Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Jee, wat weten veel mensen het al hier. Wij vinden het juist leuk om het niet te weten, en laten ons verrassen bij de geboorte ;) Ik denk dat het bij ons een meiske is. Maar heb geen idee hahaha. Ik zeg maar wat :D

    Schatje, dat hoor je vaker hoor, na de sex een beetje bloed. Ik zou me geen zorgen maken, tenzij het niet ophoudt. Dan even de vk bellen, dan word je vast gerustgesteld.

    Troeltje, beterschap meid. Heel belabberd, klinkt als een griep! Zou wel de dokter bellen als je koorts hebt- mede ivm Mexicaanse griep. Goed uitzieken en laat je verzorgen als het kan!

    Duster, ik was een paar weken terug heeel heel slap, vreselijk, zag steeds sterretjes en zat de hele dag te suffen. Ik had geen bloedarmoede. Weet je, je krijgt nu steeds meer bloed en je ijzergehalte wordt niet altijd meteen goed bijgesteld zeg maar. Daarom is bloedarmoede heel normaal, maar het kan zich ook weer snel herstellen. Ik heb zelf gewoon 2 keer per week spinazie op het menu staan, en eet extra peulvruchten. Ik ben vegetarier, dus let er altijd extra op. Sterkte!

    Bwtje, ik wil ook een massage! Aaah. Je hebt me helemaal lekker gemaakt.

    Ik vind trouwens dat iedereen zijn kindje wel erg vroeg voelt hoor. Maar ja, ik ben ook niet eerder zwanger geweest, zou het niet weten. En mijn placenta ligt voor. Ik weet niet of het belletje of het kleine schokje dat ik soms helemaal onderin voel, echt de baby is. Geen idee. Zou kunnen. :) Voor nu vind ik het fijn dat ik af en toe het hartje kan beluisteren met de angelsound (ben daar wel voorzichtig mee, ik hoor toch vaak dat het onrustig is voor het kindje!).

    Verder zijn wij erg druk met de naderende bruiloft!! Gisteren de fotograaf gesproken, vandaag moet het boekje voor in de kerk af, donderdag proefmakeup/haar... zaterdag jurk afpassen. Mijn slanke taille is nu echt verleden tijd hahaha. Ben benieuwd.
     
  2. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Meiden, ik ga er vandoor. Lekker badderen :)
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Evenstar, wanneer ga je ook weer trouwen?

    Ja ik heb een hoofd als een zeef, word er niet goed van!
    En ik heb geen koorts btw, denk dat ik misschien op de tocht gelegen heb ofzo... Naja ik doe rustig aan dus het zal wel goed komen :)
     
  4. mommy1979

    mommy1979 Bekend lid

    3 aug 2009
    637
    0
    0
    niet relevant!
    Neverland
    Beterschap Troeltje, en alle andere zieken!
     
  5. mommy1979

    mommy1979 Bekend lid

    3 aug 2009
    637
    0
    0
    niet relevant!
    Neverland
    Evenstar,

    Knap hoor! (niet willen weten vooraf)


    Ik ben te ongeduldig wat dat aangaat.

    Gedurende onze eerste zwangerschap wist ik het ook pas bij de geboorte.
     
  6. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    hihi ja ik heb ook zo'n ideetje!
    leuk leuk hoor :D
    Bij Juni in 2008 was het echt een meiden club volgens mij deze x een jongensclubbie en ik denk dat ik er zelf ook bij hoor :D
     
  7. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Tja, ik zou het bij de tweede ook 'grager' willen weten denk ik :D

    We gaan 3 sept trouwen, heeeeel snel al. Ahhhhh!!!

    En vandaag trouwens een klein feestje, laatste keer flessen van MvM weggebracht. Men, ben blij dat ik daar vanaf ben zeg. Zonder auto is het zo'n gedoe, en elke keer in het kannetje piesen wordt ook saai :)
     
  8. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    owww ja hier ook laatste week moeders voor moeders idd toch wel weer fijn als het klaar is he ;)
    poeehh idd 3 sept. is al bijna!!!! spannend hoor!!

    hier begint het ook dichtbij te komen van de sleuteloverdracht 1 sept. namelijk!
    zo onwerkelijk nog straks hebben we 2 huizen hahaha :D
     
  9. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    hmm ik neem aan dat er nu dus 3 weten dat ze een jongetje krijgen :D :( of heb ik het nu verkeerd gelezen
     
  10. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    :D ;)
     
  11. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    jep :D
     
  12. mommy1979

    mommy1979 Bekend lid

    3 aug 2009
    637
    0
    0
    niet relevant!
    Neverland

    Wat leuk! :D
     
  13. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    maar we moeten nog even geduld hebben tot 20 weken hier..offff misschien als ik met ons mam weg ben dat ik dr verras ofzo..
     
  14. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
  15. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    ik heb gestemd en nu is alles 2222 haha nog niet handig dus LOL!
     
  16. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Inmiddels hebben er al meer gestemd en begint het nu een beetje vorm te krijgen! Het is toch wel moeilijk hoor, je bent het eens samen maar nog niet helemaal hahahaha!

    Hebben jullie al namen?
     
  17. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    jongen wel..meisje niet..pffff wat vinden jullie bij de dames Sem en Eva passen?? liefst kort..
     
  18. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Namen pffff. Is niet makkelijk!! Haha zeker niet omdat ik alleen moet kiezen... Maar heb al wel een jongensnaam, meisjesnaam vind ik moeilijk hoor!! Tips & ideeen zijn welkom!!
    En de rest... al namen?
     
  19. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Ben er heel even in de lunchpauze, dus wil alleen Muur even héél veel succes wensen vandaag!
     
  20. Hoi dames, weer even bijgelezen.

    Ik snap even niet wie nou nummer drie is van de dames die een jongetje krijgen? Wil het namelijk graag op de site aanpassen.

    @Muurtje: Heel veel succes vandaag.
    @zieke dames: beterschap hopelijk voelen jullie je snel beter.
     

Deel Deze Pagina