Hoe gaat het met Jurre, Babijtje? Hier ook beschuit met muisjes trouwens. En ik lees maar over rommelende buiken en weet ik het allemaal. Het wordt steeds spannender zo om op het forum te komen.
Goh, ik lees net dit op de Telegraaf: Vrijdagmiddag verschijnt koningin Beatrix tijdens het oogstfeest Stöppelhaene in Raalte voor het eerst sinds het drama in Apeldoorn weer onder de mensen in het openbaar plek. Daar zit Hellen nou!
goeiemorgen allemaal jeetje wat kletsen jullie veel zeg, terwijl ik een beetje uitslaap!! ben en half uur bezig geweest met teruglezen @ ariel balen dat het niet is doorgezet zeg! hier doen we gewoon beschuit met muisjes, ik zou het wel leuk vinden om wat anders te doen, maar ik kan zelf de puf echt niet meer vinden om het te maken en ik zie ook iemand anders in mijn omgeving dat niet echt doen.. Gisteravond toen ik naar bed was gegaan, ging die kleine zoooo tekeer, echt niet normaal meer, ze deed me echt mateloos veel pijn en toen kreeg ik de koude rillingen, die je ook hebt als je ziek bent en hoofdpijn, misselijk, pijnlijke maag en ribben n buikwand van het trappen en dat ging wel 2 uur door.. toen dacht ik dat er wat voorweeen en harde buiken bijkwamen dus ik hoopte dat het misschien dan ging beginnen maar nee dus enn me oven is er nog steeds niet.. fijn hoor.. ik verwacht zo een telefoontje van de winkel, want ze zouden me sowieso bellen vandaag, binnen of niet binnen.. het zal mij benieuwen..
Balen dat het maar blijft rommelen Torties! Ik ben gependeld voor 29 augustus! Dus wie weet gaat het nu doorzetten! En dan moet het bij jou ook ff doorzetten hoor!! Want als je je zo beroerd voelt is ook echt niet fijn.
tss moet je naar de tandarts worden ze hier weer eens aktief met schrijven zeg... ik heb na de tandarts ook gelijk maar booschappen gedaan, hmm we gaan vandaag verse sperziebonen eten daar heb ik echt zin in. oh en ik heb heerlijk appelkruimeltaart meegenomen van de banketbakker.... jammer meiden dat het nog niet door wil zetten, maar idd wat zeiken jullie, booky en ik gaan nog door tot oktober beschuit met muisjes, tja weet ik eigenlijk niet. ik heb ook al aan die chocoladedingen gedacht. ik ben natuurlijk ook niet Nederlands dus heb niet zoveel met beschuit of muisjes. dus dan doe je het eigenlijk alleen voor je gasten hè. eens vragen wat me man eigenlijk wil. hier in het ziekenhuis beval je trouwens gewoon met één van hun vk's behalve als je een keizersnee krijgt enzo. de gyn zei dat je hem eigenlijk amper te zien krijgt en als hij er wel bij is, is dat zo gezegd een teken dat het niet goed gaat, of hij zich verveelt.
Whaha dat is hier dus ook! Toen ik werd ingeleid kreeg de zuster me infuus niet gezet (na 4x proberen! AUWWW) En toen moest de gyn komen en die was ook duidelijk Not Amused zeg maar Heb die man ook de hele dag niet meer gezien en de assistent gyn heeft de bevalling gedaan.
ooh spannend zeg! de pendel zij bij mij ook dat het een meisje zou worden toen ik het nog niet wist, en dat klopte als het goed is tenminste
ik heb een schijthekel aan naalden en infusen daarom hoop ik ook zoo dat ik niet hoef ingeleid te worden!
Ik heb er ook een hekel aan hoor! Aan als klap op de vuurpijl krijg ik em nog in me hand ook!!! Dus ik kon maar 1 been vasthouden haha!
Nee dat niet.. gek zeg dat ik daar niet op gekomen ben.. en dat me schoonmoeder er zelf niet mee is gekomen, want die doet dat altijd hoe is het bij jou gevraagd aan de pendel?
1 van de februari mama's die heeft het voor me gedaan. Zij had het de vorige keer ook goed met Rosalie. Toen zei ze 29 januari en laat dat nou net Rosalie's verjaardag zijn Dus ben benieuwd!
toen ik dat las van jou en dat pendellen heb ik gelijk een berichtje gestuurd... ik ben ook gependeld wannner ik zwanger zou raken en wat het werd... zwanger raken hadden ze allemaal goed en meisje /jongen hadden het er 2 goed...(ben 3 x gependeld)