Wat doen jullie elke/hele dag?

Discussion in 'Alleenstaande moeders' started by winnythepooh, Aug 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. winnythepooh

    winnythepooh Niet meer actief

    Ik heb gister tot 0100 (snachts) mijn zusje en een vriendin op bezoek gehad en die vroegen of ik vandaag mee ging naar het strand. En dat heb ik gedaan, ben vandaag een echt dagje uit geweest, heerlijk met mijn zoontje naar het strand. Maar dat zand, wat een ellende zeg...het zat echt OVERAL bij Dano, hij heeft het ook binnen gekregen, mag hopen dat dat geen kwaad kan? Maar heb er geen spijt van, was echt wel leuk en lekker om een keer te doen. Hij heeft het ook niet slecht gedaan moet ik zeggen, ik had hem 2x gevoed op het strand en tussendoor heeft hij geslapen...Ik ben super trots!!!
     
  2. kleinvisje

    kleinvisje Niet meer actief

    allereerst...
    ja je leven raakt wat beperkt, maar dat wordt minder naarmate de kids wat ouder worden. natuurlijk is het zo dat sommige vriendinnen zonder kids enz. wel eens afhaken enzo maar dan denk ik maar van ach... de echte vriendinnen houdt ik wel over hoor. sowieso zijn een hoop mensen afgehaakt nadat relatie tussen mij en ex over was doordat ze niet durven kiezen of leugens van ex geloven....
    de echte vriendinnen houd ik over en heb ik dus nog steeds met of zonder kinderen.... die nemen de tijd en de moeite voor je en andersom he !!
    dus ik vind het al niet erg meer en koester de vriendinnen die ik heb en spreek dan gewoon eens 's avonds bij mij af voor filmpje of weekenden. kan best :D

    en ja hoe je de mannen tegen komt.... haha
    ik snap wel geen tijd en hoe je ze tegen komt dat dat dilemma's zijn hoor haha.... dacht ik ook steeds
    maar je kan het lot ook een handje helpen he. tuurlijk kun je ze gewoon tegenkomen via via, of op straat maar je kan ook kijken of er mogelijkheid is om iets te gaan ondernemen. dat kost inderdaad ook weer geld, maar is ook voor jezelf wel belangrijk en contacten doe je op enz.
    ik was via internet op zoek in 1e instantie voor danspartner, maar uiteindelijk op site terecht gekomen en de man leren kennen waar ik nu een maand contact mee heb. is allemaal heel pril maar wel leuk
    en betreft de tijd.... hij heeft zelf ook een dochter in soort van co-ouderschap en snapt dus dat de kinderen eerst gaan. We spreken af vaak in de avonden hij bij mij als zijn dochter bij moeder is nu nog maar uiteindelijk zullen we daar gewoon een balans in gaan zoeken. moet vast goedkomen als je allebei begrip het voor hoe het is en gaat. als het hem of mij even niet uitkomt nog dan zeggen we dat gewoon tegen elkaar
    en hoe dat allemaal gaat in de toekomst well see
    en ach.... als je in een relatie zou zitten en zou gaan samenwonen dan doe je de dingen toch ook in overleg enzo.... moet je ook afspreken, tijd verdelen enz. dus geen tijd.... ach, daar is wel een mouw aan te passen hoor ;)
     
  3. kleinvisje

    kleinvisje Niet meer actief


    heerlijk toch ;)
    enne zand eten kan geen kwaad hoor, schuurt de maag zeggen ze. nee hoor serieus, is niet erg. je wil niet weten wat kinderen soms allemaal wel niet in de mond stoppen. :p

    zal je wel goed gedaan hebben he....
     
  4. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Oh wat heerlijk voor je meid! Lekker zo'n dagje strand he?!
    Ik heb afgelopen week vakantie en 2 vriendinnen ook, oa ook naar het strand geweest! Heerlijk....
     
  5. winnythepooh

    winnythepooh Niet meer actief

    Goedenmorgen dames,

    Pfff de felicitas stond net voor de deur, wat een rare mevrouw was dat zeg, ze luisterde helemaal niet naar wat ik zei en ging gewoon door...ik heb niets besteld. Vind zowiezo de dozen na de bevalling van prenatal en felicitas erg tegenvallen, maar ja we moeten niet klagen, we krijgen het gratis, maar er zitten alleen maar aanbiedingsfolders in, waar ik niets aan heb. Zit je jaren aan vast en kost allemaal geld.

