Clomid

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Indian, 1 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marsim

    Marsim Fanatiek lid

    29 jan 2009
    2.646
    0
    0
    Ha meiden,

    Een paar dagen niet online geweest. Even een flinke baaldag gehad.
    Ik zat er gewoon even doorheen. Het gevoel dat het allemaal zo lang duurt, veel zwangere om me heen. Even flink aan het huilen geweest en nu weer door.

    Heb woensdag een fm gehad. Baarmoederslijmvlies begint goed dik te worden en er waren aan beide kanten wat eitjes te zien. Nog niet erg groot. Aan elke kant een iets grotere ertussen.
    Morgen moet ik terug voor weer een meting. Inmiddels spuit ik 100 eenheden per dag. Ik ben erg benieuwd naar morgen.

    Sorry meiden dat ik even niet op jullie reageer, ga ik snel weer doen!

    Liefs
     
  2. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Puk25, wat goed meid dat het helemaal goed gaat! ben superblij! :) EN EN EN ENE??????????? wat gaat het worden mogen wij het weten? of moet ik je mailen???
    Ben zoooo benieuwd...


    Met mij gaat het wel goed, alleen voel ik niet zoo veel meer en maak me hierdoor wel zorgen! gelukkig hebben wij volgende week vrijdag een echo :( wil graag genieten maar het is best moeilijk... hoe was jij toen jij 16 weken zwanger was? voelde je al veel??

    Liefs Melek
     
  3. yvy30

    yvy30 Bekend lid

    2 okt 2008
    549
    0
    0
    Limburg
    Hallo allemaal!

    Ook weer even een korte reactie van mij. Inmiddels voel ik me bijna een volleerd junkie. Vandaag de 5e spuit gezet, en het gaat hartstikke goed! Vind dit echt een hele verademing ten opzicht van de Clomid. Vooralsnog geen bijwerkingen. Nu maar hopen dat mijn positieve gevoel klopt, en dat ik maandag een goede bloeduitslag krijg.
     
  4. Marsim

    Marsim Fanatiek lid

    29 jan 2009
    2.646
    0
    0
    @ Yvy, heey junkie, haha. Blij dat het prikken goed gaat nu maar hopen op een goed resultaat!

    @ All, vanmorgen weer een fm gehad. Er zijn nu 2 eitjes te zien van beide ongeveer 11 mm. Zondag moet ik weer terug voor een meting.
    Ik moet vanaf morgen 125 gaan spuiten. Ben erg benieuwd of dat het lekker is doorgegroeid zondag. Dan hoop ik dinsdag mijn 4e iui te krijgen. Hou jullie op de hoogte en iedereen

    FIJN WEEKEND!!
     
  5. yvy30

    yvy30 Bekend lid

    2 okt 2008
    549
    0
    0
    Limburg
    @marsim: hopelijk groeien je eitjes nu mooi door, succes zondag bij je echo!
     
  6. thamar

    thamar Actief lid

    7 mrt 2009
    302
    0
    0
    hey marsim,

    nou fijn zeg en succes zondag..
    ik spuit nu bijna een week 125 en heb nu een eitje van 12 dus het gaat na dag 21 eindelijk de goede kant op
     
  7. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    hoi dames vandaag is dag 3 van spuiten en het valt reuze mee.

    heb wel een klein beetje buikpijn maar gaat snel weer over.

    Vandaag weer naar het ziekenhuis en ja de cyste zit er nog en er is een mooi groot ei te zien op mn linker eierstok.
     
  8. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    Ha ha, leuke groep zijn we zo: spuiters & slikkers!!!

    Goed om te horendat jullie eitjes groeien!!! Hopelijk met een resultaat deze maand!!!
    Marsim, gaat het weer een beetje? Lieverd toch... Die buien zijn niet fijn hé... Ik snap het zo... Bij mij in de omgeving ook weer omringd door zwangeren en geborenen. Probeer echt blij te zijn voor iedereen, maar met name voor de 'niet geplande' zwangeren heb ik moeite enthousiast te zijn. Een van mijn oude vriendinnetjes is in nov uitgerekend, maar heeft er ook al 4 jaar op gewacht. Dat vind ik dan weer heel mooi. Ik merk ook vaak dat ik gewoon zó graag een kindje zou willen. Voel zoveel liefde in me en van die moedergevoelens. En het wachten duurt al zo lang...

