Dat meisje zei vanmorgen bij binnenkomst al meteen dat ze via email had doorgekregen wat haar taken waren. Ze zei dat dat zorg voor mijn zoontje was en eventueel huishoudelijk werk. Nou, dat klopt helemaal. Ik ga straks wel even bellen, als Marc met Tygo en Ruben gaan lopen is. Nu heb ik hier een dwarse peuter rondlopen die ook nog eens weigerde om te gaan slapen, dus geen rust voor mij vanmiddag. Twinny Fijn dat de echo goed was en dat de inseminatie waaarschijnlijk al zo snel kan plaatsvinden!
Jeetje Tan, wat een mutsje. Heel veel ervaring omdat ze wel 3 hele dagen op een KDV had meegelopen?! Hopelijk is je vaste kracht niet al te vaak ziek of vrij meer in de paar weken die je nog moet. Want dit is idd niet de bedoeling van BEDrust. Twinny, dat is goed nieuws! Ik ga weer volop voor je duimen, deze keer gaat 't vast goed en krijgen jullie een mei-kindje erbij! Praten: mja, hier dus wel. Extreem veel. We krijgen continu te horen dat hij wel klein is voor zijn leeftijd - men denkt dat hij minstens 3 jaar oud is. En vandaag is voor de eerste keer 'WAAROM?' uit zijn mond gekomen... Hier: bij de gyn geweest. Bloeddruk ietsje hoger dan vorige keren maar nog erg netjes. Jochie is nu weer met hoofdje beneden gaan liggen, dacht al zoiets want er is duidelijk minder oorlog in mijn buik. Maarrr nu ligt 't buikje van 't meisje weer 2 weken voor op de buik van het jongetje. Zij zou -op basis van alleen buik dus- nu 37 wk zijn en hij pas 35. Dus volgende week weer een volledige groei-echo, want vorige week gingen ze nog precies gelijk op. Iemand heeft dus ergens een meetfout gemaakt.. Verder vroeg hij nog naar de bevalling van Sverre en of die vanzelf op gang was gekomen of ingeleid. Heb zelf het idee dat mocht de groei nou echt zo uiteen lopen, dat er dan wel een inleiding in zit aangezien de bevalling van Sverre ook niet echt vlekkeloos was (hele dag infuus met wee-opwekkers gehad). We shall see... Oh zo sneu, mijn zusje en man en kind zouden vandaag voor een weekje naar Emmen in een huisje gaan. Ze zouden bij m'n ouders langsgaan en daar zouden wij ze zien vandaag. Belden ze dat ze vlak na Zwolle op de vluchtstrook stonden met een auto waar rook uit kwam.. Niet echt een leuk begin van je vakantie!
Karlijn Oei, de waarom-fase...Nu moet je creatief gaan worden met je antwoorden hihi . Raar dat de buikjes nu ineens verschillen. Heeft de gyn het zelf opgemeten gisteren? Ik hoop ook dat er ergens een meetfout gemaakt is, en dan denk ik, als er een meetfout gemaakt is, dat dat dan gisteren geweest moest zijn. Maak je je zorgen nu? Ahhh wat zonde van je zusje en hun auto. Is het uiteindelijk wel goedgekomen? Ik heb gisteren nog de thuiszorg gebeld in de trant van äls mijn vaste kracht nog eens een dag vrij is of ziek dan liever die van gisteren niet meer terug". Ze waren heel blij dat ik gebeld had, wat wel een pak van mijn hart was. Vannacht slecht geslapen. Niet door de zwangerschap maar door het onweer! Onweer en nacht vind ik nooit zo'n leuke combi. Gisteren de feestversiering gehaald voor als de kleine geboren wordt, en nu hebben we (denk ik ) echt alles. Ook hebben we opppas geregeld voor Ruben mochten 's nachts de vliezen gaan breken. Dan gaat de babyfoon naar de overbuurvrouw totdat mijn ouders hier zijn (duurt een uurtje of 1,5) want we gaan Ruben dan niet wakker maken. Maar alles is nog rustig in de buik en Tygo doet ook nog steeds normaal. Dus ik denk dat het nog wel even duurt, maar je weet het nooit natuurlijk. Iedereen leuke plannen voor het weekend?
