Ik heb een paar mensen gependeld maar nu blijft hij stokstijf stil hangen. Morgen maar verder proberen. Komt wss omdat ik moe ben en niet in mijn hum. Vriendlief vroeg net ook al, schat ben je depri? DDus het valt op!
@ tante mars, Ik hoorde in november forum van ichtus dat het raak is!!! Ik vind het zo te gek voor je!!!! woehoehoe!!! Dikke knuf en succes!!! x
BB maak jezelf niet te gek met jezelf niet gek maken he Als je me nog snapt Ook niet depri worden hoor! Verzorg je beetje! Hier kan je altijd komen kletsen he
Het is ook zoooooo moeilijk om jezelf niet gek te maken als je iets zo graag wil... Ik moet zeggen dat ik op het moment zo weinig voel dat ik er eigenlijk nu al vanuit ga dat het niet raak is Alleen borsten zijn weer gezwollen.
hoi dames, even egobericht...ik mag helaas op rood me lichaam heeft me dus goed voor de gek gehouden en van die vals positieve testen word ik helemaal gestoord van! bloedtest klopte dus wel gewoon snik snik
Wat lees ik nu??? Tante Mars zwanger??? (@ tante mars, Ik hoorde in november forum van ichtus dat het raak is!!! Ik vind het zo te gek voor je!!!! woehoehoe!!! Dikke knuf en succes!!! x ) Of moet ik iets anders er van maken??? Ga gauw terug lezen.
Boobies zijn gevoeliger als anders, meer aanwezig zeg maar en ook steken in mijn linker boob. Veel kleine krampjes en steekjes in mijn buik, maar niet de hele dag door. Ook trekt het soms door naar mijn rug of naar mijn lies. En nu komt die rare depri bui erbij. Ik ben meestal erg evenwichtig maart dit ken ik niet. Maar het is allemaal wat te vroeg om iets te voelen naar mijn mening.
mamatje77 balen hopelijk heb je de volgende rond meer geluk, wel jammer dat je op rood moet maar dit geeft wel weer duidelijkheid. al had je het natuurlijk graag anders gezien dikke knuf
balen dat je op rood moet.. @BB & Kubus: ik probeer niet op mijn lichaam te letten. wel steeds kleine krampjes en begin misselijk te worden.. maar ik ga gewoon door straks in oktober lalalalala, hoezo ergens anders aan denken..
Mamatje wat jammer... Bewijst weer maar eens dat zo'n lijf echt je hoofd op hol kan halen... Echt balen! BB klinkt toch goed? Heb ook soort ongi krampjes, sinds paar dagen is het de hele dag door , eerst was het af en toe eens ,maar nu zowat de hele dag!
Ik heb het bericht van tante dat ze zwanger is gemist, heeft het wel in dit topic gestaan?? ik zoek me suf
tja heb helaas niet alles terug gelezen, had ook al gekeken in haar album of ik kon streepjes loeren, maar kon geen test vinden, maar ben zo blij voor haar, ze was zo druk geweest in de tuin en in huis en zie waar het toe heeft geleid. dus mensen allemaal in huis aan de klus, maar dan anders haha
Heb tante mars even met zoekfunctie opgezocht en ze staat zelfs al op de mei lijst. Helemaal geweldig met test en al. Hoop voor haar zo dat het nu eens goed mag gaan.