Trena: Nee wat heb je aan zo een mens als je kindje nog in t ziekenhuis ligt. Kan je maar beter gewoon lekker met je gezinnetje zijn ipv ronddolende tante. Hahaha. Heb je vannacht nog een beetje geslapen? Hoelaat moet je vandaag weer in t ziekenhuis zijn? Angela": Welja, gewoon schrijven als je zin hebt je bent welkom. Yannick weer matig geslapen. Om 12 uur werd ie wakker vannacht, weer een flesje gegeven en toen kwam ie vanmorgen weer om 5 uur. Grrrrrrrr echt vervelend. Hij heeft ook steeds behoorlijke honger dus hij komt niet voor niks. Misschien na ons weekendje Belgie dat ie gaat doorslapen!? Zou leuk zijn Alles ingepakt voor morgen op wat laatste dingen na. Jeetje wat moet je nog veel meenemen voor een weekendje zeg. Wandelwagen, maxicosi, buggy Jill voor in t park anders wil ze steeds getild worden, (zwem)kleding,luiers, eten Y etc etc. Denk dat de auto zo helemaal vol zit en dat voor 3 nachtjes!! Nou ja, hebben we alles in ieder geval mee. Hopelijk gaat t weer een beetje meewerken. Kom later weer ff kijken. Liefs
Tnx meis Hele fijne vakantie!! geniet er maar lekker van en het weer zal best goed gaan komen, aan de kust waait het vaak wel over he En plopsaland is leuk!! Jill zal haar ogen uitkijken, heel veel plezier! *Je hebt je wagen vol geladen..lalalala*
Zaph:Heh wat jammer dat Yannick toch weer wakker werd vannacht. Ik hoop dat hij na jullie weekendje door gaat slapen. Ik heb goed geslapen voor de verandering.Al ben ik wel nerveus.Moet er pas vanavond om half 7 zijn.En ik ben zelf sinds vorige week afgevallen ,dus denk dat de baby gewoon niks is bijgekomen.
Leuke spam! Ik zal ook gauw weer spammen, vergeet alleen steeds om buikfoto te maken. Buik is inmiddels al aardig groot. Gezellig dat je inbreekt, Angela Robine: kan best dat een weekendje weg goed is voor het slapen van Yannick. Ritme omgooien wil nog wel eens helpen. Trena: wat goed van Yorben! Sterkte vanavond! Dat je zelf af bent gevallen zegt niet zoveel hoor. Moet de compu weer afstaan. Tot later!
Ow jee Trena ook nog afgevallen, maar kan door de stress zijn he, hoeft niet te betekenen dat t met de kleine ook minder goed gaat. Misschien is die wel een paar grammetjes aangekomen! Daar hoop ik natuurlijk heel erg op voor jullie en haar. Laat je t gauw weten?!
Trena: nee hoor, dat jij bent afgevallen, hoeft niets te betekenen. Ik was met die longontsteking ook 3 kilo afgevallen, maar kind was aangekomen hoor. Succes vanavond. Laat je 't even weten? Zap: veel plezier, gaan jullie nou vandaag of morgen weg? Bent even kwijt, maar het is keidruk. Heb nog veel te doen voordat ik weekend kan gaan vieren. Panda: ja, doe maar snel weer eens spammen! Ben benieuwd naar je buik. En ook alweer 16 weken. Merk je al dat het ietsje beter gaat? Kom je weer eens buiten enzo? Brennie: lekker weekend aan het vieren? Hier regent het onwijs, niets aan. Hoop niet dat ik morgen de hele dag binnen moet zitten, want dan wordt het weer een onwijze troep en moet ik alles weer opruimen :x Hahahahaha! Nou, ga snel weer aan het werk hoor.
Hier ook de ene plensbui na de andere, bah. LIS: het gaat een stuk beter. Ik probeer nu regelmatig even naar buiten te gaan maar ben dan wel nog snel erg misselijk. Rustig aan dus. Voel me soms net een oud wijf.
Hebben wij weer.........UITERAARD! Bellen ze net van sunparcs, is t zwembad in onderhoud door stormschade!!! Ws dus hele weekend gesloten......ter compensatie 4x 12,50 voucher voor fun en food op t park. We mogen wel zwemmen in t andere sunparcs in De Haan, zegt ze das 15 minuutjes rijden, kijk ik op internet is t gewoon 43 kilometer van elkaar verwijderd. Das lekker......... Wij hebben dit dus altijd he. Elke vakantie die ik tot nog toe met John heb beleefd is klote qua accomodatie en prijs kwaliteit verhouding. Je zult zien dat we ook de meest aftandse bungalow hebben morgen, WEDDEN?!?!?!!!( zou t aan John liggen hahaha) Ik ga afsluiten, we zien t wel. Tot over 4 dagen dan maar weer. Trena: Sterkte! Liefs
Hoi hoi, Nou ja...da's klote Zaph!! Wel jammer maar laat jullie weekend erdoor niet verpesten hoor. Lekker van genieten ff eruit. Misschien volgende keer John maar niet meer meenemen Heel veel plezier komend weekend!!! Trena; k ben benieuwd naar de uitslag.... LIS: hier ook regen vandaag maar ook wel periodes zonnig. Maar super veel wind...wowie. Milou mocht fietsend naar de supermarkt, arm meiske kwam gewoon niet voorruit Panda: 16 weken alweer....wat gaat het toch hard! Milou is nu ook de 3e nacht droog, echt goed van d'r! Kel: hoe gaat het met Daynah en het spugen? Had je nog contact opgenomen met de ka? Sap: al uitslag van Nick zijn hoofdje? Sem: succes hoor met solliciteren naar de andere functie! Is het dan ook zo dat jij avond/nachtdiensten moet gaan draaien ivm 24 uurs opvang? Morgen dus gaan kijken...spannend hoor! Nog iets gehoord van schoonmoeders?? Her een lekker rustig dagje gehad met de meiden. Milou en ik hadden een tent gebouwd binnen van stoelen en dekens...nou het was groot feest. Toen papa vanavond thuis kwam moest en zou de tent weer opgezet worden en gingen we er kopjes thee in drinken Amy ligt er al in en Gerard is met milou bezig. Doen we voortaan om de beurt, wel zo makkelijk! Heeft iemand al een winterjas gekocht? Zoj a...welke maat? En waar hebben ze leuke? Vanavond begint Expeditie Robinson weer , morgen Gooise Vrouwen en maandag gtst weer Ik ben helemaal blij..hahaha.
