Ik ga nog even een mand met was wegvouwen dan hoef ik dat morgen niet te doen. Morgen om 9.15 uur met Karsten naar het CB voor zijn prikken. Hij kan ze maar weer gehad hebben. Ling fijne avond nog. We zullen morgen wel weer de eerste zijn.
(Goede)morgen, Hier een niet zo fijne nacht. Ben er diverse keren uit geweest voor Karsten en bij Maarit ging de rookmelder piepen omdat de batterij bijna leeg was. Ik hoop dat jullie een wat betere nacht hebben gehad. Enne niemand meer na mij geweest gisteren. Kan merken da Ramoontje er niet is.
goedemorgen dames, nou ja laat het goede maar weg....heb mij vanmorgen ziek gemeld op het werk.... warm en dan weer koud en bijna 40 graden koorts...vannacht weinig geslapen dus een keer aan mezelf gedacht en me ziek gemeld. ik heb verder ook niet bijgelezen....sorry nog nieuws hier?
Hè gats wat naar. Heel veel beterschap en doe vooral rustig aan. Hier is het superrustig geweest dus eigenlijk niets te melden. Heb een paar blz terug wat leuke foto's staan.
Goedemorgen! Hier een lekkere nacht. Indi heeft geslapen tot half 9. Zelf sliep ik nogal laat omdat ik een boek aan het lezen was en niet kon stoppen
wat lief van esmee! en die leuke dingen moet je voor jezelf ook gewoon inplannen hoor anders komt het er nooit weer van. ik ken het helaas ook. op de een of andere manier mogen papa's altijd lol hebben :x