    Het wordt weer super zonnig vandaag, maar blijf vandaag lekker binnen, hier is het lekker koel en jullie?
     
  6. #26 Shaddixxx, Aug 24, 2009
    Last edited: Aug 24, 2009
    Ook al een nare ervaring met Felicitas? Ik heb 5 minuten nadat dat stomme wijf bij mij was geweest meteen een klacht ingediend ;)

    Ze zat hele levensverhalen te vertellen, vloekte constant (volgens mij is het niet echt normaal als een vrouw van zo'n bedrijf constant maar Godverdomme roept), en gaf op een subtiele, maar toch overduidelijke manier aan dat ik in haar ogen maar een domme tienermoeder was.

    Ze vroeg of ik een vriend had, wat dus niet het geval is, en toen vroeg ze of ik nog op school zat. Toen ik daar antwoord op gaf, riep ze 'OOK AL NIET? :$'

    Ze vroeg wat ik later dan wilde gaan doen, toen vertelde ik dat ik later m'n eigen winkel wil hebben, maar dat kon ik wel vergeten volgens haar, in die branche zou ik écht geen werk vinden.

    Toen ik haar vertelde dat ik het nu al via internet doe, dat ik m'n eigen webshop heb en dat het prima loopt, was dat volgens haar alleen maar toeval, ik zou er 'zo weer uit liggen'.

    Belachelijk. Zo'n mens hoort langs te komen om een leuke babydoos aan te bieden, niet om kritiek en commentaar te leveren.

    Ik werd een dag nadat ik mn klacht had ingediend opgebeld, toen moest ik het nummer van die vrouw doorgeven (ze hebben allemaal een nummer), en ze zouden er zeker iets mee doen. :D
     
  7. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    @ shaddixxx : :$:$:$ Wat een lef van dat mens om zo'n dingen te vragen aan je zou vragen wat dat haar aangaat ... maf persoon ;)

    Ik heb dat ook gehad met de wijkverpleegkundige van het cb die langskwam toen Sara net geboren was .. Dat mens zou om 14.00 uur komen en Sara was toen net wakker en toen ze aanbelde had ik de kleine even in de box gelegd omdat ik de deur open moest maken en het winter was ... Ik heb geloof ik wel 10 keer gehoord in dat gesprek dat ik de kleine niet in de box mocht laten slapen ( wat dus ook helemaal niet het geval was ) ik was ook alleenstaand en of ik het allemaal wel aankon hoe ik me voelde of ik mn kind niets aan wilde doen , ze zat gewoon ter plaatse dingen te bedenken en aan te praten terwijl er niets aan de hand was , ben toen ook kwaad geworden en gezegd dat als er niets zinnigs uit dr mond kwam dat ze beter op kon stappen :x Mafkees , en daarna was ze bij het cb altijd poeslief ...
     
  8. winnythepooh

    winnythepooh Niet meer actief

    Shadixxx: pffff rare mensen he?!! Echt niet normaal. Ik probeerde 100x uit te leggen dat ik student ben en alleenstaande moeder en dat ik er geen geld voor heb. Ze praatte gewoon door me heen en ze ging gewoon verder met haar zogenaamde aanbiedinkjes. En ze zat maar "welke wil je hebben, deze of deze" ze deed alsof het gratis is, je zou er maar in trappen, zit je er gelijk aan vast. Ik zei telkens ik hoef niets!:x En als ik vroeg wat het koste zei ze alsof het 1 euro per maand koste op zo'n toon, maar dan zei ze vlug Ohh voor MAAR:( 17,50 per maand:$ (nee bedankt!). En ze zei ook elke keer "oh nou die moeders nemen deze hoor" of "oh die moeders doen dat delen met andere moeders of "oh die moeders hadden een hele waslijst"pffffffff wat heb ik nou met die andere moeders te maken?!;) En dan nog zo..."ja ik kom maar 1x hoor, dus het kan alleen vandaag die aanbieding" (ja en...) Ik had er ook geen 2e keer over de vloer willen hebben. Maar ik was zo duf toen ze kwam ze zou om 12 uur komen normaal gezien, stond ze ineens om 9 uur voor de deur en ik lag nog lekker in dromenland dus ik hoop dat ik met mijn duffe kop niets heb geaccepteerd hahaha:D
     
  9. Ja, net alsof je een slechte moeder bent als je al die troep niet koopt :x

    @Mamametzoon: Of je je kind niet iets aan wilt doen? :$ Ik had die vrouw iets aangedaan! :$

    Omdat ik vroeger bij een psycholoog heb gelopen en relatief gezien zo jong ben, leek het de wijkverpleegkundige verstandig om af en toe eens langs te komen om te praten. Ik heb hier in eerste instantie ja tegen gezegd, omdat ik niks te verbergen heb, maar later bedacht ik me dat dat eigenlijk nergens op slaat.

