1 tot 3 wordt steeds spannender, 4 is met de vuurbeker, volgens mij word 7 en 8 = laatste boek (7), deze wordt in 2 delen uitgebracht. Volgens mij draait 6 dus nu.
Dat klinkt heel leuk en gezellig, een echte girlsnight out. Kan me goed voorstellen dat je er zin in hebt.
ik had goede hoop, maar ben nu bang dat door het verdriet van de afgelopen dagen het toch niet goed gaat. maar ja, we wachten af!
van HP heb ik alleen film 1 en 2 gezien. nog geen enkel boek gelezen, ben het wel van plan, vind het ook mooi staan in de boekenkast! haha
Wist je niet dat ik daar een heleboel aandelen van heb? Nee hoor, gekheid, en ik heb ook niet gebeld, maar spreek uit ervaring, toen ik mijn bestelling gedaan had duurde het ook langer dan gedacht. Ik had 1 bestelling die over 3 weken gestuurd zou worden terwijl ik toen wilde testen, duuuuh dan ga ik dus echt niet zo lang wachten heb dus toe de hele handel geannulleerd en zelf bij de drogist 2 testen gehaald, was helaas niet nodig geweest want toen kwam ongi om te hoek scheuren. Heb toen bij een andere besteld en had alles redelijk op tijd binnen de ovu en zw testen.
bij wlek was het op tijd? ik heb bij matcare besteld, een aantal maanden terug ook al eens, toen had ik ze een dag erna binnen.
ja, het is zwaar kl*te! hij was pas 2 jaar, onze leukste gezelligste poes eruit. altijd heel aanhankelijk, knuffelig en dat mis ik nu enorm! oh jee, daar zijn de tranen weer.....
gelukkig heb ik de afgelopen dagen veel steun van jullie allemaal gehad, ik moet zeggen dat het kletsen hier ook wel voor afleiding zorgt!
Maar voordat dit gebeurde had je dus een goed gevoel over je aankomende NOD.....heb je kwaaltjes? (behalve "verslaafd" te zijn aan ZP)
haha, ja veel last van mijn (.)(.). nog nooit gehad eerder, lijken ook voller volgens vriendje en tepels zijn groter. ik voel me gewoon anders dan anders. normaal heb ik trouwens een aantal dagen voor NOD, meestal een week, last van krampen, nu nog steeds niet gehad! en daarbij ben ik vrijdag jarig en vind ik dat ik een positest cadeau moet krijgen!