Zo hee, dat is ook heftig zeg. Ik heb wel een paar keer een gekanteld bekken gehad, das ook errug pijnlijk, maar dat is/was dit ook zo te lezen. Kun je nagaan hoe secuur het stellen van een diagnose eigenlijk moet en wat er kan gebeuren als dat niet gebeurt.
WHAAAAAAAAAAAAAAAAA nu heb ik last van hele lichtroze slijmafscheiding Waarschijnlijk van een innesteling want dit heb ik normaal gesproken nooit!!
Heitje!!! Ik zie je pruillipje tot hier lieverd dus daar kan ik toch niet tegenop he haha. Zodra ik tijd heb 's avonds ga ik de pendel weer eens van tafel halen Zo nu ga ik echt wat doen haha toedeloe!!!
Rustig aan meid, adem in door je neus en uit door je mond, rustig door ademen. Geen gegil, is helemaal niet goed, gewoon je cool bewaren, dat is gemakkelijk gezegd dan gedaan. Maarre dit is wel goed nieuws hoor, gewoon een innestelingsbloeding, spannend, dat wel, maar gewoon rustig door ademen, leg je hand op je buik, zodat je ademhaling ook onder in je buikregio gaat zitten.
Wat spannend Mamatje!! Ik hoop zo voor je dat deze innesteling wél goed gaat!!!! Ik duim voor je meid!
normaal heb ik bij die keren dat het mis ging geen lichtroze verlies......ook al zo snel de klachtjes niet....maar ja het is al zeker 4 keer mis gegaan als ik die andere vage testjes niet mee geteld heb!!
We slepen je wel door deze week heen meid, je weet toch wat het spreekwoord is: Gedeelde smart is halve smart. En dat is ook een stukje eigenbelang hoor, geld ook voor mij. Ik vind het nu ook doodeng, temeer omdat ik lichtelijke steekjes voel onderin mijn buik en geen flauw idee heb wat dat inhoudt.
Kan ook de innesteling zijn Rimar.... Heb ik 3 dagen last van gehad, raar gevoel in me buik aan de kant waar me ei gesprongen was.... En idd we slaan er met zijn allen er wel door heen!!
Nu maak je mij ook lichtelijk zenuwachtig, zou het dan eindelijk toch een keertje.............nee nog niet aan denken, eerst even weer met beide benen op de grond, moet toch naar de wc, ff broekloeren, tot zo
Rimar...*mamatje doet een lasso om Rimar haar benen en trekt haar weer naar beneden om met beide voeten op de grond te gaan staan* ennnn Rimar?