En de bus rijdt verder voor de augustusbeebs

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door limmeke, 2 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debsje1977

    debsje1977 Niet meer actief

    Miranke: jammer dat mannetje niet inziet dat het belangrijk voor je is dat hij wat eerder thuis is :(...aan de andere kant zal dit zijn manier wel zijn om het een plekje te kunnen geven...( deed mijn man netzo toen)...zal wel een manneniets zijn ;)

    Wel fijn om te horen dat je in iedergeval nog een beetje heb kunnen slapen.
    Hoe lang moet je nu wachten tot het vruchtje vanzelf afkomt voor je een curitage krijgt?
     
  2. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Dat gaat inderdaad een klein drama worden of zo erg dat ze flipt.....

    Ik denk dat ik vrijdag pas ga testen, als de duivels niet komen.
    Eigenlijk kan ik niet geloven dat de duivels niet gaan komen.
     
  3. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    proost miranke

    feli debs met je 4 jarig huwelijk!

    duim gieg!

    @all: kheb geen doopjurkje.. de jongens hadden beide een eigen dooppakje omdat de 1 gedoopt werd met 30 graden en de ander in de vrieskou.. dus voor dochterlief ga ik ook een eigen pakje halen... zo kunnen ze later, als ze zelf kids hebben hun eigen traditie starten met het pakje waarin ze zijn gedoopt.
     
  4. debsje1977

    debsje1977 Niet meer actief

    moet je haar daar goed op voorbereiden of mond houden tot het zover is?

    kan me voorstellen dat je het haast niet zou kunnen geloven idd...dat maakt het ook zo spannend :D
    en dat je nu nog geen spot of vlokken hebt geeft goede hoop maar kan me ook voorstellen dat het moeilijk is die hoop te bewaren..om een grote tegenvaller de baas te blijven mocht het niet zo zijn....
     
  5. debsje1977

    debsje1977 Niet meer actief

    oh das ook een mooie gedachten Lims :D

    thanks voor de feli's ;)

    Hey smallie: hoe is het nu met je meis? en met Lonneke?
     
  6. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    Moggel

    @ Klingel: SMAK TERUG
    @ Miranke: KNUF *schenkt nu een goed kopje koffie in*
    @ Bus: HAPPY B-DAY... toch wel eng... als een jaar bij elkaar!
    @ Debs: feli met marriage

    ---Ego Bericht---
    Ik had vannacht een vette nachtmerrie over een mk. Ik werd bijna huilend wakker. Later sliep ik weer en droomde ik van een goede zwangerschap. Ik wou dat ik 8 weken verder was... GRRRR
    ---Einde Ego Bericht---
     
  7. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Ik moet haar voorbereiden, maar pas op de dag zelf of een dag vantevoren. Als ik niks zeg en met haar naar de huisarts ga, dan flipt ze zeker zodra ze ziet dat ze de prik ziet.
     
  8. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    Arme gieg-meidje...
     
  9. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    @ Debs: Feli met je 4-jarig huwelijk :)
     
  10. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Oeps ik bedenk nu opeens dat de kinderarts ook nog bloed wilde laten prikken binnenkort........
    Ik ga denk ik maar even een recept voor toverzalf vragen, voor 4 keer ofzo.
     
  11. debsje1977

    debsje1977 Niet meer actief

    dank jullie meiden :D

    Ohh Yadi..kan me die onzekerheid en de gedachten was ik maar alvast 8 weken nog zo goed voorstellen...maar positief blijven hoor meis! dit keer moet het gewoon goed gaan..,net als bij gieg die dit keer gewoon posi testen gaat ;)
    positive gedachtens brengen ook positive dingen in je leven..heb het toevallig net van heel dichtbij mogen meemaken dat het echt zo werkt ;)

    eigenlijk is het ook wel logisch dat je haar erop moet voorbereiden...dat moet je volgens mij met elk kind wel doen ipv zo voor het blok te zetten als het zover is en de spuit ineens tevoorschijn komt.
     
  12. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    thanks debs... we staat er wel heel anders in... de eerste keer helemaal op wolk, de tweede keer grafstemming en nu roze met een nuchterheid. Nou ja elke dag is er weer eentje extra!
     
  13. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    meunin...


    @miranke: ach baileysmeisje, hoe gaat het vandaag met je? ik heb vannacht aan je gedacht (terwijl ik in oorlog was met 2 muggen- huidige stand 9-0 voor hen)
    en wat betreft mirankeman, tjah, dit is echt moeilijk, jullie hebben blijkbaar allebei een andere manier van ermee omgaan (mars en venus enzo...) en het jammere is dat hij niet zo goed geluisterd, of gehoord heeft gisteren, hoe belangrijk voor jou dat eerdere uurtje bv is.
    misschien moet je m dat nog smsen, misschien moet je proberen er geen punt (extra) van te maken, dat weet ik zelf ook niet zo goed..

    in elk geval: knufffffffffffff en ik begrijp je, dat je nu wilt dat het zo snel mogelijk uit je lichaam gaat. het lijkt me een eng idee, snik :(

    enne, MvM: werkelijk waar!!!!!!!!!!!!!! :$:x

    @limme: dopen, mooi! ruzie met stel in kerk: niet mooi! traditie beginnen: mooi!

