mariska, mazzelaar! Ik ben zooo blij als Fay al haar tandjes heeft, maar helaas, nog 4 kiesjes en de hoektandjes.. brrrr Hier ook een dame met woede aanvallen. Ze gaat dan knijpen/slaan/huilen/krijsen... Op de gang zetten durf ik niet, dan klimt ze naar boven.
Hey meiden, Alles goed hier? Heb het een beetje druk, weekendje center parcs was leuk maar erg vermoeiend voor Amy geloof ik want die is nu nog slaap aan het inhalen haha. Zwemmen is ook zooo vermoeiend! Gister uit eten geweest, vandaag weer een etentje gehad, morgen pretecho en 's avonds mijn voetjes verwennen bij de pedicure. Amy is uit logeren bij oma en opa, kan ik even mijn eigen gang gaan. Heb niks bijgelezen.... Miriam geniet van je ventje. Hier ook geen zware dame, 80 cm en zo rond de 10 kilo. Maar wel maatje 80/86
Hier geloof ik nesteldrang toegeslagen, het hele huis overhoop gehaald en aan het opruimen. inmiddels 3 volle vuilniszakken weggesmeten. Morgen moet ik mijn linnenkast onderhanden nemen, maar daar heb ik nog niet veel zin in met Laura om me heen ( lukt natuurlijk ook niet haha) Ik slaap ook heerlijk met Laura mee smiddags dat heb ik ook echt nodig!! Vind het echt heerlijk. korte nachten en dan een dutje tussen de middag! Ik moet donderdag weer naar de gyn voor controle overigens @ Lafo: fijn dat je er weer bent, en je bent en blijft een drukke meid hihi met je etentjes overal en nergens! Als je maar lekker geniet! Hoe is het met het buikje? En leuk een pretecho! Spannend hoor! @Naatje lekker dat je op je mbiel op internet kunt, en mooi dat jullie zo genieten op de camping! @ Mariska ALLE tanden!!! Wow wat snel ... hier nog altijd 4 boven en 4 onder en niets meer op komst. Meiden ik ga lekker slapen!! ( eindelijk) xx
Hai dames!!! Zo wel alles bijgelezen maar ben heel druk dus weinig schrijf tijd! Zaterdag gewerkt, zondag bij oom en tante geweest bij onze mooie Laura gekeken, maandag gewerkt, gister Juud op visite en 2 kraamvisites gedaan en nu weer werken, vanmiddag visite en morgen ook weer visite pfffffffffffffffffffff hahahaha.... druk druk druk en dan vrijdag en zaterdag weer werken... kijk nu al uit naar zondag! Hier alles zn gangetje! Noah is afwisselend lief, ondeugend en driftig hahaha maar het is nu weer te doen gelukkig! mini in buik wordt ook steeds drukker dus is weer helemaal leuk!! eeeeeennn ik groei hard ineens haha.... heb nu echt een buik, daar kun je niet meer omheen! Vakantie hebben we geannuleerd en nu gaan we weekje naar landall op rabbit hill!!! helemaal super zin iN!!!!!!!!!! Volgende week vrijdag gaan we.. ik ben helemaal gelukkig want zag echt op tegen vliegen.. Miriam, lekker genieten van je mannetje meid!! naatje, veel plezier op je vakantie en doe lekker rustig aan!! Janny, lekker nestelen meid, nou mag het hahaah!! xxx
Aydin is uiteindelijk om 11 uur in slaap gevallen met een zetpil... Als hij de trap zag begon hij al te huilen.. Ik voelde 2 nieuwe kiesjes die met een puntje door waren...dus daar zal hij wel last van hebben...Hopelijk komt de rest er ook snel achteraan, zijn we daar weer vanaf... Vanmorgen om 8 uur alweer wakker natuurlijk met een dikke vette poepluier... @ Naatje, fijn dat je een fijne vakantie hebt...Gezellig die diertjes die komen buurten @ Mariska...Gister voelde ik er weer 2 kiesjes bij, Pff jou kleine alle tandjes al...Heerlijk ben je daar iig van af..Heeft hij er veel last van gehad? Veel plezier in de dierentuin.. @ Dafhne, Heb Aydin wel gewoon op de gang gezet...Hij is zo boos dat hij de trap niet eens ziet...Hij wil gewoon persee weer naar binnen. @ lafo. Zwemmen voor die kleintjes is indd erg vermoeiend..lekker dat ze even uit logeren, kun je lekker je gang gaan.. Veel plezier met de pretecho en lekker genieten van de pedicure