zo, jij was vroeg wakker Tan! alles goed geregeld voor Ruben... laat de kleine maar komen. Ben wel benieuwd hoor, of hij of zij ook van die mooie krullen krijgt, die Ruben ook had. Dat is dan toch wel een voordeel van inleiden, wij brachten Sam vrijdag avond naar opa en oma, en zaterdag kwam Thom... Thom in z'n nieuwe shirt... hij is echt cool.. foto niet zo, maar hij ligt te slapen, dus snel ff foto met m'n telefoon gemaakt. FOTO
Ahh Marloes, wat een lief shirtje en wat een mooi mannetje is Thom toch! Vind het zoooo lief dat hij duimt in zijn slaap! Tanya, heel goed dat je geklaagd hebt. Kan toch gewoon niet, dat je haar bezig moet houden in plaats van andersom.. Tss. Hier gaat het snel beginnen denk ik - of hoop ik? - heb de hele nacht krampen gehad en harde buiken, en de kramp ging niet weg van beneden even afleiding zoeken. Normaal gesproken werkte dat wel. Het kwam ook met golven, maar waren geen weeen. De hond is hier extreem aanhankelijk en timide terwijl ze normaal een stuiterbal is. Ze wil ook bij mij op schoot, kop op de buik, helemaal in me kruipen. En ze kijkt me dan zo zielig aan.. Dus wie weet, worden 't wel augustusbaby's... Zoals ik me nu voel denk ik doe maar. Heb geen zin in dagen voorweeen en pijn zoals bij Sverre en dan nog een marathonbevalling er achteraan.
Spannuuuund Kar, hoe is het nu? Succes (als je het nog leest). Tan, vervelend dat ze jou meer zag als theeleut dan als iemand bij wie ze daadwerkelijk moest werken. Hoe heeft de thuiszorg gereageerd? Spannend ook Twinny! Hopelijk is het meteen raak!
Hier is 't weer rustig, na een hele dag krampen en harde buiken. Heb 't idee dat het indalingsweeen waren. Meisje zit behoorlijk te wroeten namelijk, beneden. Maar ook onder m'n ribben. Ze wisselen het ook weer zo fijn af. Is zij rustig, begint haar broer. En er is geen ruimte meer!!
Vervelend Kar. Je gaat dan toch een beetje hopen dat dit het is... Misschien zet het toch nog door. Tijdens de bevalling van mijn ventje stopte het bij mij ook ineens van 12 tot 18.00u ongeveer. Daarna kwam het toch weer op gang. Heb ik trouwens gemist dat je toch weer zeker weet dat het 1 meid en 1 ventje is?? Dacht dat daar twijfels over waren??
Ja nog steeds twijfels maar ik ga er voor 't gemak maar even vanuit dat het een meid en een jongen zijn.. Is ook makkelijker praten dan over meisje 1 en meisje 2. Maar wie weet..
Marloes Yup En ik was eigenlijk al vroeger wakker. Meestal ben ik rond 5 uur klaarwakker en geniet dan nog even een paar uurtjes heerlijk van alle rust hier in huis Leuke foto van een leuk mannetje met een kei-leuk shirt! Ben ook heel erg benieuwd of deze weer krullen heeft! Kar Balen dat alles weer afgezakt is, ik hoop dat het vannacht toch een beetje doorgezet heeft (denk het niet, heb geen sms gezien ). Is Sverre nog lekker gaan slapen of was het toch nog drama? Pienie Ik heb er geen officiële klacht van laten maken, maar heb wel het hele verhaal verteld. Die dame van de thuiszorg die ik aan de lijn had die ging het intern overleggen en bespreken wat ze verder gingen doen. Ze namen het heel serieus en ze zouden haar er zeer zeker op aanspreken. Ook gingen ze overleggen of ze andere cliënten gingen bellen, omdat ze tot nu toe alleen schoongemaakt had bij senioren. En die durven vaak niks te zeggen. Geen idee of ik er nog wat van hoor. Grrrr, ik zou graag willen dat mijn maag eens een beslissing ging maken, wel spugen of niet..........
