Moe van die mensen..

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Huismus, 27 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pippeloentje

    pippeloentje Bekend lid

    9 mei 2008
    983
    0
    0
    Ja het klinkt zo eng als men je sterkte wenst! Maarja je kan iemand die nog moet bevallen ook moeilijk "veel plezier'' toewensen haha, dat snap ik ook wel weer!

    Hey mamatoB, misschien kent jou broer mijn broer wel!! Die is ook homo! ;)
     
  2. Djoels

    Djoels Actief lid

    13 apr 2009
    177
    0
    0
    'Je krijgt vast een mooi kind..'
    'Hoezo' vraag ik haar.
    'Als alle schoonheid uit de moeder trekt, wordt het een prachtig kind.
    'Sorry?'
    'Je ziet er ..... tja.... zo verrot uit.'

    *stilte*
    'Je hebt geluk dat je me vandaag treft, ik heb vandaag een enorm goede dag, had ik je gisteren gezien, had ik alle tanden uit je mond geslagen.'

    *stilte*



    *nog langere stilte*

    'Fijne dag nog' en ik loop het kantoor van mijn collega uit.



    Ik word gek van al dat gebemoei, getut, gezeik, gezever. Ik haat al die adviezen, al die dingen die ik niet wil weten.

    'Ben je bang voor de bevalling'
    'Nee'
    'Nee??? Nou dat is voor het eerst dat ik dat hoor.'
    'Ik ben niet bang, kijk er niet naar uit.'
    'Ja precies.... inscheuren, bladiebla, totaal reptuur zusenmezo'
    'Of je gaat dood' zeg ik.

    *stilte*
    'Dood?'
    'Mijn vriendin stierf in het kraambed.'

    *nog grotere stilte*

    'Maar de kans dat dát ook bij mij gaat gebeuren acht ik zeer klein (statistieken en zo), dus dan maar een flinke scheur, als ik het leven maar heb, fijne dag verder, daag!'


    'Weet je zeker dat het er geen twee zijn Djoels.'
    'Nee.'
    'Echt niet.'
    'Nee, niets is zeker.'
    'Je bent al zo dik.'
    'Vind je?'
    'Nou ja, dik, ik bedoel, die buik, nou ja, best wel dik.'
    'Vind je dat vervelend?'
    'Nee, hoor, o nee, ik dacht gewoon misschien zijn het er wel twee.'
    'Misschien wel.'
    'Nou zeg, dat lijkt me anders echt wel een heisa.'
    'Ja.'
    'Dus.'
    'Niets. Ik maak me niet druk, zonde van mijn energie, die heb ik namelijk niet in overvloed.'
    'Anders nog iets?'

    *stilte*
    'Daag!'




    En zo kan ik nog wel even doorgaan.

    Uiteraard zijn er ook mensen die het lief bedoelen en het niet naar bedoelen.... maar de hormonen maken een monster van me en ben ik er heel snel klaar mee, wat ik niet onder stoelen of banken schuif.

    Zo.
    Klaar.

    :D
     
  3. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @Djoels, kan het me helemaal voorstellen. Was ik maar af en toe zo adrem....
     
  4. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    hihi zo herkenbaar...............ben dus niet de enige die er last van heeft...wat ook zo onbeschoft is...
    - sta je in de C1000 en paar dames achter je beginnen te fluisteren, kijken eens stiekem naar je buik,,, fluisteren nog wat en je weet gewoon dat ze het over jou hebben.. Was het zo zat, ben er gister bij gaan staan... Ik zei:" Vertel het nu maar hardop.." beide dames zo rood als een tomaat, kwam er op neer dat ik zo jong ben, niet getrouwd (in het dorp: ons kent ons), vriendlief altijd van huis 2weken, JA DUS???? heb me maar omgedraaid en weggelopen, was zo kwaad.... (leuk die hormonen, kan me overal kwaad om maken)
     
