Zo dat heeft gesmaakt. Heb me toch een partij last van mijn bekken vandaag.:x Kan echt amper vooruit komen. Ik voel me net als een jaar geleden. Vraag me af of het komt dat ik gisteren ben wezen zwemmen met Sven.
Het moet toch niet gekker worden. Dadelijk zeggen ze dat pas langs mag komen als het kind kan lopen.:x Geen kraambezoek vanwege Mexicaanse griep | nu.nl/gezondheid | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl
Meiden ik ben er 2 naar bed doen en dan heb ik nog een berg wasgoed wat gevouwen moet worden. Morgen weer werken dus het zal pas morgen avond zijn dat ik online kom. Fijne avond nog!
O wat ik jullie niet wilde onthouden is deze mooie uitspraak die ik tegen kwam in het onderschrift van 1 van onze forumleden. Wie naar het verleden kijkt staat met de rug naar de toekomst. Heeft mij iig stof tot nadenken gegeven.
goedenavond!!! hoe is het hier? zijn helaas heel veel bladzijden om terug te gaan lezen.. Als er dus bijzonderheden zijn hoor ik dat graag! Hebben echt een heerlijk weekend achter de rug!! lekker veel gezwommen en gerelaxed.. en isabella kan los lopen!!! echt zooo knap! heb helaas de camera bij mijn ouders laten liggen dus dat komt denk ik morgen!!
hahaha ik zou het knap vinden als iemand de opa's en oma's enzo twee maand lang bij een kleintje weg kan houden... denk dat ik daar zowiezo bij mijn ouders niet mee aan hoef te komen
mooie ring!! en ook erg mooie armbanden, jammer dat je het getwinkel inderdaad niet op de foto ziet!!
dat programma keek ik eerder inderdaaad ook samen met mijn moeder, zaten soms echt hele enge dingen in.
Nou, ik scheet echt 7 kleuren Was dan ook nog eens alleen thuis omdat manlief in het buitenland zat. Heb echt doodsangsten uitgestaan. 1 Keer ging de telefoon kort nadat programma (was om 12 uur snachts) en ik schrok me echt de kolere En toen ik opnam werd er niks gezegd.... Toen ben ik maar gestopt met dat programma te kijken..
jij gaat op kraam bezoek. dat kan ook tuurlijk haha. wij willen nog voor de bevalling geloof ik wat afspreken.
Nou bij mij toch wel aardig wat! Wasverzachter, rozijntjes, vlokken, vuilniszakken, chips, smeerkaas, yoghurtkoekjes, allesreiniger, badkamerreiniger, vaatdoeken etc dus toch aardig wat.