Kopieer het maar gewoon van mij, je onzekerheden hier gewoon blijven posten, dan komt het vast allemaal wel goed, en je weet het hè: wij gaan voor een positieve test komend weekend.
Wat denk jij dan, mocht het raak zijn dan moet je wel uitkijken wat voor producten je in je handen hebt, je gebruikt etc etc
Ja lieverd ik weet het. Ik zou as vrijdag pas een innesteling kunnen hebben en dan is er nog geen bloedband met de moeder. Daarom doe ik het nu en niet volgende week want dan kan het denk ik meer kwaad. Wat denk jij?
Ja dat kan ik me voorstellen, ik zou zo ook zelf weer voor een kitten gaan als ik die foto zo zie maar mag niet van mezelf aangezien onze kater net 14 is geworden. Ik wil hem niet plagen met een ander dier erbij.
Fijn al die goedbedoelde adviezen! Hahaha ja hoor ik doe om en om anders kan ik niet meer bij de wasmachine die staat te draaien
Ja daar zit ook wel weer wat in. Ik doe het nog iets anders, kijk manlief met grote onschuldige ogen aan, ahum, en zeg volgens mij moeten de kozijnen ook een verfbeurt hebben. Nee hoor, hij ziet dat gelukkig zelf, en ach mocht het nu eindelijk raak zijn dan kunnen wij ons op een babykamer gaan storten, lijkt me helemaal leuk om te doen.
Manlief ziet me aankomen. Nee schat dat gaat niet zo goed met een verbrijzeld been, doe je het lekker zelf? Enn schilderen vind ik niet erg om te doen gelukkig!