  5. mamaI

    mamaI Lid

    10 mrt 2009
    53
    0
    0
    Hallo dames,

    haha, wat een herkenbare verhalen. Sommige mensen denken echt dat ze alles kunnen zeggen. Ook ik heb een flinke buik en mensen vroegen al heel snel in de zwangerschap of het er geen 2 waren... NEE... weet je 't zeker? *zucht*.. na 8 echo's zou dat echt wel duidelijk moeten zijn. Ik heb het overigens ook wel eens tegen een collega gezegd, en ik heb hier vorige maand uitgebreid mijn excuses voor aangeboden!! :D

    Of mensen die zeggen dat je er zo stralend uitziet, helemaal niet moe of zo... nee, dat kan kloppen want ik voel me gewoon prima! Op enkele kleine klachten na, die verder niet het vermelden waard zijn... Moeten zwangere vrouwen die tegen het eind lopen er dan beroerd uitzien??? :(

    Verder heeft iemand me trouwens veel plezier met de bevalling gewenst. Een man nota bene! Zijn redenatie was: Het is de mooiste dag van je leven dat je je kindje op de wereld zet, dan mag je iemand voor zo'n dag toch wel veel plezier wensen? Ik vond het een leuke gedachte! :p
     
  6. Thasmo

    Thasmo Actief lid

    8 jan 2009
    251
    0
    0
    Secetarieel Administratief Medewerkster
    Noord-Brabant
    @mamatoB: haha nou zal vandaag eens komen kijken in het klaagtopic.. :D uhuh het lijkt ook vind ik net alsof de vrouwen die het afgelopen jaar bevallen zijn (die het dus eigenlijk zouden moeten snappen) juist harder zijn tegen je.. collega die bevallen is zei toen ik zei Wrom moet je nou toch overal jeuk krijgen?? *ik heb bultjes op mn armen/schouders/handen/borsten/klein btje op mn buik* zij: nou kom op zeg gaat straks van zelf over. Uhmmmm oke:( dat weet ik zelf ook.. wilde alleen maar even beppen en horen dat het inderdaad jeukt en vervelend is hahaha *momentje van zelfmedelijden ;)*

    @huismus: dat van het OV had ik ook! Wij waren afgelopen vrijdag in Amsterdam (moesten naar de advocaat) en hadden de auto gezet in de Arena Transferium (weet niet of je dat kent maar dan betaal je maar 6euro per 24u en krijg je er max. 5 metrokaartjes bij, stukje lopen, metro in en binnen 15min sta je op het waterlooplein) Heen hadden we een plaatsje om te zitten, maar terug komen we de metro in en er duiken snel een paar mensen (jaja geen pubers ofzo maar echt van rond de 40) op de beschikbare plaatsen.. en daar sta je dan met je dikke buik..:( Stonden ook 2 politiemensen in (1 vrouw, 1 man) en die politievrouw vroeg gelijk aan mij, wil jij niet gewoon liever zitten..En ik wil dan weer niemand uit zn stoeltje jagen.. dus ik zei nee, blijf wel staan, dankjewel. Dan denk ik wat zijn mensen dan toch weer onvriendelijk! Sta ik altijd uit goed fatsoen voro een oudere meneer/mevrouw/moeder met kleine kindjees of wat dan ook op.. en nu je zelf zwanger bent blijven ze gwoon allemaal zitten grr:x

    @djoels: haha ik heb enorm moeten lachen om je adrem antwoorden.. heeerlijk! :D Ook ik ben er klaar mee inderdaad.
    Vind ook dat mensen vaak niets anders meer weten om met je praten dan over baby's of zwangerschap..;)

    @Roeltje: das zeker onbeschoft! Ook ik woon in een dorp en ik heb dan het geluk dat ik daar nu dan bijna 2jr woon, maar verder daar helemaal niet uit de buurt kom (woon vlakbij roosendaal en kom zelf uit Breda) dus mensen kennen mij niet zo zegmaar. En ik heb het dan ook nog geen andere reacties in het dorp gehad dan positieve.
    Of ze doen het natuurlijk achter je rug dat kan ook.. ;)
     
  7. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    @ Djoels: RESPECT :D mag ik een portie van jouw adrem lenen? :p

    Laatst nog zo'n voorbeeld van hoe lomp mensen kunnen reageren, goed bedoeld of niet:


    Mijn man: "De kleine weegt al 3 kilo, schatten ze, wat best al veel is bij 34 weken"

    Mijn schoonmoeder: "Oh, ja... Dan moet ze maar minder gaan eten vanaf nu."

