Dat vroeg ik me inderdaad ook af?!? je leest hier bijna alleen maar dat meiden het heel fijn vinden wanneer ze nauwelijks of niets zijn aangekomen. Maar jij maakt je er dus ook zorgen over.... ergens op de eerste pagina's staat een link met de gemiddelde waarvan het 'gezond' aankomen is... en daar las ik dat het inderdaad ongezond kan zijn wanneer je niet of nauwelijks aankomt... en dat lijnen echt heel slecht is wanneer je zwanger bent... dus vandaar dat ik de discussie wel interessant vind... Hoop voor je dat het allemaal goed is en dat er gewoon een gezonde reden voor is.
Ik ben idd blij dat ik nog niet ben aangekomen aangezien ik zelf vrij fors ben ik weeg 99.8 kg veels te veel, ben dus nog niets aangekomen maar ik heb wel gelezen dat mn kindje eerst van mn reserves pakt en dat het geen kwaad kan. Ik eet gewoon normaal hoor lijn niet ofzo dus hoezo kan het dan kwaad?
ik denk ook dat de een sneller aankotm tijdens een zwanegrcshap dan de ander! En dat meiden dei al at forser van zichzelf zijn in verhouding weinig aankomen omdat ze voldoende reserves hebben voor de kleine! Dit is ook bevestigd door mijn verloskundige. Ik ben nu 19 weken zwanger en nog steeds 2,5 kilo afgevallen tijden s deze zwangerschap (niet dat ik daar trots op ben ofzo) maar ik heb genoeg reserves voor de kleine die komt niets te kort mijn buik is al echt een buik waar je niet omheen kan en ik eet meer als genoeg. Dus het ligt echt aan de persoon en aan de bouw!
ik woog 60,5 voor mn zwangerschap, ben vervolgens afgevallen naar 57 door misselijkheid 1e 16 weken. nu weeg ik 67,5 met 34 weken. Netjes toch?
Eergister weer bij de verloskundige op de weegschaal gestaan en woog nog steeds 55 kg met bijna 16 weken Oftewel niks aangekomen en heb nergens last van (overgeven en dergelijke)
Ik ben nu 14 weken en een paar dagen en ik ben nu 2 kg aangekomen... Ik vond het eigenlijk wel erg snel gaan en wilde al extra gaan opletten, maar als ik hier eens kijk is het eigenlijk gewoon normaal... Fijn om te weten!!!
(ik ben/was) aan de lichte kant. Zou over de hele zwschap iets van 10-12 kilo moeten aankomen ofzo? Ik sta eindelijk weer op 0 ipv -2! Ik lust nogsteeds heelveel niet, en ben alle avonden nog flink beroerd maar er is vooruitgang & hoop Ik ben wel heel gefocust nu op weer erg gezond eten. Eerst at ik alleen waar ik niet NOG misselijker van werd, maar dat konden dus ook Pringles zijn, terwijl ik die nooit eet, net als ander junkfood niet. Ben nogal een gezondheidsfreak. Nu weer veel fruit, maar moet om een vage reden erg mijn best doen voor groente, waar ik zo dol op ben normaal, smaakt me meestal niet.
Ik blijf maar afvallen ik snap er niets van. Ik ga het volgende week toch maar eens aankaarten bij de VK. Zit nu al op -9 kilo. Nou heb ik wel genoeg vet van me eigen maar toch ik ben in een week tijd bijna 3 kilo afgevallen.
Nu 23 weken en 3 dagen, al 6.5 kilo aangekomen..waar gaat dat heen!? Ik ben klein, tenger en licht van bouw dus wellicht heeft mijn lijf meer vetreserves nodig? Ik voel me uitstekend, fit en heb er geen last van dus je hoort mij niet klagen. Borsten ook al naar een grote D terwijl ik van kleine B kom
38 weken... en 23 kilo aangekomen! ik liep voor mijn zwangerschap al met 30 kilo overgewicht.. heb de hele zwangerschap niet op de weegschaal durven staan..
Ik was 17 kilo aangekomen in mijn zwangerschap (van 56,5 > 73,5 kilo). Zoonlief is inmiddels een half jaar en alle zwangerschapskilo's zijn er weer af.