Goedemorgen! Ik ga hier ook een beetje opruimen, Janny goed idee haha. Vanmiddag om 13.00 komt me vriendin en Ramon en dan gaan we naar het echobureau hier om de hoek. Janny is Laura weer helemaal opgeknapt? Gina ook al zoooo druk, wat doen we ons zelf aan haha en ja meid je hebt al een lekker dik buikje haha. Mariska jeetje wat een but vakantie zeg, echt horror zoiets...nu weer lekker thuis in je eigen ritme! Alle tanden al jeetje wat is dat snel gegaan, het zijn hier ook altijd fases..even niets en dan komt alles tegelijk! Anoesj arme Aydin last van die tanden, de tandenfee heeft het maar druk! Dank je wel, ik ga ook lekker genieten vandaag. Na de pretecho wil ik ook ff winkelen met me vriendin, heerlijk even zonder kind! Miriam alles goed met jou en Sem? Tsjonge wat een bevalling meid! Heerlijk ventje zo te zien op de foto's! Naatje veel plezier nog op de camping! Daam hoe is het met jou meid?? Ik lees iedere keer kriebels..betekent dat nog wat? Fioon wat een lekkertje die Beau, moest erg lachen om jouw scheldverhaal van Beau, is maar goed dat we ze niet verstaan haha. Ben je nou al een keer naar het cb geweest? Lees dat het vrijdagnacht echt noodweer is geweest maar omg Nijmegen viel mee! Heb een beetje onweer gehoord en het heeft wel wat geregend maar niet dat ik er bang van werd! Heb net weer mystery center parcs geboekt haha heb de smaak te pakken. 12 okt t/m 16 oktober midweek met ex schoonzus en me 2 nichtjes en Amy natuurlijk. Ramon gaat niet mee. Alles bij elkaar was ik 200 euro kwijt incl lakenpakket enreserveringskosten blablabla Dus 100 per persoon dus dat valt mee! Ben benieuwd waar we nu naar toe gaan, straks weer Heijderbos, die kans zit er in haha, ach maakt mij niet uit, Amy vond het leuk en ik weet de weg hihi
@ Gina: HEEEEEEEEEEEEEY!!! Vakantie geannuleerd? Kan me indenken dat je tegen de reis en vooral het vliegen op zag. Nu lekker naar een huisje! Hoop dat je heerlijk weer hebt! Het is al bijna zo ver Krijg je nu eindelijk dan eens een buik hahah @ Juud: is inderdaad geen geld zeg! Als ik eindelijk eens ben bevallen dat ga ik mezelf ook eens verdiepen toch in dat gebeueren van CP @ kiesjes pffff ik moet er even niet aan denken ! @ opruimen: Ik voel me eigenlijk een beetje naar op t moment, geen idee waarvan. Heb echt last van mijn rug aan de achterkant/zijkant soort van spierpijn. Was er net helemaal eng van, oorsuizen en misselijk heel vervelend. En dat terwijl ik de kast van laura aan het uitmesten ben, dus eigenlijk genoeg te doen heb. Nou ja maar even zitten dan hopelijk zakt t zo!
Hmmm toch even rustig aan doen Janny....ik ben helemaal bezweet van het dweilen en stofzuigen en moet eigenlijk boven ook nog dweilen maar geen tijd meer. Ga me zo omkleden en dan Baloe uitlaten en dan naar beebje zwaaien!
Juud veel plezier bij de echo Hoop dat alles goed is met de kleine ukkepuk! Je bent verdorie alweer bijna 30 weken zwanger hihi Gaat echt ZOOOOO snel! xx enne laat je wel ff horen hoe t was??? Ik ga even liggen, ZZZZzzzz
Ja dat heb ik ook als ik naar jouw banner kijk! Je mag al bijna legaal bevallen zeg maar haha. Ik word eigenlijk altijd misselijk als ik teveel doe zoals nu blegh! Tuurlijk laat ik het weten, waarschijnlijk vanavond pas!
