Oh touwtjes onderin? Ahh daar, ik zie ze... Waren me nog niet opgevallen, whaha! En heb ze ondertussen al een jaar ofzo!
hmm vervelend hoor! tja, dan kan je alleen maar wachten tot eind september en mssn zelf testen... irritant hoor als je niet weet hoe en wat!
die broeken trouwens kan je best lang nog dragen de zwangerschap in, ze zijn ook laag, dus das ideaal... maar het zijn alleen wel zomerbroeken, dus mssn iets te koud... naja, heb ook nog allerlei zwangerschapsbroeken van de eerste keer... ga ook geen nieuwe broeken meer kopen, alleen wat nieuwe truitjes enzo, das altijd leuK!
Ja idd handig! Hmm hopen dat als ik nu snel zwanger raak dat het al mooi weer wordt in maart, dan kan ik ze miss nog ff aan Oeh heb je ook van die buikbanden? Die vind ik zoooo leuk!
sorry was even pleitos... de buiken bij zwangerschap zijn zooo leuk om te bekijken haha ga nu even dutten, kleine ligt in bed... @heitje, ik hoop dat je heel snel zwanger bent! @naliey: ben beniuewd, wat er uit je eventuele test komt!
Zo de boerderijtjes zijn weer in orde hahaha. Ik ga ook eens afsluiten en richting bed. Morgenvroeg zal Linsey wel weer vroeg naast me kruipen denk ik, had ze vanmorgen ook gedaan en dan ligt ze naast me te klagen, pooh ik ben echt niet meer moe, zo ik ben wakker, ik kan niet meer slapen, was het maar al 9 dan kon ik opstaan, mama slaap jij? Grrrrr ze mag pas als de wekker op 9 staat opstaan, maar als ze al vanaf half 8 zo naast je ligt ben je blij als je uit bed kan hahaha. Welterusten lieve meiden!! Knuff kus!!