    Mijn man: "Daar heeft het NIKS mee te maken!"

    Ik zat er zo bij: :$
     
  8. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Wat een onnozele schoonmoeder. Ik krijg ook regelmatig een blauw kikkergezicht met ronde witte ogen en een rode tong van mijn schoonmoeder. Ze doet de naam schoonmoeder in ieder geval echt eer aan.

    Toen ik zwanger geraakt was zei ze "ik had toch gezegd dat jullie niet zwanger konden raken tot jullie hond er niet meer was". IK ":$".

    Wij hebben echt zo'n lieve lobbes, engelse bulldog knuffelbeest.

    Gekkerd dat ze is. ;)
     
  9. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    Ooohhh wat een opmerking!!

    Ik heb ook een engelse bul gehad, was mijn aller grootste vriendje, mis 'm nog steeds :(
     
  10. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    * off topic*
    Als je eenmaal zo'n lief bulletje hebt gehad vergeet je dat nooit meer. Lieve beestjes. Maar er zijn er nog genoeg die graag een bazinnetje willen hebben... :)

    Wij hebben er vorig jaar ook een bullenteefje in moeten laten slapen. Zit er nog steed af en toe om te huilen. Het zijn net kinderen.

    * en weer on topic *

    Ik trek me maar niets meer aan van de opmerkingen van mijn schoonmoeder....
     
  11. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    *off topic* ja, je kan er zooooo ontzettend veel van houden, van die lieverds. Ik ken geen enkele andere hond die tegelijkertijd zo grappig, lief, lui, gek en verrekte slim kan zijn :D
    Ik mis hem echt nog elke dag. Als straks ons kindje wat groter is, wil ik er zeker weer eentje.

    *en weer on topic*
    Ja, mijn schoonmoeder bedoelt het goed, maar die denkt dat het beter is als kindjes lichter zijn, vraag me niet hoe het in haar hoofd opkomt, maar zo is zij... en ze zegt altijd direct wat ze denkt, wat meestal heel grappig en fijn is, maar soms dus ook ... eh... niet grappig.
     
  12. Ik word ook moe van die mensen. Maar tegenwoordig geef ik me toch goeie opmerkingen terug.. het wordt nu meer grappig juist. :D
     
  13. pippeloentje

    pippeloentje Bekend lid

    9 mei 2008
    983
    0
    0
    Ha schoonmoeders, die van mij trekt alles in twijfel wat ik zeg! Alles is anders.
    En ze probeert erop aan te dringen bij mij dat we ons kind 2 namen geven, zodat het later zelf kan kiezen!
    Wij geven gewoon 1 naam, wij kiezen! punt!
     
  14. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    2 Namen zodat jullie kind zelf kan kiezien? Hoe komt ze daar nu weer bij.
    Daar heb ik nog nooit van gehoord.
    Zijn er mensen die dat doen dan?
     
  15. pippeloentje

    pippeloentje Bekend lid

    9 mei 2008
    983
    0
    0
    Blijkbaar!

    En wat als het kind allebei de namen vreselijk vind haha.
     
  16. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    haha dan is jullie kindje later niet blij met jullie :p
    Heb juist een onwijs lieve schoonmoeder en lieve schoonoma trouwens... belt elke week wel ff op om te vragen hoe het gaat... geeft juist goeie tips (niet qua opoeding maar kleertjes wassen, kopen e.d.) maakt totaal geen kwetsende opmerkingen trouwens.. heerlijk...
    andere familieleden wel trouwens,
    "Jeetje, wat heb jij een dikke kont gekregen zeg!!!"
    "Pff nu heb je een plofkoppie"
    Je kan aan mn gezicht helemaal niet zien dat ik zwanger ben... draag mn buik naar voren, en mn kont is niet eens dikker geworden..
     

Deel Deze Pagina