Ja Juud je hebt gelijk, gisteren heb ik ook heel veel gedaan, misschien dat ik daarom idd niet lekker was. Slapen heeft me goed gedaan. Ik had Laura er om 12.15 ingelegd en om 1400 werd ik wakker van de telefoon, maar daarna nog tot 15.15 kunnen liggen HEEEEEERLIJK!
Hoi dames, Het gaat hier heel erg goed. Het vakantie was heel erg leuk. jammer dat we nu al terug moeten. En de ramadan is bij ons begonnen, wel moeilijk zonder eten. maar het is de bedoeling. ik en isa zijn bij mijn ouders. we blijven voorlopig hier en dan ga ik pas verhuizen, als ik een huis hier krijg. ik ben keihard opzoek naar werk. net ben ik nog gebeld door een uitzendbureau. ze gaan mij voorstellen aan een bedrijf in capelle a/d ijssel. Ben benieuwd, hoe het zal gaan. Hoe is het hier verder?? groetjes nazli
@lafo. Hoe was het beebje kijken? @anastasia. Doe je wel een beetje rustig aan? Wel lekker hè dat die kleintjes nog een middagtukje doen... Lekker ff meetukken. @mariska. Balen van je vakantie meid.. Nu weer lekker thuis. @gina. Ik heb even gemist waarom de vakantie is geannuleerd.. Maar kan me voorstellen dat je vliegen nu ff niet ziet zitten. @ anoesj. Balen dat aydin zo'n last heeft van zijn kiezen.. Driftbuien zijn erg herkenbaar.. Hier ook een klein driftkopje af en toe. Gang werkt hier ook prima. Hihi manlief keek net ff over mijn schouder mee en moest erg lachen dat ik zelfs hier op het forum zit. Zoë had vanacht een drama nacht.. Denk ook weer tandjes.. Of kiesjes.. Heb iig weinig nachtrust gehad. Stand is nu 3 boventandjes en 4 ondertandjes... Moeten nog een hoop. Ze kwijlt iig ook weer flink. Net ff stukje gefietst... Viel niet mee met al die heuvels... Met zoë op mijn mamafiets en zwanger. Best een gewicht allemaal .. Pfff was best een klim.. En manlief op zijn lichtgewicht mtb maar lachen.. Nu ff uitpuffen.
@Gina..Rabbit Hill..leuk!! Zijn wij vorig jaar rond deze tijd geweest. Heerlijk...ik kan niet anders zeggen. Met de boswachter mee geweest, wild spotten, heerlijk lopen buffet met een serveerster die Evan in de gaten hield als wij ff gingen kijken wat er allemaal was...en niet vergeten Bollo..haha.. @Lafo...jij hebt idd de smaak te pakken. Gelijk heb je!! @Anas..doe je wel voorzichtig..je bent wel hoog zwanger hé @Nazli..welkom terug. Dus nu woon in je Nederland..succes met de ramadan. @Naatje..beetje verslaafd??? Zo te lezen hebben jullie het wel naar de zin. Hier vandaag een dagje Emmen dierentuin. Heerlijk genoten van Evan, het weer en ik vind het zo heerlijk om mijn ouders zo te zien genieten van Evan. We hebben een abonement genomen op de dierentuin..zo kunnen we nog een keer heen. Kost 42,50 voor bijna 13 maand..Evan was niet weg te slaan bij de olifanten.
Nazli Welkom thuis!!!! Ik begrijp dat je nu dus in Nederland bent? Lijkt me lastig de Rammadan, maar 1 ding wat ik niet zo goed snap he, misschien kun jij dat eens uitleggen. Je mag niets eten en drinken van zonsopgang tot zonsondergang, maar daarna eet iedereen zich weer vol... Wat is dan het doel ervan? ik snap het niet zo heel erg goed.
