April 2010 mama`s

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by spriet, Jul 24, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sannie306

    sannie306 Actief lid

    Jul 26, 2008
    316
    0
    16
    Female
    Rotterdam
    @ caromama: ja idd alles opschrijven tegenwoordig, ben soms net een zeef:$

    @ limegreen: gefeliciteerd met je echo:)

    @ lan: gefeliciteerd en welkom :D
     
  2. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    @Mooie echo's: Gefeliciteerd! :D

    @Lan: Welkom en gefeliciteerd, hartstikke mooi meid :)

    @Angel: Als ik zometeen lig te slapen hou ik nog al mijn vingers voor je gekruist lieverd, maar dat is eigenlijk niet nodig. Alles is hartstikke goed bij jou! *Knuffel*

    @Positieve verhalen bloedverlies: Dat topic ga ik ook maar eens doorspitten, kan dat wel gebruiken :)
     
  3. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Och ja... dat was een geweldige stunt ja! Hihihi :D
     
  4. Ckialita

    Ckialita Bekend lid

    Jan 28, 2009
    993
    0
    0
    Ja ik heb dus al twee echo's gehad, en de eerste keer (12-8) werd gezegd 6 weken, n a v mijn laatste menstruatie en mooi op schema, 27-8 was het 7weken 2 dagen :( dus daar was niet echt op te vertrouwen, maar de dokter zei dus dat als er minder dan een week verschil zit tussen de uitgerekende datum op basis van laatste menstruatie en op basis van echo, ze uitgaan van de laatste menstruatie...
     
  5. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    Ik zit hier stiekem al te kijken naar dingen om de babykamer dalijk mee in te richten. We hebben natuurlijk de meubeltjes nog van ons zoontje, maar het is wel erg leuk om bijvoorbeeld muurstickers, lampen en andere accesoires te bekijken. ZOu alleen een stuk makkelijker zijn als ik weet wat het wordt! Ben nu toch wel nieuwsgierig aan het worden.

    Een kennis van mij had bij veertien weken een echo en toen zei de echografist (of hoe heet zo iemand) dat het voor 80% zeker een meisje was! Dat is toch nog hartstikke vroeg om het al te kunnen zien!!!!
     
  6. Lan

    Lan Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    1,824
    8
    38
    Female
    Postbode
    Venray (Limburg)
    Ik heb 4 kotsende weken achter de rug. Zo erg dat dokter mij goed in gaten heeft gehouden want hij was bang dat ik uitdrogende. Afgelopen vrijdag moest ik me beter voelen anders had ik kans om opgenomen te worden. Heb kleintje toe gesproken en vnaaf donderdag ging het beter:D Nu voornamelijk ochtend en als mijn buik leeg is misselijk
     
  7. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Oooh help.. das idd er vroeg! Maar ik kan niet w8en totdat we weten wat het wordt! Mijn gevoel zegt een jongetje.. Maar het gevoel van mijn vriend zegt een meisje. Hij heeft in onze vriendenkring meestal gelijk gehad..

    Ooh leuk hè al dat rondsnuffelen?! Ik heb echt een enorm gat in mijn handen, ik moet me echt inhouden! :x
     
  8. Lan

    Lan Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    1,824
    8
    38
    Female
    Postbode
    Venray (Limburg)
    dank jullie voor warme welkom!!
     
  9. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Wat zijn we toch een schatjes voor elkaar hè!
     
  10. Arka

    Arka Fanatiek lid

    Feb 2, 2007
    3,132
    0
    0
    hallo dames,

    heb niet kunnen bijlezen
    hoe gaat het hier?
    alles ok met iedereen? aub zeg van wel

    angel: alles goed?
    leeuwtje: alles ok?
     
  11. sannie306

    sannie306 Actief lid

    Jul 26, 2008
    316
    0
    16
    Female
    Rotterdam
    is zo leuk he rondsnuffelen voor babyspul:D ik ben ook erg nieuwsgierig wat t geslacht is (nu al, ben net 6 weken hihihi)
    alleen hebben wij niet echt een kamer over, dus ik zit mn hoofd te breken over hoe we de kamers dalijk gaan indelen hahaha

    14 weken lijkt me ook erg vroeg idd
     
  12. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    we hebben geen slechte berichten gehad.. en dat willen we ook niet! :x
     
  13. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    Buren van ons hebben ook twee kindjes met net anderhalf jaar ertussen (jongetje en een meisje) en die slapen samen op één kamer. Ze hebben nog wel een extra kamer, maar de ouders wilden heel graag dat de kids echt helemaal samen opgroeien. Die twee zijn nu (5 en 3 1/2 jaar oud) echt dikke maatjes. Ik heb vroeger ook heel lang met mijn zus op de kamer gelegen. Ik vind het wat dat betreft zelfs ook wel een beetje jammer dat het leeftijdsverschil tussen mijn zoontje en de baby echt te groot is om ze samen op een kamer te leggen.
     