    Om mijn verleden, en omdat ik toevallig wat jonger ben, mag ik me constant gaan verantwoorden, terwijl ik in geen enkel opzicht anders ben dan andere moeders.
    Ik heb het toen maar weer afgezegd :p

    Bij de kraamzorg moest ik ook van tevoren aangeven of ik over mijn verleden, of over de vader van het kind wilde praten.
    Ik heb aangegeven dat ik daar absoluut geen behoefte aan had.

    De kraamverzorgster begon een keer over de vader van Damien, dat heb ik heel snel afgekapt, en tegen m'n moeder zei ze dat ik zo enorm m'n hart had gelucht, dat ik zoveel had verteld en dat zo vreselijk nodig had gehad :$

    Ik was zoooo blij dat ik geen 8 uur kraamzorg per dag kon betalen en dat dat stomme mens maar 3 uurtjes kwam ;)

    Bij een eventueel volgend kindje denk ik ook niet dat ik kraamzorg wil voor 8 dagen, hooguit 3..
    In ieder geval NOOIT geen Kraamzorg West-Brabant meer ;)
     
  10. prrrsam

    prrrsam Bekend lid

    Jan 1, 2009
    987
    1
    18
    Hebben jullie ook dat 'stevig ouderschap' aangeboden gekregen? Dat vond ik zó idioot! Omdat je in het 'gebied' waar risico's zitten valt en je dan begeleiding krijgt. Wat zoveel betekend dat ze elke 4 weken langskomen, geloof ik, en afspraken met je maken hoe je het gaat doen met opvoeding. Ik was zó beledigd! Je moet allemaal vragen beantwoorden, of je sexueel misbruikt bent of je van plan bent je kind te slaan :(. Ik heb dat hele formulier verscheurd en in de kliko gemikt. Alleen maar omdat ik alleenstaand en toevallig iets jonger ben (kan ik er wat aan doen dat de meeste vrouwen hier in de buurt 30 geweest zijn?) kan ik niet voor mijn kind zorgen?

    En het CB ben ik ook HELEMAAL klaar mee, ze begon steeds over de 'vader' van mijn dochtertje.. (oh de papa van je dochtertje is zeker gekleurd, oh ze heeft wel donkere ogen he, ze lijkt helemaal niet zoveel op jou..) Nadat ik had uitgelegd dat er geen vader is en dat hij ook niet naar haar omkijkt en of ze mijn dossier niet had gelezen (gezien een andere verpleegkundige langs is geweest en alle begrip had en gewoon aardig), was ze stil.

    Maar goed, dat hoort er blijkbaar bij als je alleenstaand bent. Dan komt jan en alleman je wel vertellen hoe je het moet doen..
     
  11. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    neehoor die formulieren heb ik ook allemaal gekregen en ook de vraag over misbruik en of wij geloven in een opvoedkundige tik e.d.

    Alleenstaande ouders zijn nu eenmaal een grote risico groep omdat je je frustratie, moeheid, verdriet veel minder kan delen alsdat je een partner hebt, het aantal misbruik gevallen is vaak ook veel hoger.

    Hoger risico

    Het risico op kindermishandeling is bijna 7 keer groter in gezinnen met zeer laag opgeleide ouders. Als beide ouders werkloos zijn, is het risico ruim 5 keer zo groot. Ook een allochtone achtergrond betekent een ongeveer hoger risico op kindermishandeling. Een groter gezin, met drie of meer kinderen, en alleenstaand ouderschap verdubbelen de kans op kindermishandeling.

    Ik vind het goed dat ze goed controleren HUN hebben het beste voor met je kindje in het algemeen (rare uitzonderingen zijn er altijd) alleen brengen ze het soms zo ontzetten onhandig maar dat komt omdat sommige ook meteen heel aanvallend reageren en hoe erger jij reageerd des te meer aanleiding je ze geeft om je te verdenken..