lafo hoe was het????????? en ik moet volgende week dinsdag naar het cb ben wel heel benieuwd laatste keer was in mei!!! iedereen!!! hallo!!! ben moe ben druk haha vraagje hoe straffen jullie? ik geef geen tik meer heb het nu een paar keer gedaan en het heeft totaal geen nut...of ze slaat terug of het boeit haar totaal niet op de gang dat is helemaal hot hier want opde deurmat dansen is zoooo cool..... in de keuken op een stoeltje naast de koelkat...mag ook niet want de keuken is een no go eary dusssss wat moet ik nou ...in de box ???ik weet het ff niet meer haha ze is heel lief maar zeer ondeugend ben gewoon ff op ze schreeuwt al 4 nachten alles bijelkaar het begint om half 3 en eindigt om half 6 of 6 uur...met mazzel ...ben gebroken vanacht om 3 uur alle meubels verplaatst omdat ik dacht dat er een beesje in haar kamer was omdat ik dacht geknisper te horen en zei daarom wakker werd steeds , maar nadat me man alles had verschoven om mijn aanwijzingen (arme man ) was er niks ben moeeehoe! ff een dipje ofzo ? nou dit was mijn geklaag ff over het aller aller liefste meisje van de hele wereld , god wat hou ik van haar ...maar mama is nu ook wel een beeeetje moe hhahahaha
Hoi Bo! lastig dat straffen, ik geef haar wel een tik op haar vingers, en zeg dan boos NEE! Als ze echt heel vervelend is dan pak ik haar op en zet ik haar ergens in een hoek. Moet zeggen dat het nog niet helpt, maar ik blijf hoop houden. De meiden van de zwangerschapsgym zetten de kids vaak in de gang of in een hoekje. Het is vooral dat ze geen aandacht krijgen . En Beau vind de deurmat msischein leuk, maar niet als ze geen aandacht van jullie krijgt denk ik Ik kan me indenken dat je gesloopt bent na zulke nachten, misschien een tandje op komst? Of iets veranderd in haar eet/drink patroon??? xx
Straffen...tja...Wij geven een waarschuwing, daarna nog een keer en daarbij zeggen we als je het weer doet zetten we je in bed. Evan houdt dan op. Box is de kamer al uit...Op de gang is hier geen optie..daar lopen de katten en er is geen traphekje, keuken is hier erg leuk want er zijn lades die open kunnen en de bijkeuken staat de wasmachine en ook die is leuk..moeilijk hé.. Bo...pff al 4 nachten achter elkaar..afgelopen nacht was Evan ook aan het spoken..misschien een sprong?
Hiiiii Ja pretecho was leuk alleen heb weer een eigenwijs kind straks erbij, ze wilde nu ook al niet op de foto..handen en voeten ervoor enzo haha. Toch wel jammer want je betaald 100 euro en we hebben haar een beetje gezien...ze heeft wel wat weg van Amy alleen een platter neusje haha. Heb gezegd tot over 11 weken! Balen zeg meiden van die gebroken nachten...Fiona en Naatje succes vannacht! Mariska mooie dierentuin Emmen! Als ik terecht kom in Huttenheugte in oktober dan gaan we daar ook weer eens heen, is lang geleden! Janny zo lekker hoor die reuze tukjes!! Die maak ik helaas niet zo vaak! Fiona straffen, ook ik geef haar een tik op haar vingers maar ze slaat terug..... Wat ik nu doe is dat ik haar arm beet pak en zeg dat het niet mag maar ze moet me aankijken dus hou ik haar gezichtje ook vast..dan gaat ze meestal huilen en dan weet ik dat het gewerkt heeft omdat ze me daarna meestal een kusje geeft haha. Toch geen muizen in Beau d'r kamer he??? Vanmorgen op de weegschaal maar eens gestaan en al die etentjes gaan nu wel aantikken, ben nu totaal +4 kilo na lang stil gestaan te hebben...ach het is voor een goed doel! M'n voetjes zijn weer gedaan door de pedicure..heerlijk!!! Heb lekker vanmiddag zonder kind even kunnen shoppen en een lekker swirl ijsje gegeten (mijn verslaving haha) Daarna Amy opgehaald bij me ouders, daar gegeten, m'n moeder was alleen erg ziek geworden maar die had me niet gebeld dus heeft ze heel de dag op Amy opgepast terwijl ze hartstikke ziek is....pfff eigenwijze oma!! Morgen met vriendin en kind naar Ballorig, peuterochtend!