LIS: jaaahhh eindelijk de vakantiefoto's!! Leuke foto's en je ziet echt dat ze het gezellig hadden! Naja wat stom dat Piet Piraat er helemaal niet was...of was hij wel even geweest? Semmi: spannend dat je gaat solliciteren op een andere groep! Weer eens een andere uitdaging he, lijkt me idd wel fijn om op een vaste groep te staan. Trena: joepie Yorben ook een nacht droog gebleven! Hier vannacht ook weer zonder luier, ben benieuwd. Ow lees net dat je vanavond naar de gyn moest....en en en?? Ik hoop zo op goed nieuws voor je. Angel: ik wil je ook even sterkte wensen. Hoop dat het snel weer raak mag zijn. Zaph: he nee wat balen van dat zwembad zeg, zeker nu het slechter weer is. Is er niet een ander zwembad in de buurt? Toch alvast een heel fijn weekend met je gezinnetje! Zal vast ff lekker zijn om weg te zijn van huis. Brennie: hihi gezellig tentje bouwen. Lijkt me ook makkelijker om de kids om de beurt naar bed te brengen. Ben benieuwd hoe dat hier later gaat, aangezien Kyl gewend is om door ons tweeen naar bed gebracht te worden. Ik heb een winterjas in maat 98 gekocht. Hij was nog wat aan de grote kant, maar dan kan hij er denk ik nog de hele winter mee doen. Vorig jaar had hij een jas in maat 92 en 98, die in 98 past hij nog en gebruik ik nu gewoon als buitenspeeljas. Die we gekocht hebben is een nette jas. Wat voor maat je moet hebben ligt denk ik heel erg aan de jas, dus ik zou Milou wel meenemen om te passen. Of thuis passen en misschien weer moeten ruilen. Panda: ik wil ook een buikfoto zien!!!
Goedenavond meiden, Trena: denk aan je meid, hopelijk is je meissie toch nog een beetje aangekomen, ga heel erg voor je duimen! Zaph: heh bah, wat balen zeg dat dat zwembad dan gesloten is. Hopelijk is het dan nog wel te doen om een keer in het andere zwembad te gaan zwemmen. Alsnog wel vele plezier gewenst en geniet van elkaar! Hopelijk slaapt Yannick inderdaad ineens door na jullie weekendje. Doet Faya ineens ook super na de vakantie....haha Brennie: hahaha, ik moet altijd zo lachen, volgens mij kijken wij echt precies dezelfde tv programma's, hier vanavond ook weer expeditie aan. Gezellig zo een tentje bouwen met Milou, wat kunnen ze dan genieten he van die extra aandacht. Veel plezier vanavond met expeditie! Oh ja, die nieuwe functie betekent idd dat ik dan ook eens avond- of slaapdienst zou moeten draaien. Die dienst is daar aan elkaar gekoppeld en 16 uur lang. Dan hoef ik in zo'n week nog maar 9 uurtjes te werken en ben verder bij mn meisjes thuis, dus zie dat wel zitten. 'savonds en 's nachts slapen ze toch, dus hoeven ze me ook niet te missen Ga koffie zetten en dan lekker voor de buis met Expeditie Robinson aan, ben benieuwd naar het nieuwe seizoen! Liefs Sem
Kwam nog ff spieken of er al nieuws was van Trena....vind het wel erg spannend. Semmi: lekker dat je dan slaapdiensten hebt en geen waakdiensten! Of moet je er vaak uit dan?
Zap, ondanks het gesloten zwembad :x:x:x:x:x:x heeeeeeeeel veeeeeeeeeeel plezier . Liefs Sap (nog steeds geen uitslag hoofdje Nick :x)
Degene die de meting doet is helaas ziek en ze heeft het bandje dat om zn hoofdje zat mee naar huis genomen. Iemand anders kan het dus ook niet overnemen, grrrr. Nog maar geduld hebben dus.
Hij is zeker lief!! Een scheetje is het! Ik krijg ineens het gevoel dat Trena dr meisje vanavond of vannacht komt.... Wil zo graag wat horen, maar kan mn ogen niet meer open houden. Heb dr wel een smsje gestuurd.
Denk je echt vanavond of morgen....ooh wat spannend...half 7 moest ze er zijn toch? Nog maar even afwachten. Lekker gaan slapen Monique, morgen is er weer een dag!
Is gewoon een gevoel die ik even kreeg hoor, zal vast wel niet kloppen Ik duim nog steeds dat dr meisje nu wel wat gegroeid is. Ja ik ga ook maar slapen, want wie weet post ze niet meer vanavond en zit ik voor niets te wachten Weltruste allemaal!