  14. Nika

    Nika Actief lid

    Mar 14, 2007
    296
    1
    18
    Female
    Mama
    Ah gelukkig ben ik niet de enige die al druk ideetjes aan het opdoen is voor de babykamer. De kamer die het wordt staat nu leeg dus ik ga elke dag even kijken en dagdromen!
    Alleen één probleempje, ik zou het geslacht heel graag willen weten wanneer dat kan.. en dan het kamertje lekker gericht inrichten. Maar mijn man wil het absoluut niet weten! Bij onze dochter wisten we ook niet wat het werd, en dat was wel heel spannend om mee te maken vooral tijdens de bevalling, maar het lijkt me toch ook wel heel leuk om het nu dan wel te weten... en dat ook eens mee te maken. Ik heb geen zin om weer een neutraal kamertje in te richten. Lastig, maar ik weet al dat er geen schijn van kans is dat mijn man nog van mening verandert. :(
     
  15. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    Oei, dat is inderdaad lastig. Ik wilde het in eerste instantie ook niet weten, maar nu begin ik toch wel erg nieuwsgierig te worden. Het is ook wel makkelijk. Je weet gewoon welke spullen je opnieuw kunt gebruiken en wat niet. Als het een meisje wordt, kan ik alvast een hoop echte jongenskleren weg doen. Maar als het een jongen wordt, kan ik dat allemaal nog bewaren.
     
  16. sannie306

    sannie306 Actief lid

    Jul 26, 2008
    316
    0
    16
    Female
    Rotterdam
    hoe oud is jouw zoontje? onze zoon wordt 8 dit jaar, dus die kan echt niet samen met een baby:D

    we hebben nog wel een klein kamertje "over" maar daar staat de vriezer en extra koelkast, een megagroot bureau van mn man en de kerstspullen en andere rotzooi....verder hebben we echt nergens plek om dat soort spul op te bergen

    de slaapkamers zijn gelukkig wel heel erg ruim, dus op zich zou t geen probleem zijn om de 2 jongste dan samen op een kamer te doen.....moeten alleen denk ik even gaan schuiven met wie in welke kamer hihihi
     
  17. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Poeh! Das idd lastig...
    Mijn vriend wilde het ook echt niet weten. Maar zijn oma in Schotland ligt erg slecht en die heeft ons geveraagd of zij mag weten wat het wordt. Daar hoefde mijn vriend niet lang over na te denken. Dus als wij straks met 20 weken weten wat het wordt bellen we de oma van mijn vriend om haar te vertellen wat het wordt. Als dat het enige is dat we voor haar kunnen doen dan doen we dat graag voor haar. Zij zal ons kindje nooit mee gaan maken..

    Ik ben dolblij dat we het straks weten, kleren shoppen, kamer inrichten.. Kan niet w8en.. :D
     
  18. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38

    Mijn zoontje zal bijna 5 1/2 zijn als de baby wordt geboren. Vind ik ook te oud om met de baby op de kamer te gaan. Gelukkig hebben wij nog een "rommelkamer" die we ombouwen tot babykamer.

    Wat vind je zoontje van 8 van zijn kleine zusje? Gaat dat goed? Ik ben echt benieuwd hoe het dalijk gaat. Ik hoop gewoon dat ze toch echt ook nog leuk met elkaar op kunnen groeien, ondanks het leeftijdsverschil.
     
  19. Lan

    Lan Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    1,824
    8
    38
    Female
    Postbode
    Venray (Limburg)
    Wij willen het wel weten, vooral omdatik gewoon geen jongensnamen kan bedenken die ik mooi vind erg he... dus stel nou dat jongen word moet ik hard gaat nadenken haha
     
  20. sannie306

    sannie306 Actief lid

    Jul 26, 2008
    316
    0
    16
    Female
    Rotterdam
    en anders helpen wij wel mee voor de jongensnamen :D
     

Share This Page