Nou, mannetje is inmiddels thuis en zich aan het omkleden. Dus ik ga afsluiten voor dit weekend. Hopen dat het morgen mooi weer is, want dan gaan we naar de bloemencorso in Eelde. Maandag ben ik er ook niet want dan moet ik werken en hebben we 's avonds een info-avond op school. Dus waarschijnlijk tot dinsdag! Fijn weekend allemaal!!!!
bloemencorso is echt zo leuk om te zien!! hoop dat je veel plezier hebt! en jij ook een goed weekend!
senn beterschap voor karsten! vervelend zeg dat hij weer zo'n last heeft van zijn oren! kk mooie foto's van esmee!! hoop ook voor jullie dat het de goede kant op gaat qua slapen! essie super zeg van merel!! en ze staat echt stevig! verder weet ik het niet meer sorry!
gezellig weer ff naar opa en oma dus volgende week. esmée werd om half 8 wakker. maar ze had gedroomd, want ze keek zo bang om zich heen. dus ff 10 min. met haar gezeten tot ze rustig werd en toen weer op bedje gelegd. ff 10 min. gebruld, werd elke keer iets stiller en toen sliep ze rond 10 voor/5 voor 8 weer..
btw pas getrouwd, je mag best meekletsen hoor.. zie dat je hier vaker meeleest.. ennuh lisette, wanneer heb je 20 weken echo?
haha ja zie pas getrouwd hier ook redelijk vaak.. enne ik heb mijn 20 weken echo aankomende donderdag!
op zich goed toch. nikita had net ook een huilmomentje en was helemaal de weg kwijt in haar bedje. zo sneu weer goed gelegd en slaapt ook weer. maar inderdaad volgende week donderdag avond gaan we rijden en dan vrijdag spuiten bij crazy campers en dan blijven we misschien tot zaterdag, maar das nog niet zeker omdat ik zondag tuurlijk wedstrijd in Leiden heb. was t cristian nog gelukt met dat logo trouwens?
okay dan. dat kan ook he. als ie t buiten zou willen doen had t toch niet gekunnen he. met dat zeikweer
nou ik ga er weer vandoor. ga ff postars kijken tot morgen weer slaap lekker allemaal en hopelijk pakken de kinders ook de nacht goed door
Kan aan mij liggen, maar ik lees toch dat hij wel buisjes heeft, maar dat de arts door het vuil het buisje niet meer zag zitten.