Yep, zaterdag morgen rijden we met een grote bus naar de camping (voor alle dingen die nog niet naar de camping kunnen nu en die niet in de auto passen ... zoals de box )
Hé dat is een stuk minder dan de laatste keer dat we het over het gewicht hadden. Was het toen niet in de 77 kilo? Goed hoor!
Hoi terug, hier gaat het. We hebben wat toestanden met Maarit maar ook dat komt weer goed. Ze geven eindelijk Zumba hier. Ik ga binnenkort eens kijken voor een proefles. Hoest bij jou?
Ja het gaat hier wel goed hoor. Over een week of twee sta ik er tegenwoordig weer alleen voor wat betreft huishouden en de zorg voor Indi. Manlief gaat Engeland rijden en zal dus de hele week weg zijn. Ach ja, eens een trucker altijd een trucker he
En over de toestanden met Maarit heb ik gelezen. Ik hoop dat jullie toch echt de dakkapellen kunnen laten plaatsen en het zo op te kunnen lossen.
Camping De Dommelvallei - Borkel en Schaft (chalet nr 25) Ach joh, voor die 4 weken hoef je echt die hele reis niet te ondernemen hoor! Dan heb ik liever dat je me straks in mijn nieuwe huissie komt opzoeken
Op 18 september hebben ze overleg met de eigenaar en daarna na het negatieve advies kunnen we ons wenden tot de rechtsbijstandverzekering.
Dat komen we sowieso. En anders kom ik bij je op bezoek als je in het huis van die vrienden zit. Maar dat was toch ook maar een maand en je moet toch 3 maanden overbruggen?
Voor mij en Indi? Ja dat zeker. Al weet ik wel zeker dat ze haar papa gaat missen. Maar goed, ze is nog zo klein dus daar zal ze zo aan wennen. En ik....ik zal hem ongelofelijk missen maar goed. Het is nou eenmaal zo. (ik praat nu nog makkelijk maar de eerste weken zal ik mij heel alleen voelen en hier veel komen haha)
Oke, nou maar hopen dat die wat voor jouw kunnen beteken. Eerlijk gezegd snap ik het ook niet echt van de eigenaar. Word de woning alleen toch maar aantrekkelijker van?