    @gieg: haai hoest? ik keek naar je temp en toen werd ik niet blij... :(
    wat denk jij er nu van?

    @debs: gefeli met 4! en wij denken ook altijd aan jou!

    @bus: gefeliii met 1 jaar! ongelooflijk he, en wat hebben we allemaal meegemaakt en geschreven! ongelooflijk..... :)

    @gaby: feliiii met meria!!! :)

    @jd: brr, eng van die dromen. ga je nu eerder naar de gyn wegens extra controle of werkt dat niet zo na 2x mk?
    enne, hoe staan de bootplannen er met dit nieuws nu voor? gewoon uitvaren met buik en bevalling in veld...?

    @remmie: zonneschijnsmak!

    @bowtje: hoest ermee? hoe bevalt bevalverlof??

    @cin: duimmmmmmm voor joe IUI! :) superscore! ik heb een heel goed gevoel voor/bij jou! of ben je zelf nog aan t tobben over ditjes en datjes?

    @elke: heeyhaay! hoest? ben je aan t werk? hoe bevalt het 50%minder werken? en hoe is gynspanning voor morgen?

    @rest: thee, broodje, hardlopen, onwijsssss strijken, en atelier! morgen met vriendinnnen superdiner op kasteel, yam.

    kortom: ik leid mezelf wel af hoor, van dat ene dingetje.........;):(:)
     
  14. debsje1977

    debsje1977 Niet meer actief

    ik ga er weer van tussen kleine meis is wakker geworden dus wil graag wat aandacht ;)

    prettige dag allemaal!
    xx
     
  15. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    @ klingel: ik mag over drie weken naar de gyn. Anders moest ik 5 weken wachten!.. bootplannen... ik sta voor met dikke buik weg te gaan. Hubs niet, dus we vertragen gewoon een half jaar!
     
  16. miranke

    miranke Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.330
    0
    0
    @ Debs, gefeliciteerd met je huwelijksdag!

    @ Yadi, ja meis, het is en blijft spannend. Kom op, blijf positief!

    @ Gieg, duimen draaien voor jou!

    Euhm, weet niet meer wie het vroeg over de curretage, maar heb voor volgende week donderdag een afspraak staan om er over te praten. Heb vandaag gebeld naar het ziekenhuis omdat ik het wel heel ver weg vind en het idee van een vruchtje dat het niet doet in mijn buik, is ook niet prettig. Ik wil dit afsluiten en door. Morgen belt de gyn dus even, wil vragen of het via medicatie kan. Ik zal het wel horen.......

    @ Bus, mooie momenten, verdrietige momenten, bange momenten...alles hebben we al meegemaakt. Super dat dit mogelijk is met, voor mij, anonieme mensen. Dikke smakkerd!!!!!
     
  17. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    poei jd! ik denk dat als je het uitstelt het helemaal moeilijk wordt, met een klein beebje. maar dat moet je natuurlijk zelf weten.

    @pregnyl: getver, heb er voor t eerst LAST van. onwijs zere nippels enso, mok.
     
  18. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    @ klingel: dat denk ik ook, maar hubs wilt dat ik hier beval... of het nu bevalt of niet!
     
  19. natjes

    natjes Niet meer actief

    |Net bij verloskundige geweest. Beeb was nog steeds errug duidelijk voelbaar (duidt op vruchtwater tekort). Omdat ik vanaf zaterdag continu harde buiken heb en krampen in onderrug met daarbij sinds vanochtend scherpe steken/krampen in doos en onderbuik. Ze gaat er dan ook niet vanuit dat ik de 40 weken meer haal. (ergens wel fijn).

    Moet nu ieder geval elke week terug komen en ze belt me vrijdag om te vragen wat zkh heeft gezegd/gedaan.

    Ik kon er volgens haar uitgaan dat er een grote kans is dat ik dan weeeeer opgenomen wordt.. (IEKS!!)

    Maar goed beeb zijn hartslagje was goed. Tijdens luisteren had ie de hik, wel komisch om het zo te horen (en te zien).

    Dus voor op de agenda: vrijdag zkh echo+ctg en woensdag weer vk.

    @kling: naar zeg dat je last hebt van pregnyl prik! Vroeg me trouwens af, hoe is het met het broertje van aagje? Is die een beetje bijgetrokken weer?

    @ de rest; Dikke knuf!
     
  20. Maidin

    Maidin VIP lid

    24 jan 2008
    8.121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    @ Natjes: ieks... dat is idd wat minder... erhm.. had ik ooit niet gezegd dat je in het zkh zou bevallen en jij beweerde van niet?
     

Deel Deze Pagina