s.a.p. nakijken, toch? Maar goed! Fijn dat je niet hoeft te temperaturen Ster! Well done! Succes met jullie sementest Brab, hou ons op de hoogte..
     
  18. Mus

    Mus Bekend lid

    Sep 13, 2008
    870
    11
    18
    Female
    Arnhem
    #478 Mus, Aug 25, 2009
    Last edited: Aug 25, 2009
    Ik wil even iets bij jullie testen lieve meiden.. willen jullie het volgende even bekijken en becritiseren???

    Oh laat maar.. plaatje wat ik hier neer zette was wel erg klein.. zie mijn album. Gaat om de rechter test..
     
  19. Mus

    Mus Bekend lid

    Sep 13, 2008
    870
    11
    18
    Female
    Arnhem
    Lieve schatten.. waar zijn jullie?? Ik krijg in een ander topic allemaal felicitaties.. ze denken dat ik echt zwanger ben!! Ik kan het allemaal niet geloven!! :-D Heb jullie nodig...
     
  20. gillian2009

    gillian2009 Bekend lid

    Feb 10, 2009
    727
    0
    0
    jaja ongesteldheid voorbij. ik ben er weer doorheen gekomen. bah. nu maar weer wachten op mijn eitje en nieuwe kansen.............
     

Share This Page