    Gewoon chill blijven en ze het tegendeel bewijzen zou ik zeggen en lekker van je kindje genieten...en hard werken om in je leven te bereiken wat je wil..
     
  12. Aurin

    Aurin VIP lid

    Oct 10, 2008
    8,337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Idd prrsam.. hier ook dat voorstel gehad.. moest maar kijken of ik er behoefte aan had..

    Nee bedankt was gelijk mijn antwoord, en heb de papieren terug gegeven. Ik red me wel! En zo niet dan trek ik wel aan de bel.
     
  13. prrrsam

    prrrsam Bekend lid

    Jan 1, 2009
    987
    1
    18
    Ja, ik snap het wel natuurlijk, ik zeg het ook nooit zo hard als ik denk hoor :). Maar goed, in een relatie kan je je toch ook heel alleen voelen? Ik snap wel dat ze vanuit de statistieken werken en het goed bedoelen, maar het komt er soms zo lullig uit. Want ik houd zielsveel van mijn dochtertje.

    Ben ik hard meebezig! :) liever één ouder die het allemaal zo goed mogelijk doet, dan 2 ouders die maar wat aan kloten. En ik heb gelukkig mijn ouders die mij enorm steunen, waar ik echt gezegend mee ben.
     
  14. winnythepooh

    winnythepooh Niet meer actief

    Mij hebben ze ook gevraagt of ik er interesse in heb in dat stevig ouderschap en ik heb ja gezegt. Het irritante vond ik juist dat ik continue door alles en iedereen over die postnatale depressie verteld werd en vertelde wat voor kenmerken erbij horen enzo...Mijn vader belde me de 1e 2 weken elke dag om te vragen of ik me "goed"(lees normaal en of ik geen depressie had) voelde. Ik liep bij het VBOK en zei vertelde me ook de laatste sessies over die depressie dat ik het goed in de gaten moest houden enzo en toen begon de vk erover en toen de kraamhulp en toen het cb........pffff ik kreeg er bijna een depressie van. Ik had bijna het idee dat ze het me aan het aanpraten waren. Ik heb geen depressie en die zal ik (voor zover ik me goed voel) niet krijgen. Ik ben liever gelukkig alleen met mijn zoontje dan ongelukkig met mijn ex. Ik red het tot nu toe prima zo met zijn tweetjes en zou niet anders willen. En ja ok ik heb dan aan het einde van me geld nog een stukje maand :p over, maar ik ben gelukkig zo met mijn kindje en heb te eten en heb mijn (kleine) familie waar ik altijd bij terecht kan en die altijd voor me klaar staan en me helpen. Maar bij mij brachten ze dat stevig ouderschap heel subtiel over en ik vond het eigenlijk meer klinken als tja hoe leg ik het uit, een extra steuntje in de rug zeg maar dus ik heb het aanvaard, maar die mevrouw ging daarna op vakantie en heb er eigenlijk verder nog niets over gehoord dus ben benieuwd...
     
  15. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    Oww dat stevig ouderschap gebeuren heb ik nooit wat over gehoord , misschien omdat ik al wat ouder was toen ik Sara kreeg maar ik zou het ook nooit gedaan hebben , als ik het idee zou hebben dat het allemaal niet goed gaat zou ik zelf wel aan de bel trekken ... Maar die vooroordelen daar word je inderdaad af en toe niet goed van ik weet zeker dat ik het stukken beter ervan af breng in mijn eentje dan god weet hoeveel twee ouder gezinnen hier in mijn omgeving ...
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ben ik helemaal met je eens! maar je moet maar zo denken, die mensen van het Cb doen ook gewoon hun werk en krijgen cijfertjes gemiddelden mee en kijken vaak te weinig naar de mensen zelf (daar zien ze je ook tekort voor) voo hun ben jij gewoon een alleenstaande mama.

    Beter alleen gelukkig als samen en ongelukkig dat is zeker waar en ook in een relatie kan je je weleens alleen voelen want lang niet alle ouders zitten samen op 1 lijn wat betreft de kids hoor..

    Je doet het toch keigoed? het ene oor in en de andere uit en je pakt mee wat je kan gebruiken zo doe ik dat ook altijd (ondanks dat ik niet alleenstaand ben hebben ze ook gewoon te zeiken hoor, mijn kinderen zijn altijd te dik :D) ze moeten toch wat te zeuren hebben..
     

Share This Page