Dat van die begrafenis uitstellen vind ik ook vreemd want hoe lang is hij nu al dood een week of 6 , beetje lang om te laten liggen , toch ? Zou het niet weten , misschien dat hij nog leeft maar het zal toch wel moeilijk worden om inderdaad anoniem door het leven te gaan ..
zijn familie is nog het erover eens waar michael begraven word en in die tijd ligt hij gewoon in een gekoelde ruimte zodat zijn lichaam intact blijft voor de begravenis..
ja oke daar heb je gelijk in anders zou je nog denken dat ze dat dochtertje een ui onder haar ogen hebben gedaan maar toch blijft de vraag: waarom word steeds de begravenis uitgesteld??
Omdat als je zo bekent bent mensen ook na je dood nog gaan touwtrekken en dat gebeurt volgens mij ook. De een wil hem op neverland de ander anoniem op forest loawn. Ach hij is echt wel dood, helaas voor hem en z'n dierbaren....
Nog geen begrafenis Michael Jackson De familie van Michael Jackson heeft nog geen voorbereidingen getroffen voor de begrafenis van de popster. NOG GEEN BEGRAFENIS MICHAEL JACKSON Foto Autopsie Ze willen eerst de resultaten van de tweede autopsie afwachten. "We zijn er nog niet klaar voor", zei Michaels vader op een persconferentie. Uit de eerste, officiële, autopsie is nog geen duidelijke doodsoorzaak naar buiten gekomen. Voogdij Moeder Katherine heeft voorlopig de voogdij over Michaels drie kinderen gekregen. Ze zou via de rechter ook willen proberen de beheerder van zijn bezittingen te worden. Video- en nieuwsoverzicht rond dood Michael Jackson
Jaa maar er zijn toch ook regels voor hoe lang je iemand mag ' bewaren ' boven de grond ... lijkt me niet dat je iemand zolang intact houd ..
een lichaam dat heel goed gekoeld ligt blijft gewoon intact. kost veel centjes maar dat is in die familie geen probleem..
Dat denk ik ook ja, als ik een biefstukje koop en het in de vriezer doe blijft het ook nog best mooi....
Maar er zullen toch zekers wel regels zijn wat betreft de tijd dat je iemand mag bewaren ... je kan iemand toch niet tot de oneindigheid daar laten liggen .. zou je hier denk ik niet voor elkaar krijgen hoor ...
zou gauw hij dood was kom je er op gaan wachten dat iemand met een of andere theorie zou komen dat hij nog leeft..
je kon erop wachten dat dit nieuws zou komen met filmpje's. of hij nog leeft of niet, tsja ik weet het niet maar er zijn zoveel bekenden die ditzelfde verhaal hebben, kijk maar naar 2pac bijvoorbeeld.
Ik twijfel enorm of hij wel echt is overleden. Er is een site die alle feiten op een rij zet, en die kloppen gewoon niet! Zelfs de familie geeft tegenstrijdige verklaringen af. En ja, Paris leek emotioneel op het podium, maar ik heb geen traan gezien hoor! En tja, Michael zou dan wel niet meer zoals hij was over straat kunnen, maar hij is een meester in vermommingen! Voor iedereen onherkenbaar! Ik denk dat zelfs ik hem straal voorbij zou lopen... And I'm a huge fan! Zelfs Murray is nog niet gearresteerd terwijl 'de dood' van Michael als een moordzaak word behandeld en Murray hoofdverdachte nummer 1 is. Ook al zoiets vreemds... Ach weet je, ergens hoop ik dat hij iedereen flink in de maling neemt! Hij verdient de rust, privacy en al het geluk op de wereld!
tja geeeen idee! ik denk dat ie wel dood is maar als het niet zo is sta ik er ook niet gek van te kijken. misschien idd heeft ie het gedaan om anoniem verder te gaan. en van mij krijgt ie gelijk!
Ik vind gewoon dat we hem met rust moeten laten, stel hij is niet dood is dat wat hij wenst anders faked hij het niet!
Ik hoop dat hij nu eindelijk de rust en privacy krijgt waar hij altijd naar op zoek is geweest, waar hij ook is, hier ergens anoniem op deze wereldbol of daarboven bij zijn Schepper... Ik mis hem vreselijk, maar gun hem zijn rust en privacy nog veel meer!
Jawel hoor. Het zou zelfs mogelijk zijn om iemand 100 jaar lang te bewaren zonder dat het lichaam wegrot. Maar zoals al gezegd, dat kosten bakken met geld.
Ik denk wel dat hij echt dood is, hij was stapel gek op zijn kinderen die zou hij niet achter laten en als hij ze stiekem zou zien zou dat op een dag toch wel een x naar buiten komen, want die gekke fotografen zitten overal.