Goedemorgen, Niets meer vannacht. Ja, veel kramp. Die er nu nog is. En ik heb veel (spier)pijn rond m'n schaambot. Dus het zal allemaal wel voorwerk zijn en vast ergens goed voor! We wachten af.. Sverre is lief gaan slapen gisteravond, en al voor de 3e nacht op rij niet bij ons in bed gekropen! Vannacht zelfs maar 1 keertje wakker, toen Alex naar bed ging. Dus wie weet... Hij is heel lief voor mij trouwens, hij laat me echt een beetje met rust en richt zich helemaal op Alex. Tan, ik hoop dat je maag nog een beslissing heeft genomen.. En dat het hoe dan ook oplucht. Het regent hier!! En niet zo zuinig ook.. Het zou toch morgen weer warm worden? Kan 't bijna niet geloven als ik nu naar buiten kijk.
Hoi meiden Tan: goed dat de thuiszorg je zo serieus neemt, denk niet dat je deze jongedame nog eens ziet!! Hoe is het verder? Kar: mmmmmm, je maakt het spannend. En voorwerk zal zeker ergens goed voor zijn. Ben wel heel benieuwd straks of het 2 meiden zijn. Heb je er al een beetje rekening meegehouden, of zal het een complete slag zijn, hihi? Lief van Sverre dat hij je "toestand' lijkt aan te voelen. Gaaf dat ie al 3 nachten lekker in zijn eigen bedje heeft geslapen!! Monique: hoe vind Mirthe haar nieuwe zusje? Hopelijk vinden jullie vlug de gebruiksaanwijzing van Anouk. Verder wel alles oke? MArloes: heerlijk ventje hoor en leuk t-shirt. Pienie: meteen raak is een understatement. Tis de 4e poging alweer en vorige poging eindigde in miskraam met 5.1wk. Maar hopelijk is het inderdaad weer meteen raak na die miskraam, haha. Ben benieuwd dinsdag hoever folikel is. Hier alles rustig. Zoë slaapt en ff rust nu. Straks nog naar een verjaardag en morgen moet gewoon lekker warm zijn, want ik wil barbiknoeien!! twinny
Kweetniet of het je helpt Twinny, maar mijn manneke is inderdaad meteen na mn miskraam verwekt. ik snap dat het rot voelt, vooral omdat het allemaal medisch is/moet, maar hoop dat het raak is. Ik bedoelde ook niet meteen, weet heus wel dat je al even bezig bent. Te snel getikt denk ik. Tan, al gespuugd/maag gekalmeerd? Kar, tja ze zeggen wel dat dat voorwerk niet nergens voor is toch? Dat de eerste centimeters daardoor makkelijker gaan ofzo. ik vond het altijd een enorme dooddoener! Haha. Maar toch. Ben trouwens wel erg benieuwd naar de namen hoor Kar. Bij een tweeling lijkt het me toch anders/lastig kiezen. Ik heb een tweeling op werk met 2 bijna dezelfde namen, jongen en meisje. Maar je hoort ook dat mensen 2 totaal verschillende namen doen. Dat laatste zou ik geloof ik ook doen, maar heb nooit een tweeling gehad dus kan er niet over meepraten. Zanoni, al nieuws? Jij kon toch ook alweer bijna testen, of zit ik verkeerd?
Twinny, ik duim me helemaal suf voor je. Hoe is het met de spanningen deze poging? Ik vond het wel pittig hoor, elke keer afwachten tot de volgende meting. Dan is de eerste wachtweek zowat een verademing he. Alle beebs nog bib?