    Ego-berichtje....
    Had jullie dus verteld dat mijn eitje woensdag niet meer te zien was... Temp vanmorgen was 37,4 (gisteren 36,8 - slechts 0,2 hoger dan normaal)!! Hoop niet dat ik ziekig wordt.... En hoop maar dat het komt door goed progesteron.
    Vandaag belde ik voor de waarde maar de algemene assistente zei '353' en nu weet ik niet of het 35,3 of 3,53 is.... Wat denken jullie? Mijn BM slijm was woe dus mooi hoog: 10,3. Is nog nooit zo dik geweest. Is dat nu positief? Wijs dat op progesteron-aanmaak? (laag progesteron is een beetje mijn probleem...).
    Anyway, ik mag dus weer wachten... Verwacht mijn NOD 12, 13 of 14 sept. Ben dus heel hard aan het duimen... Morgen vertrek ik weer naar het buitenland v mijn werk, maar kan daar wel ons forum checken, dus ik volg jullie allemaal!!!

    Fijn weekend!!!

    xxx Juulz

    PS Melek en Pukje, het gaat vast goed daarbinnen!! Succes!
     
  9. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    Hey juulzon hier draaien ook de duimen voor je.
    Mag ik vragen wat voor werk je doet.


    xxx
     
  10. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Hey meiden,

    Ben zelf bezig een menstruatie op te wekken... Vandaag dag 5 van het slikken van de pillen :) Nog 5 dagen en dan wachten op me menstruatie :(

    Dan weer Clomid 150 proberen wat niet aan zal slaan en daarna over op spuiten :)

    Heb dus niet echt veel te meldne, maar ben blij dat het bij de meiden goed bevalt het spuiten :D En het geeft toch hoop als je leest dat er een eitje groeit!

    Liefs
     
  11. thamar

    thamar Actief lid

    7 mrt 2009
    302
    0
    0
    @ kimzaa

    succes meid...die dagen duren het langst...

    hier is het nu best rustig had gister een ei van 12 dus afwachten wat het maandag gaat doen..
     
  12. Marsim

    Marsim Fanatiek lid

    29 jan 2009
    2.646
    0
    0
    @ Juulz, geen idee wat ze nu met de waarde bedoelen, hopen dat het gewoon positief is. Baarmoederslijmvlies is netjes hoor. Hoe dikker hoe beter zou ik zeggen. Hopen op een goede maand!

    @ All, nog extreem veel hoofdpijn hier. Begin er nu wel een beetje gek van te worden. Hopen dat je eitjes morgen goed zijn door gegroeid en dat ik voor iui mag. Tot snel!
     
  13. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    Hallo dames,

    Ik wilde evne kwijt dat de pillen bij mij meer bijwerkingen hebben bij het spuiten valt het echt heel erg mee met mij.

    Groetjes en nog een fijne weekend..
     
  14. thamar

    thamar Actief lid

    7 mrt 2009
    302
    0
    0
    @ schattig kindje

    ja dat vind ik ook alleen ikheb hoofdpijn en ook heel erg haaruitval jullie??
     
  15. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Hey meiden,

    Even een vraagje tussendoor....

    Voor de meiden die 100 of 150 MG clomid slikten. Hoe namen jullie het in?

    Echt 2 a 3 keer per dag of ineens?

    Er staat innemen 3x per dag. Pfff.....

    Liefs
     
  16. thamar

    thamar Actief lid

    7 mrt 2009
    302
    0
    0
    3 tegelijk...
    dan ben je er vanaf en hoef je de rest van de dag er niet meer aan te denken..
     
  17. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    Had trouwens nog een vraagje??

    Heb dus puregon maar heb maar 2 tubes gekregen met de vloeistof heel dom van mij maar heb niet gezien dat ik er maar 2 had en dus heb ik de eerste gebruikt 1 keer en meteen weggegooid stom stom stom gelukkig kon ik hem terug vinden de volgende dag...is het nou zo dat je uit een tube 6 keer kan spuiten??
     
  18. puk25

    puk25 Actief lid

    14 mrt 2009
    381
    0
    0
    twente
    Hey melek: geen zorgen maken joh! Ik voelde het soms een paar dagen ook niet en nu soms denk ik nog...is alles wel goed...maar dat is heel normaal hoor...gister voor het eerst toen ik in bed lag begon het enorm te schoppen en toen zag ik het ook voor het eerst aan de buitenkant...echt super tof!!
    Bij mij begon ik het pas te voelen rond de 15e 16e week..dus geen zorgen maken...kan gerust een week niets voelen hoor!

    Oja en wil het idd niet hier vertellen ivm meelezers..hiihhii...

    XXX
     
  19. thamar

    thamar Actief lid

    7 mrt 2009
    302
    0
    0
    @ schattig kindje

    hoeveel eenheden zaten erin??en hoeveel spuit je??
     
  20. schattigkindje

    schattigkindje Bekend lid

    23 feb 2009
    566
    0
    0
    schoonheidsspecialiste
    amsterdam
    Thamar wat bedoel je? ik heb 2 van die tubes gekregen en allemaal naalden erbij . in zo een tube zit zo een grijs ding die denk ik steeds omlaag gaat....hoop dat ik het goed doe. vandaag is dag 11 van mn cyclus
     

Deel Deze Pagina