Ach, het was bij iemand anders thuis en heb nadat ik de spin heb opgezogen ook nog even wat vogelzaad opgezogen, zodat hij dat allemaal op zijn koppie zou krijgen. Mocht ie er weer uitkruipen: het is dan niet in mijn huis. Lekker egoistisch he?
hier stikt er er van echt smerig. van die dikke zwarte en renne wat ze kunnen. als je de web weg haald is er binnen 1 dag weer een hele witte vaag. wij hebben een schuur afgebroken in de tuin en omg wat kwamen er veel uit. in de tuin zijn we ook van die grote bruine tegen gekomen maar tegenover die zwarte zijn die bruine niks. vind vooral dat snelle renne om in me broek te scheiten. e ziet wat in je ooghoek en voor je het weet is hij aan de andere kant van de plaats. binnen hebben we er pas 1 gehad, tenminste die we gezien hebben brrr moet er niet aan denken dat er meer zijn. buiten in 1 dag 6 stuks en joekels. ben blij als de tuin hier helemaal af is want genieten doe ik er nu echt niet. denk trouwens wel dat ze van vocht en donkerte houden. ze zitten vrij goed verscholen in de waterput, achter de stuikjes en je ziet ze eigenlijk nooit of ze moeten van ons schrikken. nou ja ik harden van hun dat weet ik zeker. heel de buurt heeft er hier last van en vooral rond de maand augustus lopen ze in sommige huizen met 10 tallen over de muur. denk vanwegen de weerswisseling dat ze dat niet prettig vinden om buiten te blijven en een plekje binnen opzoeken het zijn ook zeker mijn vriendjes niet dus
en opzuigen is geen optie. heb dit gedaan gehad, de buis afgeplakt met ducktape en een zak erin en wat denk je, smiddags zag ik hem gewoon weer lopen in de gang en in de stofzuiger zat geen spin meer. niet dat ik dat gecontroleerd heb dat heb ik een ander laten doen. voelde me al z'n held dat ik hem opgezogen had haha
ook wel een leuke foto. je zult het maar vinden achter je bank ofzo. mooie kindjes van de huisspin. echt beautys mogen ze trots op zijn
Brrrr ik krijg echt overal zo'n jeuk van dit topic... Ben ooit midden in de nacht naar een andere kamer verkast omdat er een spin op de muur zat.(ik HOORDE 'm over m'n posters lopen! ) Ik zweer je dat ie minstens 12 centimeter in doorsnede was! Twee dagen later heeft m'n moeder 'm te pakken gekregen met een elektrische vliegenmepper, maar het duurde wel effe voor dat beest dood was! Toen m'n pa thuis was zei hij 'oh, die is toch helemaal niet zo groot?' Nee tuurlijk niet pa, hij is helemaal in elkaar gekrompen.
Tuurlijk, een typische mannenreactie! Ik had dus mijn vader uit bed gebeld en toen hij thuis kwam kreeg ik hetzelfde antwoord. Nou, wat is dan een grote spin in hun ogen? Een vogelspin? (ik heb nu dus echt overal jeuk, zie overal zwarte dingen in mijn bril schitteren... deze nacht weet ik weer waar ik over droom! )
Ach, ik neem altijd een glas, blad eronder schuiven en zet ze naar buiten. Vind het zo sneu voor ze om ze dood te maken. Ze doen mij immers geen kwaad.
Dat is niet helemaal waar hoor. Ik heb 2 binnenkatten, maar desondanks nog wel van die grote enge zwarte spinnen in huis. Een van mijn katten is trouwens wel een spinnenkiller. Die speelt net zo lang met zo'n vieze engerd tot die dood is. Vorige week donderdagochtend....Mijn vriend (de spinnendoder bij ons thuis) was net naar zijn werk. Ik deed de gordijnen in de uitbouw dicht zodat het daar niet zo warm zou worden. Met dat ik dat deed, zag ik wat groots en zwarts hard wegrennen richting eetkamertafel. Ik schrok me rot, want ben als de dood voor die beesten. Mijn ene kat zag hem gelukkig ook en ik heb hem mooi een poosje met die spin laten spelen totdat die voor dood op de grond lag. Maar ja, zoals ze zeggen, ze zijn vaak met zijn tweetjes. En in dit geval klopte dat helaas ook. Mijn vriend had 's avonds een etentje. Het werd opeens erg donker buiten en het begon te onweren (mijn andere angst!). Ik keek naar de muur naast de TV waar ik iets zwarts op zag verschijnen. Nee.... weer zo'n zwarte engerd. Ik besloot de stofzuiger maar te pakken, hoewel ik er ook niet van hou om stroom te gebruiken tijdens onweer. Het beest dus maar vlug opgezogen en een lading kattenbrokjes erachter aan om hem dood te schieten. Ik had net de stofzuiger uitgedaan, of mijn vriend kwam het huis binnen. BRRR, ik heb niks met spinnen. Laatst zat er zelfs eentje ONDER mijn hoofdkussen! Ik pakte mijn nachthemd onder mijn kussen vandaan toen ik die engerd mij aan zag kijken vanonder mijn kussen. Ik van schrik het kussen weer laten vallen toen ik me bedacht dat het misschien verstandig was om het beest te doden. Maar ja, toen was die natuurlijk alweer verdwenen. Vriendlief van beneden gehaald en de halve slaapkamer op de kop gezet, maar het beest was nergens meer te vinden. Ik heb die nacht op de logeerkamer geslapen .
Wij hadden vorig jaar ook erg last van huisspinnen (die dikkerds) Vieze beesten bah. Ik heb toen volgens mij hun nest opgezogen, want sindsdien heb ik ze niet meer gezien. Volgens mij zijn die enge beesten zelfs beschermde diersoorten!!! Jullie weten wel dat ze altijd met zijn tweetjes zijn he?
Volgens mij was dat al wetenschappelijk weerlegd door het feit dat je automatisch gaat kokhalzen als er in je slaap wat in je mond kwam, dus je spuugt ze gewoon uit als ze er al in komen. maar nu weet ik dat ook niet meer helemaal zeker...
volgens mij dus niet want dan ga je juist slikken hehe spinnen hebben maar een heeeeeeeel mini gaatje nodig om binnen te komen
iewwwwww spinnen alleen het woord al! wij wonen in een flat en opzicht valt het binnen in huis reuze mee en we hebben overal horren bij de ramen en deuren en alle gaten zijn dicht. maar wat ik eergisteren in het trappen huis tegen kwam zo mega groot (rioolspin) echt niet meer normaal en ik ben al bang voor een mini spinnetje.
Brrrr, hier hebben ze ook weleens. In ons vorige huis hadden we er heel veel, we woonden toen vlakbij een bos en hadden een oudere woning. Ik ben heel bang voor spinnen. En weet je dat die krengen altijd met zijn tweeen zijn? Echt waar, als je er 1 vind is er ergens ook nog een tweede Ik heb een keer gehad dat ik snachts thuiskwam van het stappen (8 jaar geleden of zo) het was donker in huis en ik voelde wat kriebelen, doe ik de lamp aan zat er 1 op mijn arm, brrrrrrr, heb toch flink wat sprongen gemaakt van de schrik