Puckababy ervaringen gevraagd!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Dwezelin26, 24 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    19 aug 2007
    1.357
    0
    0
    Ons zoontje lag ook met z'n armpjes omhoog en was soms zelfs lekker op de puckababy aan het sabbelen. Maar het belangrijkste was dat hij zichzelf niet wakker sloeg, omdat z'n armpjes nu veel minder ruimte hadden.. En hier was het ook 1 of 2 dagen wennen, maar daarna heerlijk slapen...
     
  2. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    De handjes kunnen idd gewoon 0omhoog. Zo kan hij zelfs zijn handje in zijn mond stoppen, met zak:D. Hier was het 2 dagen wennen aan de puckababy. Maar hij kon zich niet meer wakker slaan.
     
  3. Dwezelin26

    Dwezelin26 Actief lid

    20 nov 2008
    308
    0
    0
    Ook ik heb de Pucka aangeschafd sinds 2 dagen en een ware hit! Wat een succes. Postpakketje open gemaakt, mijn dochter erin gedaan en binnen 10 minuten was ze vertrokken ha ha. Het was nodig dus. Ze voelt zich beschermder in de Pucka en heeft wat minder last van haar krampjes.

    Hier slaapt ze nu steeds in de Pucka en ook het inslapen 's nachts gaat véél beter! Echt een uitkomst. Hier ligt ze ook met haar handjes omhoog maar dat maakt niet uit. Het gaat erom dat er niet meer gemaaid kan worden.
     
  4. DvS

    DvS Fanatiek lid

    18 sep 2007
    1.012
    0
    36
    Noord-Brabant!
    Hier ook weer even een reactie van mij maar wat HEERLIJK is dit!! Echt een super ding! Heb hem gister uitgewassen en erin gelegd en vandaag ook en hij slaapt eindelijk langer dan een half uur in z'n bedje!! Moet hem weer vaak wakker maken in z'n bedje en niet meer in m'n armen.
    Super!! :D Hoop dat het zo blijft.
     
  5. Dwezelin26

    Dwezelin26 Actief lid

    20 nov 2008
    308
    0
    0
    Lekker hè, geen wondermiddel natuurlijk maar zoveel beter als het was, fantastisch gewoon!

    Veel plezier er allemaal mee. Oh ja, wat doen jullie de kleine aan in Pucka? En slapen ze bij jullie alleen s nachts erin of ook overdag?
     
  6. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    bij ons sliep hij er alleen snachts in.hij had hem in de winter aan en we hadden toen een heel dun pyamaatje wat hij aan kreeg
     
  7. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    Thijs sliep er de hele dag in. Hij had alleen een rompertje aan, hij heeft het snel warm.
     
  8. DvS

    DvS Fanatiek lid

    18 sep 2007
    1.012
    0
    36
    Noord-Brabant!
    Hier alleen overdag want 's nachts sliep hij gewoon goed in zijn bedje dus dat laat ik zo.
    Ligt eraan wat voor een weer het is, maar nu ligt hij erin met rompertje en truitje en sokjes. Broekje heb ik uit gedaan. Gister vond ik het best fris dus gewoon pyamaatje. Maar hou het wel in de gaten omdat ze het wel warmer krijgen dan normaal omdat er weinig lucht uit kan laat maar zeggen. Gewoon even proberen en af en toe een keer voelen in zijn nekje. ;) Ieder kindje heeft het snel/langzamer warm.
     
  9. marjan77

    marjan77 Bekend lid

    heeft iemand de kortingscode uit de ouders van 15%?
     
  10. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    30 jul 2007
    1.714
    0
    0
    Jij hebt toch niet toevallig mijn paarse puckababy :D
     

Deel Deze Pagina