Hier nog twee baby's die erg binnenboord zijn ja.. Vannacht een superslechte nacht; erg veel wakker met erg veel pijn. En ze zijn zo druk in mijn buik, echt vermoeiend. Moeten ze niet meer slapen?! Het zou me niets verbazen als 't jochie weer met de billen beneden ligt en ze elkaar weer voor het hoofd aan het schoppen zijn.. We zullen zien overmorgen. Wat ik nu wel zeker weet is dat het septemberbaby's worden! Vandaag gaat 't niet meer gebeuren denk ik. Koeky vandaag ging je toch op je nieuwe plek beginnen?? Heel veel sterkte en succes! Zanoni, inderdaad, hoe is het bij/met jou? Pienie, hier twee heel verschillende namen, maar ze passen wel bij Sverre. We hebben het 'thema' Scandinavisch doorgezet.
Lieff, Kar en Tanya, ik hoop dat jullie kleintjes snel de binnenkant van jullie buik met rust laten en dat jullie de kleintjes in jullie armen kunnen houden. Succes en sterkte met de bevalling!! In ieder geval fijn voor jullie dat het weer een ietsje beter is.
Maar ja... warm weer of niet... de laatste loodjes zijn gewoon zwaar. En al helemaal als je een peuter thuis hebt rondwandelen. Of als je nachten gebroken zijn. Of als je verder troubles hebt. Of als je lichaam je in de steek laat. En het enige wat je dan wil... bevallen. En dan ben je bezig en dan denk je 'stop deze sneltrein, dit wil ik niet'. En hoe cliche het ook weer is... je bent daarna weer dolgelukkig, gaat het getrappel missen. Vooral de aandacht. Nu ben jij belangrijk, straks alleen je kindje(s) nog maar. Wat ik wel heel bizar vond, had het er gisteren nog over met Jerry, van de eerste verwacht je gelijk te houden. Ik bedoel... dat hoort zo. Iedereen roept dat. En bij de 2e is er twijfel, of je er wel net zoveel van kan houden. Of het niet teveel is. Of het wel net zo leuk kan zijn als de 1e. En dan ligt de kleine bij je en dan denk je 'wat maakte ik me zorgen, tuurlijk hou ik van dit kleine wondertje'. Het gaat dan gewoon automatisch. Omdat je nu weet wat je kan/mag/moet verwachten. Bij de eerste zijn alle gevoelens nieuw. En... bij de eerste vind je het baby zijn leuk. Bij de 2e denk je 'als ze iets meer kunnen is het toch leuker'. Omdat je gewoon weet dat het opgroeien, het intensere contact, toch echt heeeeeel veel voldoening geeft. Maar meiden... het komt allemaal goed! Wordt tijd voor nieuwe zwangeren hier!
Hoi meiden Pienië: moest na de miskraam ronde overslaan, maar hopelijk nu raak dan. Eef: hoe gaat het met jou meiden? En inderdaad, tijd voor nieuwe zwangeren! KAr: leuk, scandinavische namen, ik ben benieuwd hoor. Tan: hoe is het vandaag? Mamamarin: ben altijd zo bang dat me ei al weg is als ik ga voor de meting!! Heb ook al ei-pijn, maar temp is nog niet gezakt en nog geen rare afscheiding, dus hopelijk zit ie er morgen nog gewoon. Ben altijd blij als de inseminatie geweest is........ al is dat afwachten daarna ook weer pppfffff. Koeky: hopelijk heb je een eerste goede werkdag op je nieuwe werk gehad? grtjs Twinny
Twin, tnx for asking. Mijn meiden gaan prima! Alyshia kruipt al bijna, Demelza l*lt de oren van mijn kop en gaat erg goed. Het blijft een klein meisje. Erg licht qua gewicht en zeer fijntjes.